Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Ale co dali zarobić to moje
1669843447350.png


bo przecież wygrali
:beczka:
 
Dupsko zapiekło?
Mordeczko, bądźmy szczerzy sami ze sobą. Trzeba to uznać za sukces, plan minimum jest, ale to jak walczyliśmy o ten awans wola o pomstę do nieba. "Zwycięzców" się nie sądzi, więc zamknę ryj, ale ostatnie 20 minut to było wypisz-wymaluj z Japonią sprzed 4 lat. Przy takich nazwiskach to wydaje mi się, że moglibyśmy oczekiwać chociaż odrobiny zaangażowania.

Podziwiam ludzi oglądających mecze Polaków na el.MS ,el.ME czy towarzyskie. Jezu, jak to męczy. Brrrr.:brianvomit:
Podaj dalej ktoś tej kurwie, bo ma mnie w ignorach: raz już Ci kazałem wypierdalać i wyleciałeś na chwilę, tak więc goń się kurwo z tego tematu, póki czas. Plotki na forumku krążyły, że perm, ale to chyba były marzenia ściętej głowy. Może @Grzechu się w końcu zlituje?
 
ta dupsko mnie piecze ze takie antytalenty jebane nie potrafiące grać w piłkę zabierają miejsce komuś w playoffach
Spójrz na to z innej, lepszej strony.
Wśród wielu lepszych drużyn, to nasza reprezentacja osiąga wynik powyżej swoich możliwości. Co oznacza, że dajemy siebie 101%. Np. tacy Duńczycy od jutra trą chrzan aż miło, a przed mundialem pewne 6pkt i wyjście zaraz za Francją.
Gdyby zawsze wygrywał lepszy Janek nigdy nie byłby mistrzem UFC, wiec dla mnie, niespodzianki w sporcie to jego kwintesencja, tak jak niespodziewany awans z grupy polskiej reprezentacji. Piszesz
antytalenty jebane
Szczęsny gra turniej życia.
I chociażby z szacunku dla niego należy zamknąć ryja, a jeśli się nie podoba po prostu nie oglądać, tudzież wypierdalać :kis:
 
Back
Top