Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Mariusz mocno nabuzowany, jajca pełne, nawet dociążanie w piwnicy nie jest w stanie wyładować do zera. Widać, że mu Git podpasował, wielkie chłopisko, coś tam się bije, to jest ideał Pudziana. To już chyba mam pewność dlaczego Pudzian nie skończy kariery, kasa to jedno ale drugie to można się poprzytulać z wielkimi chłopami, podociążać. Mariusz pewnie już gajmplan ułożony, że przez 3 rundy będzie leżał na gicie i ocierał aż mu suspensor rozerwie. O ile po tylu latach brania koksu jeszcze coś tam jest w stanie dygnąć.
 
Macie numer do Mariusza?

@PabloLaRoha zagadasz z Łukaszem o numer?
@Siedem próbuj na ten
Screenshot_20230325-162529_Samsung Internet.jpg
 
Mariusz chyba jednak nie za bardzo dociążony. Ciągle o gwałceniu biednego Ajtuja.

View attachment 60472
Pudzian jak jebnie te 2 browary to grasuje po Cohones, a jak nie to zaprośmy Mariusza, śmiejemy się ale każdy wie że to jeden z największych Polaków, odnalazłby się tutaj, zwłaszcza w hydeparku
 
Pudzian jak jebnie te 2 browary to grasuje po Cohones, a jak nie to zaprośmy Mariusza, śmiejemy się ale każdy wie że to jeden z największych Polaków, odnalazłby się tutaj, zwłaszcza w hydeparku
Obawiam się, że Mario mógłby wysyłać wiadomości z prośbą o przesyłanie mu nudesów, także dobrze się zastanów czy chcesz go tutaj :roberteyeblinking:
 
mariusz-pudzianowski-16lat.jpg.webp


Mocne chłopy. Lata 90. Blokowisko w Białej Rawskiej.
Typ z białymi skarpetkami i klapkami mówi jedno - zaraz będzie wjazd do piwnicy na mocne dociążanie
Foto po ukończeniu 3 klasy technikum w Bialej Rawskiej.
 
Wiadomo o co chodziło i nie chodzi o zoofilię, tylko po prostu Mariuszowi ciągle się marzy dupa i rozpruwanie więc przy różnych okazjach nawiązuje do tego. Może to taki sygnał jaki wysyłają sobie cieplaki i oni wiedzą, że to jest zaproszenie do dociążania. Chuj wie. Ma ktoś znajomego geja? Bo że wszyscy mamy to jasne, tylko nie każdy o tym wie, ale może ktoś ma takiego co przyznaje, że jest gejem, to można by go podpytać o Mariusza. Cieplaki to się rozpoznają bez problemu. Ja myślę, że Mario jest gejem, bo wiele na to wskazuje ale zawsze dobrze mieć potwierdzenie z tamtej strony.
 
Wiadomo o co chodziło i nie chodzi o zoofilię, tylko po prostu Mariuszowi ciągle się marzy dupa i rozpruwanie więc przy różnych okazjach nawiązuje do tego. Może to taki sygnał jaki wysyłają sobie cieplaki i oni wiedzą, że to jest zaproszenie do dociążania. Chuj wie. Ma ktoś znajomego geja? Bo że wszyscy mamy to jasne, tylko nie każdy o tym wie, ale może ktoś ma takiego co przyznaje, że jest gejem, to można by go podpytać o Mariusza. Cieplaki to się rozpoznają bez problemu. Ja myślę, że Mario jest gejem, bo wiele na to wskazuje ale zawsze dobrze mieć potwierdzenie z tamtej strony.
@Karateka@ Ty jesteś dobry w te klocki
 
Back
Top