Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy


wstaje o 5 rano pobiegać,
można to sprawdzić,
samo się nic nie zrobi,
na początku byłem silny, ale miałem słabą kondycje,
ale 300 kg też przecież od razu nie podniosłem,
trzeba zapierdalać a nie się opierdalać,
wstawanie rano, bieganie, praca, trening -dyscyplina, rytuał codzienny
umrę pracując.
Coś jeszcze? :roberteyeblinking:


A istnieje brat Najmana? Bo byłby w tym potencjał na kolejne lata dla KSW.

Teraz wpadłem na pomysł walki Najman z tym kolesiem przez którego Najman dostał zawiasy :korwinlaugh:
Chociaż nie spodziewałem się, że z niego taki ananas...
 

odsłuchałem. Zajebisty fragment jak negocjował z KSW. Dał stawkę na odczepnego a oni sie zgodzili. Klasyk negocjacyjny
Dali mu na początek umowe z zapisami czego nie może a on: jak nie moge, ja mogę, usunąć to -trzeba przyznać, że niby czasami odlatuje ale zna swoją pozycje negocjacyjną tym bardziej, że byłby w stanie nawet wykupić większość udziałów KSW :tellmemore:

Chociaż myślę, że większość jego sukcesu to dzieło jego menadżerki...
 
Screenshot_20230320-122937_Instagram.jpg
 
Ktoś chętny żeby podociążać na etacie? W ramach benefitu pracowniczego - mieszkanie.


żarty żartami, ale w sumie wyznaję podobną teorię :D, że nie ma dzisiaj ludzi biednych, są tylko leniwi.

Oczywiście mam tu na myśli ludzi zdrowych, w wieku produkcyjnym. Pomijam schorowanych, czy emerytów oszukanych przez system i kilkudziesięcioletnią propagandę wbijaną im do głów.
 
Mariusz chyba za bardzo dociążył mózg na wieczór + polecam zajrzeć w komentarze. Pudzilla odpalił tryb klawiaturowego wojownika xD

 
cieplutki dziwak coraz bardziej otwarty w swoich fantazjach

ja pierdole jak można mieć takiego idola , prostaczek wiejski z 0 charyzmą i poczuciem humoru 10 letniego dziecka a setki tysięcy ludzi w tym kraju mają go za boga
No ale ciężko pracuje. Zapierdala, 5 rano bieganko, potem TIRy, oranie pola, treningi z dużymi chłopami a na koniec piwko. Wszystko zapracowane swoimi przepracowanymi rękami.
 
Mariusz chyba jednak nie za bardzo dociążony. Ciągle o gwałceniu biednego Ajtuja.

View attachment 60472
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby on naprawdę wierzył w to, że na ileś tam dni przed walką trzeba się koniecznie powstrzymać od wytrysków, bo wtedy ma się większą agresję na walce, i samemu to stosował. Zresztą sam Szpilka opowiadał, że to stosuje. Efekty tego niestety mogą być takie, że się pierdoli głupoty w internecie.
 
  • Bones
Reactions: J.K
Back
Top