lpg i inne mniejszości z lewej strony

Poproszę o jakieś badania potwierdzające tezę. Próba Europejska jeśli można. Ja na szybko znalazłę poniższe. Rozumiem że Polska liderem edukacji seksualnej!!!

Ale czy czasem to nie u angoli i w szwecji biegajo te tencze z ksiazeczkami co tam sobie wkładać i gdzie?

View attachment 48429




 
Ps wróć do szkoły. Korwin wrzucony był jako hiperbola tego co było napisane poniżej.
Dorosły chłop (choć nie wiem czy mogę Cie identyfikować jako mężczyznę), a nie daje rady z prostymi argumentami.

Tylko Ty wciąż nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo co gorsze płaczesz w poduszkę jak ktoś Cie robi na argumenty i odwracasz kota ogonem :beczka:

Wrzuciłeś wypowiedź Korwina.
Zmasakrowalem tę wrzutkę.
Teraz płaczesz, że to nie tak jak wygląda, bo to była hiperbola

Przyjmij porażkę na klatę jak mężczyzna, a nie mi tutaj teraz płakać będziesz.
 
Nie rozumiesz. W normalnym kraju są badania które w 100 % informują i tym że wada jest poważna i nieodwracalna. Mógłbym z czystym sumieniem to zakończyć. Tutaj jest partyzantka. Badania z dupy, lekarz zesrany przed katolami nie chce dać zabiegu, albo co gorsza sam jest katolem, do tego ty sam nie jesteś pewien co chcesz usunąć - zdrowe dziecko czy amebę która unieszczęśliwi cię do końca życia twojego lub jego. Masz dzieci? Chciałbyś wychowywać chore które nigdy nie będzie samodzielne? Takie co przez całe życie sra pod siebie i nie czai co się wokół dzieje? Łatwo mówić "nie zgadzam się" z fotela przed kompem . Problem aborcji jest dużo bardziej
Ja wszystko fersztejen. Od razum waszmości rozpoznał.
 



Ja widzę jednak powiązanie im więcej edukacji seksualnej tym więcej aborcji. Niechciane ciąże można donosić ale po co.

 
Poproszę o jakieś badania potwierdzające tezę. Próba Europejska jeśli można. Ja na szybko znalazłę poniższe. Rozumiem że Polska liderem edukacji seksualnej!!!

Ale czy czasem to nie u angoli i w szwecji biegajo te tencze z ksiazeczkami co tam sobie wkładać i gdzie?

View attachment 48429
Oof_Stones_Banner.jpg
 

Attachments

  • Oof_Stones_Banner.jpg
    Oof_Stones_Banner.jpg
    91.4 KB · Views: 3
@Risky
Co sądzisz o takiej sytuacji jak w Kanadzie bodajże? 12 latka bez zgody rodzica może iść do lekarza i usunąć ciążę
Dla mnie to patola
O aborcji to tylko w najcięższych przypadkach, gwałtach i ultra biednej rodzinie
A nie że kurwa jakieś 15 latce zachciało się barabara i teraz płacz
@Karateka@ a co jeśli leki nie pomogą, może reinkarnacja jest prawdziwa?
 
@Risky
Co sądzisz o takiej sytuacji jak w Kanadzie bodajże? 12 latka bez zgody rodzica może iść do lekarza i usunąć ciążę
Dla mnie to patola
O aborcji to tylko w najcięższych przypadkach, gwałtach i ultra biednej rodzinie
A nie że kurwa jakieś 15 latce zachciało się barabara i teraz płacz
@Karateka@ a co jeśli leki nie pomogą, może reinkarnacja jest prawdziwa?
Patolą jest już dwunastolatka w ciąży.
 
@Risky
Co sądzisz o takiej sytuacji jak w Kanadzie bodajże? 12 latka bez zgody rodzica może iść do lekarza i usunąć ciążę
Dla mnie to patola
O aborcji to tylko w najcięższych przypadkach, gwałtach i ultra biednej rodzinie
A nie że kurwa jakieś 15 latce zachciało się barabara i teraz płacz
@Karateka@ a co jeśli leki nie pomogą, może reinkarnacja jest prawdziwa?


12latki z automatu powinny mieć aborcję, a na ciążę zgodę rodzica i lekarzy xd
 
Wrzuciłeś wypowiedź Korwina.
Zmasakrowalem tę wrzutkę.
Teraz płaczesz, że to nie tak jak wygląda, bo to była hiperbola

Przyjmij porażkę na klatę jak mężczyzna, a nie mi tutaj teraz płakać będziesz.
:beczka:
Do ani jednego argumentu się nie odniosłeś tylko doczepiłeś do tekstu Korwina.

X razy użytkownicy pisali, że są tolerancyjni dla osób innej orientacji o ile im się tego nie wpierdala na siłę z każdej jebanej strony, ale nie toleruja promocji patologi ruchu lpg i atakowaniu tym gównem dzieci.
Ty na prawdę nie umiesz czytać, albo żyjesz w swojej bajce.

Tak jak Cie klocu rozjebał w temacie o c19, aktualne wyniki i szpagaty logiki z każdej strony mediów i nawet Twoi idole się schowali do budy tak teraz wracasz i dalej robisz z siebie debila, gdzie w temacie o Polityce pomijając wrzuty o JKM nawet z sensem coś napiszesz.

