lpg i inne mniejszości z lewej strony

Wtedy będziesz krzyczał, że to spisek Big Pharmy



W krajach z edukacją seksualną jest mniejsza ilość niechcianych ciąż i aborcji niż w krajach bez edukacji seksualnej , więc jest jednak co uczyć
nie odniesiesz się do mojej wypowiedzi o trans
To chyba naprawdę społeczeństwo zidiociało z tą edukacją
 
To Korwin jest zwolennikiem "lekkiej pedofilii" i wolałby żeby jego córka wpadła w ręce pedofila niż uczyła się o antykoncepcji na lekcji wychowania seksualnego. Korwinisci chcą dzieciom robić krzywdę swoimi zjebanymi ideologiami, więc wypierdalać z tą hołotą korwinistyczną do kopalni to im się wyprostuje.

View attachment 48403
Korwin to idiota. Jego twórczość zawsze była kontrowersyjna. Ot pierdolenie byle nie zginąć w tłumie i utrzymać się na powierzchni. Na szczęście odkąd sięgam pamiecią czyli od początku trzeciej RP nigdy nie miał dość zidiociałych fanów żeby mieć realną moc sprawczą .
 
nie odniesiesz się do mojej wypowiedzi o trans

A odniosę :)


Ale i tak trans to choroba psychiczna tak samo jak schizofrenia czy inne kurwa dwubiegunówki

Jeśli ktoś uważa się za Napoleona to podaje mu się leki antypsychotyczne i mu przechodzi, a kiedy ktoś uważa, że należy do innej płci, czasem diagnozuje się u niego schizofrenię i urojenia pseudo-transseksualne i wtedy też neuroleptyki pomagają. Nie mówimy wtedy o transeksualizmie. Jeśli mamy do czynienia z faktycznym transseksualizmem bez objawów psychotycznych to takie leczenie nie pomoże i wtedy leczenie dysforii polega na terapii hormonalnej lub/oraz operacji korekty płci.
 
A odniosę :)




Jeśli ktoś uważa się za Napoleona to podaje mu się leki antypsychotyczne i mu przechodzi, a kiedy ktoś uważa, że należy do innej płci, czasem diagnozuje się u niego schizofrenię i urojenia pseudo-transseksualne i wtedy też neuroleptyki pomagają. Nie mówimy wtedy o transeksualizmie. Jeśli mamy do czynienia z faktycznym transseksualizmem bez objawów psychotycznych to takie leczenie nie pomoże i wtedy leczenie dysforii polega na terapii hormonalnej lub/oraz operacji korekty płci.
Autopsja?
 
Korwin to idiota. Jego twórczość zawsze była kontrowersyjna. Ot pierdolenie byle nie zginąć w tłumie i utrzymać się na powierzchni. Na szczęście odkąd sięgam pamiecią czyli od początku trzeciej RP nigdy nie miał dość zidiociałych fanów żeby mieć realną moc sprawczą .
Ale Wy jesteście durni :beczka:

Karateka, zawsze jak nie ma argumentów, to wyskakuje z Korwinem i wtedy wszyscy solidarnieb porzucają meritum żeby ogłosić publicznie: "Korwin to idiota, nie lubię go!", coś jak kiedy julka wyzywa Cię od rasistów i wtedy porzucasz wszystko żeby koniecznie udowodnić i przekonać wszystkich, że nie jesteś rasistą :śmiech:

Takie dziecięce sztuczki manipulacyjne, rodem ze szkoleń Gazety Wyborczej, a Wy się tak dajecie wodzić za noski :pociesznymirek:
 
Ale Wy jesteście durni :beczka:

Karateka, zawsze jak nie ma argumentów, to wyskakuje z Korwinem i wtedy wszyscy solidarnieb porzucają meritum żeby ogłosić publicznie: "Korwin to idiota, nie lubię go!", coś jak kiedy julka wyzywa Cię od rasistów i wtedy porzucasz wszystko żeby koniecznie udowodnić i przekonać wszystkich, że nie jesteś rasistą :śmiech:

Takie dziecięce sztuczki manipulacyjne, rodem ze szkoleń Gazety Wyborczej, a Wy się tak dajecie wodzić za noski :pociesznymirek:


Potwierdzam, tutaj masa ludzi tak robi. Przypomnij sobie jak w każdej dyskusji zmieniali temat by oskarżać mnie o ukrofilstwo, i zamiast gadać o temacie, musiałem udowadniać, że nie jestem ukrofilem xd:beczka:
 
Ale Wy jesteście durni :beczka:

Karateka, zawsze jak nie ma argumentów, to wyskakuje z Korwinem i wtedy wszyscy solidarnieb porzucają meritum żeby ogłosić publicznie: "Korwin to idiota, nie lubię go!", coś jak kiedy julka wyzywa Cię od rasistów i wtedy porzucasz wszystko żeby koniecznie udowodnić i przekonać wszystkich, że nie jesteś rasistą :śmiech:

Takie dziecięce sztuczki manipulacyjne, rodem ze szkoleń Gazety Wyborczej, a Wy się tak dajecie wodzić za noski :pociesznymirek:
Panie ja pierwszy raz obadalem tematy polityczne na tym forum. Wyjątkowo w ten długi weekend zamiast wyjechać nad morze zostaliśmy w domu. Zrobiłem to z nudów i trochę żałuję. Dawno temu odciąłem się od gówna tego świata i 2 lata temu dowiedziałam się w ogóle kto jest premierem w pl. Było już tyle żartów ma ten temat że musiałem sprawdzić kto to jest ten morawiecki. Od 6 lat nie mam telewizji. W internecie czytam tylko Rocksów niskiego króla oraz bokser org. Politykę omijam szerokim łukiem. Z FB usunąłem wszystkich znajomych którzy zamieszczali polityczne gówno .
 
