Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
W regulaminie między bilansem, a liczbą kartek jest jeszcze liczba strzelonych bramek przez daną drużynę w grupie. W powyższym przypadku tj. 3:1 dla Meksyku, Meksyk przy bilansie 0 ma 3 bramki zdobyte w fazie grupowej, a Polska 2. 3>2 i awansuje Meksyk.

Rzeczywiście :OK:Sam to wcześniej wrzucałem, ale jakoś nie zakodowałem tego pkt.

IMG_20221201_085150.jpg
 
Coś w tym jednak jest, tacy jesteśmy.
On też. Skoro taki szczęśliwy, to czemu od rana nie puszcza fajerwerków, radując się, tylko zachowuje się jak typowy Polak i szuka dziury w całym?

Prawda jest taka, że nie ma się z czego cieszyć i tyle. Bo niby z czego?

- Ogląda się to źle i z niesmakiem, a jak się jest Polakiem, to jeszcze gorzej.
- Najwięcej kontaktu z piłką w naszej drużynie ma bramkarz.
- Drużyna ma opinię najgorszej na turnieju, najgorszej, która awansowała.
- Do tego od wczoraj opinię tchórzy, bez wiary we własne możliwości, która liczy na innych i liczy żółte kartki.
- Teraz idziemy na ścięcie z Francją.

I z czego mam się cieszyć? Z odroczenia nieuchronnego wyroku o jeden mecz? Czy z tego, że będę czuł dumę, patrząc na radość z gry i piękno futbolu o jeden mecz więcej naszych orłów?

:DC:
 
Nie wiem jak wy, ale ja już nie mam chęci tego gówna oglądać z Francją...Ilość wkurwienia na ten brak zaangażowania i walki już dawno przeszła skalę. Mam gdzieś co te parodie dziennikarskie tworzą, ale zwyczajnie piszę to co czuję. Oni nawet nie biegali od pewnego momentu, a spacerowali po boisku. Przestańmy się w końcu czarować - mówmy/piszmy w prost.
 
Francja złożyła protest odnośnie nieuznanej bramki z Tunezją. Sędzia uznał gola, wznowił grę, a potem znów ją przerwał i dokonał analizy VAR. Jest to niezgodne z przepisami. Z kolei Brazylia nie chce grać w 1/8 na stadionie 974, ze względu na słaby stan murawy. Również wystosowała protest.
 
O kurwa mać. Postawilem jak dla mnie spore sumy na to, ze niemcy wygrają ponad dwoma bramkami a w innym, że ponad trzema. A teraz patrzę i mecz sędziuje kobieta :stevecarell:
 
Nie wiem jak wy, ale ja już nie mam chęci tego gówna oglądać z Francją...Ilość wkurwienia na ten brak zaangażowania i walki już dawno przeszła skalę. Mam gdzieś co te parodie dziennikarskie tworzą, ale zwyczajnie piszę to co czuję. Oni nawet nie biegali od pewnego momentu, a spacerowali po boisku. Przestańmy się w końcu czarować - mówmy/piszmy w prost.
Właśnie teraz spróbuj oglądać na chillu - Czesiu utwierdził Nas wszystkich w przekonaniu jak gra- 3 takie same mecze - wiemy czego sie spodziewać - dlatego ja na spokojnie będę oglądał w niedziele - bez jakiś nadziei- na zasadzie " ew się mile zaskocze" i tyle
Na 90% skończy sie 3-0/2-0 i tyle - mniej bardziej martwi perspektywa pozostania Czesława na stanowisku, co oznacza dalej taki antyfutbol:/
 
Glik czeka na mbappe w bramce, kiwior stoi na 16 z krychowiakiem i gitara, co się przejmujcie, przecież żaden z nich nie będzie się z nim ścigał, będzie autobus.
 
Back
Top