Spójrz na to. I nie zapomnij swojego dziecka zabrać na masz z tymi poniżej. To dla jego przyszłości, bo dla nich tak walczysz jak lew z zacofanym kato :mamed:
 
@Risky
Co sądzisz o takiej sytuacji jak w Kanadzie bodajże? 12 latka bez zgody rodzica może iść do lekarza i usunąć ciążę
Dla mnie to patola
O aborcji to tylko w najcięższych przypadkach, gwałtach i ultra biednej rodzinie
A nie że kurwa jakieś 15 latce zachciało się barabara i teraz płacz
@Karateka@ a co jeśli leki nie pomogą, może reinkarnacja jest prawdziwa?
Rynce i cycki opadajo . Najpierw to się pytam grzecznie gdzie byli starzy i jak wychowali swoje dziecko że się dupczy po kontach w tym wieku. Co do samego prawa w Kanadzie to za sam ten jeden przepis (przeczuwam że podobnych kwiatkow jest więcej ) zabrałbym ten kraj wzdłuż i w szerz . Temat dość drażliwy dla mnie bo najmłodsze to córka i raczej będzie ładna po mamie. Zawsze jednak mam "nóż , łopate i alibi" w razie W.
 
są tolerancyjni dla osób innej orientacji o ile

Klasyk. Jestem tolerancyjny ale. Nie jestem rasistą ale.

o ile im się tego nie wpierdala na siłę z każdej jebanej strony

Również uważam, że wpierdalanie komuś na siłę homoseksualizmu to molestowanie seksualne. Ogólnie - wpierdalanie komuś czegokolwiek na siłę to przemoc, więc myślę że tutaj sporu nie ma.

ale nie toleruja promocji patologi ruchu lpg i atakowaniu tym gównem dzieci.

Rozwiń myśl, bo diabeł tkwi w szczegółach

gdzie w temacie o Polityce pomijając wrzuty o JKM nawet z sensem coś napiszesz.

Dziękuję
 
@Karateka@ mylisz tolerancję z akceptacją

Nie mylę. Tolerancja jest wtedy gdy uważasz gejów za obrzydliwych, ale stwierdzasz że Twoje emocje nie są ważniejsze od ich prawa do samostanowienia, w tym we wchodzenie w formalne związki. Akceptacja jest wtedy gdy tego negatywnego odczucia nie masz.
 
Nie mylę. Tolerancja jest wtedy gdy uważasz gejów za obrzydliwych, ale stwierdzasz że Twoje emocje nie są ważniejsze od ich prawa do samostanowienia, w tym we wchodzenie w formalne związki. Akceptacja jest wtedy gdy tego negatywnego odczucia nie masz.
znasz definicję ale nie umiesz jej zastosować
 
  • Like
Reactions: osk
znasz definicję ale nie umiesz jej zastosować

No tak bo poprawne zastosowanie wygląda tak: tolerancja polega na tym że para gejów mnie brzydzi, ale jak geje mieszkają w piwnicy i nie pokazują się światu, to można odpuścić ich śledzenie w celu zastrzelenia. Natomiast jak wyjdą z piwnicy to "trzeba kurwa zabić tych ludzi"
 
Klasyk. Jestem tolerancyjny ale. Nie jestem rasistą ale.
Jestem rasistą i jestem z tego kurwa dumny. Mam rodzinę w stanach i się wystarczająco nasłuchałem żeby wyrobić sobie opinię na ten temat.
Rozwiń myśl, bo diabeł tkwi w szczegółach
Było pisane. Tęczowe piątki, promocja dewiacji w szkołach, parady dewiantów które wrzucał @szplin kurwa nawet netflix i wszystkie duze firmy to wszędzie promują, bo mają z tego kasę od idiotów. Czysty marketing. Ciekawe dlaczego szejkowie którzy organizują mundial w Katarze zabronili tych fajnych flag?

PS. To rodzic jest od edukacji i edukacji seksualnej dziecka nie szkoła a tym bardziej internet.
 
No tak bo poprawne zastosowanie wygląda tak: tolerancja polega na tym że para gejów mnie brzydzi, ale jak geje mieszkają w piwnicy i nie pokazują się światu, to można odpuścić ich śledzenie w celu zastrzelenia. Natomiast jak wyjdą z piwnicy to "trzeba kurwa zabić tych ludzi"
no nie, pierdolisz głupoty po raz kolejny
Jestem rasistą i jestem z tego kurwa dumny. Mam rodzinę w stanach i się wystarczająco nasłuchałem żeby wyrobić sobie opinię na ten temat.
pierdol się
Było pisane. Tęczowe piątki, promocja dewiacji w szkołach, parady dewiantów które wrzucał @szplin kurwa nawet netflix i wszystkie duze firmy to wszędzie promują, bo mają z tego kasę od idiotów. Czysty marketing. Ciekawe dlaczego szejkowie którzy organizują mundial w Katarze zabronili tych fajnych flag?

PS. To rodzic jest od edukacji i edukacji seksualnej dziecka nie szkoła a tym bardziej internet.
Co do tego i firm to dzisiaj pride month kiedyś heil hitler
 
Jestem rasistą i jestem z tego kurwa dumny. Mam rodzinę w stanach i się wystarczająco nasłuchałem żeby wyrobić sobie opinię na ten temat.

Przynajmniej jesteś szczery w tej kwestii.

Było pisane. Tęczowe piątki, promocja dewiacji w szkołach, parady dewiantów które wrzucał @szplin kurwa nawet netflix i wszystkie duze firmy to wszędzie promują, bo mają z tego kasę od idiotów. Czysty marketing. Ciekawe dlaczego szejkowie którzy organizują mundial w Katarze zabronili tych fajnych flag?

PS. To rodzic jest od edukacji i edukacji seksualnej dziecka nie szkoła a tym bardziej internet.

Zostałem zapytany o tęczowe piątki i odpowiedziałem, że nie widzę w tym sensu więc nie kłam, że się nie odnosiłem.

Szplin pokazuje jakieś zdjęcia z imprez BDSM.

A od nauczania fizyki też jest rodzic i nauczyciel ma się nie wpierdalac z tymi swoimi wzorami?
 
Back
Top