Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Wiadomo o co chodziło i nie chodzi o zoofilię, tylko po prostu Mariuszowi ciągle się marzy dupa i rozpruwanie więc przy różnych okazjach nawiązuje do tego. Może to taki sygnał jaki wysyłają sobie cieplaki i oni wiedzą, że to jest zaproszenie do dociążania. Chuj wie. Ma ktoś znajomego geja? Bo że wszyscy mamy to jasne, tylko nie każdy o tym wie, ale może ktoś ma takiego co przyznaje, że jest gejem, to można by go podpytać o Mariusza. Cieplaki to się rozpoznają bez problemu. Ja myślę, że Mario jest gejem, bo wiele na to wskazuje ale zawsze dobrze mieć potwierdzenie z tamtej strony.

dokładnie , ciągle jakieś teksty o gwałtach , rozpruwaniu dupy i takie pieszczoltiwe odzywki do gości z którymi ma się pizgać po mordach.

Też mi się wydaje że Mario zarzuca taką gejowską wędkę
 
Odnośnie gwałcenia to jeszcze taka dygresja, bo może nie wszyscy o tym wiedzą. Jak kiedyś Git Ajtuj krzyczał do Zimnocha "zrobię ci dziecko" to nie miał na myśli gwałtu i zapłodnienia. Otóż jak wiadomo, w Krakowie kibolstwo nie napierdala się na łapy tylko sprzętem, ze szczególnym uwielbieniem noży i maczet. I zwrot "zrobię ci dziecko", w Krakowie oznacza rozprucie sprzętem brzucha, tak żeby flaki wyszły na wierzch. Obawiam się, że Mario tego nie wie i cały czas myśli, że Ajtuj jest chętny na penetrację analno-oralną, a Git z męskiego seksu to tylko bicie konia kolegom na kadrze. To może być za mało dla Mariusza.
 
Odnośnie gwałcenia to jeszcze taka dygresja, bo może nie wszyscy o tym wiedzą. Jak kiedyś Git Ajtuj krzyczał do Zimnocha "zrobię ci dziecko" to nie miał na myśli gwałtu i zapłodnienia. Otóż jak wiadomo, w Krakowie kibolstwo nie napierdala się na łapy tylko sprzętem, ze szczególnym uwielbieniem noży i maczet. I zwrot "zrobię ci dziecko", w Krakowie oznacza rozprucie sprzętem brzucha, tak żeby flaki wyszły na wierzch. Obawiam się, że Mario tego nie wie i cały czas myśli, że Ajtuj jest chętny na penetrację analno-oralną, a Git z męskiego seksu to tylko bicie konia kolegom na kadrze. To może być za mało dla Mariusza.
Przed walką będzie reklama :
Sponsorem dociążania jest Betfan , sponsor (zwalonego) konia Mariusza Pudzianowskiego
 
Screenshot_20230327-053251_Instagram.jpg



OK
 
Kiedyś traktowałem rzekome gejostwo Dominatora jako branżową bekę. Jednak po tym jak z 2,3 lata temu skumalem igraszki wodne z Dymkiem, to juz zero wątpliwości. Nie jest to wytłumaczalne w inny sposób. Po prostu nie da się. Chyba, że mój niepostepowy umysł nie ogarnia takiej zabawy pośród dwóch nieciepłych panów..
 
Chciałbym zobaczyć wynik IQ Mariusza...
a ja uważam, że Mario jest wspaniałym dowodem na to, jak dużo w życiu zależy od ludzi, których się spotka. Gdyby miał złych menadżerów to skończyłby jak wielu zawodowych sportowców z bankructwem i rozwalonym zdrowiem. Adamek i Gołota za to przyznają, że żony ich krótko na smyczy trzymają.
Coś mi się wydaje, że niby Pudzian mówi dużo ja ja ja, ale w realu raczej słucha ludzi, których uważa za bystrzejszych od siebie.
On ma dość długo jedną menadżerkę.
BTW zajebisty avatar. Nostalgia, te wywiady z Tymoteuszem Świątkiem. Boże ten sędzia i trener to prawie go zabili na FENie. Ci trenerzy MMA czasami to są czasami tak potężni idioci. Patrzy jak jego zawodnik jest workiem treningowym: ale nabył doświadczenie.
Tak bo jak się dostaje kilkaset ciosów to głowa staje się twarda jak kamień :brainoverload:
Od dawna uważam, że najmądrzejsi w środowisku MMA są menadżerowie, później organizatorzy, ale wcale nie większość
 
