Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Są już pierwsze nagrania z biura MediaMarkt po wczorajszym meczu

6Iew.gif


:mamed:
 
ale dzisiaj mam beke z Peszki. Chłop nawet nie grał a i tak to Internet jebie:DC::DC: dzisiaj nawet cionka przycimił, aż mi trochę to szkoda:;) a weszlo rozjebało wczorajszą audycją!
 


Tak będzie za tydzień w czwartek. Nazwiska się pozmieniały, ale wydaje mi się że mentalnie to bedzie powtórka z 2002. Jak słyszałem tą nagonkę w mediach, ze "o Polska faworyt grupy" i jacy to my nie jesteśmy. Fakt, coś tam drgnęło w reprezentacji o czym świadczy ostatnie Euro i eliminacje do MŚ. Trzeba jednak brać poprawkę, że nie tylko Polska reprezentacja jest coraz lepsza. Inni nie śpią i wcale się nie zdziwie jak nie wyjdziemy z grupy. Szanse upatruje tylko z nieco osłabioną Kolumbią, bo czuje że Japończycy nas jebną.
 
Panowie, pozwólcie, że ujawnię Wam tę wielką tajemnicę, która sprawia, że piękne, nażelowane hopoki przegrywają jak ostatnie śmiecie co mistrzostwa, otóż:
to są, zwykłe prostaki i chamy, czytać-pisać nie potrafią bo co można umieć po graniu w piłeczkę całe życie ? Dzięki wszystkim "kibicom" polskim i medialnym akcjom sami uwierzyli, że są jakimiś pół-bogami. Ale Panowie, bez ciężkich treningów w żadnym sporcie się nie osiągnie nic. . . a oni najpierw byli na Helu, żeby odpocząć (nie wiem, kurła, po czym), następnie na "treningi" pojechali do Arłamowa. . . wiecie co się robi w Arłamowie ? To samo co na Helu, tylko że w górach :fjedzia:
Jeśli zbierzecie do kupy grupę młodych prostaków-analfabetów, którym się wydaje, że dzięki pieniądzom posiedli nadludzkie siły i wyślesz ich w dwa najbardziej rekreacyjno-rozrywkowe miejsca w Polsce. . . to wynik może być tylko jeden :matt:
Analizujcie dalej, niech Wam się wydaje, że każdy z Was ma rację i gotowe rozwiązanie problemu, niech wydaje Wam się, że jak się zmieni na boisku jednego albo dwóch w trakcie meczu to już mecz będzie wygrany :DC:

nie dziękujcie :kis:
na chuj tu piszesz jak nie lubisz piłki?:censored:
 
Panowie, pozwólcie, że ujawnię Wam tę wielką tajemnicę, która sprawia, że piękne, nażelowane hopoki przegrywają jak ostatnie śmiecie co mistrzostwa, otóż:
to są, zwykłe prostaki i chamy, czytać-pisać nie potrafią bo co można umieć po graniu w piłeczkę całe życie ? Dzięki wszystkim "kibicom" polskim i medialnym akcjom sami uwierzyli, że są jakimiś pół-bogami. Ale Panowie, bez ciężkich treningów w żadnym sporcie się nie osiągnie nic. . . a oni najpierw byli na Helu, żeby odpocząć (nie wiem, kurła, po czym), następnie na "treningi" pojechali do Arłamowa. . . wiecie co się robi w Arłamowie ? To samo co na Helu, tylko że w górach :fjedzia:
Jeśli zbierzecie do kupy grupę młodych prostaków-analfabetów, którym się wydaje, że dzięki pieniądzom posiedli nadludzkie siły i wyślesz ich w dwa najbardziej rekreacyjno-rozrywkowe miejsca w Polsce. . . to wynik może być tylko jeden :matt:
Analizujcie dalej, niech Wam się wydaje, że każdy z Was ma rację i gotowe rozwiązanie problemu, niech wydaje Wam się, że jak się zmieni na boisku jednego albo dwóch w trakcie meczu to już mecz będzie wygrany :DC:

nie dziękujcie :kis:
Ja też trochę analizowałem i mi wyszło, że nasi przegrywają bo strzelają mniej bramek.
:enterthehorwitch:
 
Nie ma co już rozkminiać wczorajszego meczu bo się już nic nie zmieni. Teraz trzeba patrzeć na niedzielę i liczyć że wygramy z Kolumbia. Myślę że chłopaki zdają sobie sprawę że dali dupy oporowo bo to był ich najgorszy mecz jaki widziałem i muszą zmazac ta palmę po sobie bo wkurwienie rozrywka ich od środka. Tym jednym występem mogą zmazac to na co zapierdalali ostatnich parę lat. Przez ten 1 mecz obudzili sie wszyscy znawcy i jadą z nimi. Męska rozmowa dzisiaj w hotelu i z agresja ruszać na Kolumbie tego oczekuje. Turniej cały czas trwa.
 
Czyli co?
Myślisz ze to ich odetnie od wyplat z klubow? Reprezentacja to gra dla idei (dla niektorych) + melanze (dla wiekszosci).
Np dobre występy na Euro po których zapewne siedziałeś podjarany i wkurwiony że półfinał uciekł sprzed nosa :)
 
Np dobre występy na Euro po których zapewne siedziałeś podjarany i wkurwiony że półfinał uciekł sprzed nosa :)
Ale co oni zmaza? Euro sprzed 2 lat? Grali zajebiscie i nikt im tego nie zabierze, kto ma mozg to bedzie pamiętał. Chodzi mi o to, ze wiekszosc ma wyjebane na hejt (slusznie zreszta) i za 2 miechy zacznie się liga
 
Back
Top