Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
ale perełka xD peszek
1669847206211.png
 
Troche? w piątce bramkarz interweniował, a to Messiego sprawa że pchał łeb- na miejscu Szczęsnego trzeba było zajebać nurka i złapać się za rękę- przyaktorzyć kontuzję palca.
Ten VAR zaczyna być rakiem tego sportu.
też w sumie niepotrzebnie z łapami leciał takimi rozłożonymi
 
@Tar-Ellendil, ale tak patrząc na ten mundial i Albicelestes, siadłby taki Enzo Fernandez w Barcelonie, nie? Busquets papapapappa, FdJ do tej pory nie przekonuje na 6. Przytulać hajs za Holendra i brać Enzo latem (najlepiej razem z Grimaldo za free), choć Benfica raczej poniżej 3-4 grubych pak nie zejdzie
 
@Tar-Ellendil, ale tak patrząc na ten mundial i Albicelestes, siadłby taki Enzo Fernandez w Barcelonie, nie? Busquets papapapappa, FdJ do tej pory nie przekonuje na 6. Przytulać hajs za Holendra i brać Enzo latem (najlepiej razem z Grimaldo za free), choć Benfica raczej poniżej 3-4 grubych pak nie zejdzie
Xavi musi do niego jechać do domu na kolację, póki cena nie jest astronomiczna.
 
Ja pierdole, Argentyna uznała że jak drukowanie nie idzie po ich myśli, to w końcu zaczną grać w piłkę i nam łatwo wbili dwie bramki. I kto by pomyślał, że będę myślał nad dziękowaniem Arabom, bo tylko pomyślę, bo ogólnie to Francja będzie się zastanawiała ile nam wpierdolic, bo gry tam nie będzie, co Czesio już dzisiaj udowodnił. Moim zdaniem gładkie 0-2, bo Francja będzie grała w trybie samolotowym i będzie chodzić po boisku.
 
Ja pierdole, Argentyna uznała że jak drukowanie nie idzie po ich myśli, to w końcu zaczną grać w piłkę i nam łatwo wbili dwie bramki. I kto by pomyślał, że będę myślał nad dziękowaniem Arabom, bo tylko pomyślę, bo ogólnie to Francja będzie się zastanawiała ile nam wpierdolic, bo gry tam nie będzie, co Czesio już dzisiaj udowodnił. Moim zdaniem gładkie 0-2, bo Francja będzie grała w trybie samolotowym i będzie chodzić po boisku.
Przy tego typu podejściu do rywala jak dziś, to nawet Dembele będzie wyglądał jak homo sapiens
 


Wypierdalaj śmieciu do swoich pato-tematów.


A co do meczu to cóż, bez sensacji a jednak sensacja, poważnie mundial niespodzianek, takiej mieszanki poczucia żenady i ulgi nie miałem jeszcze nigdy chyba. :mjsmile:

A tak na chłodno, to ten mecz pokazał że mentalność tej drużyny jest :gdzie:, szkoda tej pierwszej połowy bo tam na miarę swoich możliwości coś pograli z tą Argentyną, natomiast po stracie bramki mentalnie przestali istnieć na tym boisku jak gotowy na śmierć wój po ciosie w oko.

Z Francją pewnie nie wytrzymam psychicznie i nie obejrzę tego meczu do końca. :pudziaonicbyniedao:
 
Co ciekawe to Meksyk po stracie gola i tak potrzebował wciąż tylko jednej bramki, aby awansować. To że kibicom się wydawało, że po tym golu jesteśmy w lepszym położeniu idzie zrozumieć ale, że piłkarze są, aż tak mocno na bakier z zasadami to wręcz ciężko pojąć. Po golu dla Arabii tracą zainteresowanie informacjami z tamtego spotkania i idą pod trybuny cieszyć się z kibicami.
 
Co ciekawe to Meksyk po stracie gola i tak potrzebował wciąż tylko jednej bramki, aby awansować. To że kibicom się wydawało, że po tym golu jesteśmy w lepszym położeniu idzie zrozumieć ale, że piłkarze są, aż tak mocno na bakier z zasadami to wręcz ciężko pojąć. Po golu dla Arabii tracą zainteresowanie informacjami z tamtego spotkania i idą pod trybuny cieszyć się z kibicami.

O co chodzi? Meksyk strzela na 3:1 i mają bilans bramek na 0 jak my i to my idziemy dalej bo mamy mniej żółtych kartek. Arabia strzela na 2:2, mają remis, tyle samo pkt co my ale ujemny bilans bramkowy więc my awansujemy. Gdzieś popełniłem błąd?
 
O co chodzi? Meksyk strzela na 3:1 i mają bilans bramek na 0 jak my i to my idziemy dalej bo mamy mniej żółtych kartek. Arabia strzela na 2:2, mają remis, tyle samo pkt co my ale ujemny bilans bramkowy więc my awansujemy. Gdzieś popełniłem błąd?
:gdzie:ś

jak dziecku lizaka
 
O co chodzi? Meksyk strzela na 3:1 i mają bilans bramek na 0 jak my i to my idziemy dalej bo mamy mniej żółtych kartek. Arabia strzela na 2:2, mają remis, tyle samo pkt co my ale ujemny bilans bramkowy więc my awansujemy. Gdzieś popełniłem błąd?
W regulaminie między bilansem, a liczbą kartek jest jeszcze liczba strzelonych bramek przez daną drużynę w grupie. W powyższym przypadku tj. 3:1 dla Meksyku, Meksyk przy bilansie 0 ma 3 bramki zdobyte w fazie grupowej, a Polska 2. 3>2 i awansuje Meksyk.
 
Back
Top