Wiadomo o co chodziło i nie chodzi o zoofilię, tylko po prostu Mariuszowi ciągle się marzy dupa i rozpruwanie więc przy różnych okazjach nawiązuje do tego. Może to taki sygnał jaki wysyłają sobie cieplaki i oni wiedzą, że to jest zaproszenie do dociążania. Chuj wie. Ma ktoś znajomego geja? Bo że wszyscy mamy to jasne, tylko nie każdy o tym wie, ale może ktoś ma takiego co przyznaje, że jest gejem, to można by go podpytać o Mariusza. Cieplaki to się rozpoznają bez problemu. Ja myślę, że Mario jest gejem, bo wiele na to wskazuje ale zawsze dobrze mieć potwierdzenie z tamtej strony.
Mi kiedyś znajomy gej mówił, że Krzysztof Bosak na 100% jest homo :lol:. W sumie potwierdził tym moje podejrzenia - często ci najgłośniej drąży pizdę o „homopropagandzie” to kryptogeje.
 
Mi kiedyś znajomy gej mówił, że Krzysztof Bosak na 100% jest homo :lol:. W sumie potwierdził tym moje podejrzenia - często ci najgłośniej drąży pizdę o „homopropagandzie” to kryptogeje.
Lubię tymi plotami o gejostwie Bosaka wkurwiac jego wyborców. Tak śmiesznie się wtedy burzą haha. Był też ten węgierski europoseł ultra prawilny - bozia te sprawy, co go przyłapali na homo orgii.
 
Lubię tymi plotami o gejostwie Bosaka wkurwiac jego wyborców. Tak śmiesznie się wtedy burzą haha. Był też ten węgierski europoseł ultra prawilny - bozia te sprawy, co go przyłapali na homo orgii.
a jak ludzie się wkurwiają jak mówię, że najwięksi konserwatyści są na lewicy. Jak to mówiła Monika Jaruzelska o SLD: jedna partia, jedna żona, jedna kochanka, dzieci ochrzczone i oczywiście ślub kościelny, a na prawicy tyle rozwodów i alimentów :korwinlaugh:

Z Bosakiem to pamiętam tą afere demotywatorową jak ktoś zaczął trolować narodowców, że Boska ma żydowskie korzenie
 
a jak ludzie się wkurwiają jak mówię, że najwięksi konserwatyści są na lewicy. Jak to mówiła Monika Jaruzelska o SLD: jedna partia, jedna żona, jedna kochanka, dzieci ochrzczone i oczywiście ślub kościelny, a na prawicy tyle rozwodów i alimentów :korwinlaugh:

Z Bosakiem to pamiętam tą afere demotywatorową jak ktoś zaczął trolować narodowców, że Boska ma żydowskie korzenie
Na mnie za to wkurwiają się wyborcy PiS jak im mówię, że PiS jest najbliżej komuny ze wszystkich partii poglądowo.
 
Mi kiedyś znajomy gej mówił, że Krzysztof Bosak na 100% jest homo :lol:. W sumie potwierdził tym moje podejrzenia - często ci najgłośniej drąży pizdę o „homopropagandzie” to kryptogeje.
Przecież to widać na pierwszy rzut oka a pierwsze wypowiedziane zdania tylko to potwierdzają. Tak się nie zachowuje facet który ma wszystko w głowie na miejscu.
 
Mi kiedyś znajomy gej mówił, że Krzysztof Bosak na 100% jest homo :lol:. W sumie potwierdził tym moje podejrzenia - często ci najgłośniej drąży pizdę o „homopropagandzie” to kryptogeje.
A żonę i bodajże dwójkę dzieci ma dla przykrywki? :korwinstupid:
 
A żonę i bodajże dwójkę dzieci ma dla przykrywki? :korwinstupid:
Przecież to standard, od setek lat tak jest, zwłaszcza jak uważasz się za konserwatywnego polityka i non stop wycierasz mordę bogiem.
A sukienkowi z Watykanu to co? Żony mieć nie mogą więc przykrywką jest pogarda dla homo, a pewnie połowa z nich to pedzie. O pedofilach nie wspomnę, bo mi się nóż w kieszenie otwiera i każdego z nich bym wysłał do komory śmierci.
 
Mariusz wreszcie szczęśliwy. Siedzi na kindybale wielkiego chłopiska, przytula go, a ręka Jarka jest blisko purpurowych genitaliów Marianka. Koń zwalony, a nawet zmarszczony, nic więcej nie potrzeba.
Czy ja dobrze widze i Dymek na zdjęciu pokazuje palcami prawej ręki długość kindybala Purpuratora?
 
Back
Top