Panie ja pierwszy raz obadalem tematy polityczne na tym forum. Wyjątkowo w ten długi weekend zamiast wyjechać nad morze zostaliśmy w domu. Zrobiłem to z nudów i trochę żałuję. Dawno temu odciąłem się od gówna tego świata i 2 lata temu dowiedziałam się w ogóle kto jest premierem w pl. Było już tyle żartów ma ten temat że musiałem sprawdzić kto to jest ten morawiecki. Od 6 lat nie mam telewizji. W internecie czytam tylko Rocksów niskiego króla oraz bokser org. Politykę omijam szerokim łukiem. Z FB usunąłem wszystkich znajomych którzy zamieszczali polityczne gówno .
Bardzo dobre podejście, to teraz jeszcze usuń pejsbuka :conorsalute:
 
Spolecznosciowki mam tylko ze względu na firmę która prowadzę. Nie zamieszczam żadnych prywatnych treści ponieważ posty typu patrzcie co zrobiłem sobie dziś na śniadanie wywołują u mnie wymioty. Teraz rząd zmusił mnie ponownie do posiadania plastików bo od tego roku obowiązkowe jest posiadanie terminalu płatniczego. Dawno temu jeszcze jak pracowałem na etacie zlikwidowałem nawet telefon komórkowy ale w dzisiejszych czasach niestety jest to gówno konieczne.

Bardzo dobre podejście, to teraz jeszcze usuń pejsb
 
Spolecznosciowki mam tylko ze względu na firmę która prowadzę. Nie zamieszczam żadnych prywatnych treści ponieważ posty typu patrzcie co zrobiłem sobie dziś na śniadanie wywołują u mnie wymioty. Teraz rząd zmusił mnie ponownie do posiadania plastików bo od tego roku obowiązkowe jest posiadanie terminalu płatniczego. Dawno temu jeszcze jak pracowałem na etacie zlikwidowałem nawet telefon komórkowy ale w dzisiejszych czasach niestety jest to gówno konieczne.
Niestety, masz rację :(
 
Jest tyle ciekawych rzeczy którymi można się zainteresować że naprawdę szkoda życia na zajmowanie się gównem którego i tak nie można zmienić. Lepiej zająć się rodziną, grupką przyjaciół oraz własnymi zainteresowaniami. Jeśli czyimś hobby jest śledzenie polityki lub patoprofili na insta czy innym śmietniku to naprawdę szczerze współczuję. Przecież jak wczoraj zaznajomiłem się z twórczością tej aktywistki feministki dtamaturżki bez cycków to mało mnie krew nie zalała i do wieczora byłem lekko wkurwiony. I to nawet nie na nią bo uważam ją za chorą osobę ale jaką duża ona ma widownię. Mam malą nadzieję że ludzie wchodzą tam dla beki bo wyświetliły mi się osoby które znam a także moi klienci którzy śledzą jej wysrywy.
 
A odniosę :)




Jeśli ktoś uważa się za Napoleona to podaje mu się leki antypsychotyczne i mu przechodzi, a kiedy ktoś uważa, że należy do innej płci, czasem diagnozuje się u niego schizofrenię i urojenia pseudo-transseksualne i wtedy też neuroleptyki pomagają. Nie mówimy wtedy o transeksualizmie. Jeśli mamy do czynienia z faktycznym transseksualizmem bez objawów psychotycznych to takie leczenie nie pomoże i wtedy leczenie dysforii polega na terapii hormonalnej lub/oraz operacji korekty płci.

Uuu kolega po psychiatrii.

A jak uważa się za Napoleona i mu lekach nie przechodzi to jest faktycznie Napoloenem?
 
Ale Wy jesteście durni :beczka:

Karateka, zawsze jak nie ma argumentów, to wyskakuje z Korwinem i wtedy wszyscy solidarnieb porzucają meritum żeby ogłosić publicznie: "Korwin to idiota, nie lubię go!", coś jak kiedy julka wyzywa Cię od rasistów i wtedy porzucasz wszystko żeby koniecznie udowodnić i przekonać wszystkich, że nie jesteś rasistą :śmiech:

Takie dziecięce sztuczki manipulacyjne, rodem ze szkoleń Gazety Wyborczej, a Wy się tak dajecie wodzić za noski :pociesznymirek:
Pisałem to wyżej. :conorsalute:

Korwin tajna broń lewaków jak brakuje argumentów.
Naga broń 33 i 1/3 :beczka:
 
Uuu kolega po psychiatrii.

A jak uważa się za Napoleona i mu lekach nie przechodzi to jest faktycznie Napoloenem?
Zawsze przechodzi. @Karateka@ nie tylko jest po psychiatrii ale wyleczył już tylu Napoleonów, że bez drgnięcia powieką, przychodzi mu napisać co i ile trzeba podać aby wyleczyć :penn:
 
W krajach z edukacją seksualną jest mniejsza ilość niechcianych ciąż i aborcji niż w krajach bez edukacji seksualnej , więc jest jednak co uczyć
Poproszę o jakieś badania potwierdzające tezę. Próba Europejska jeśli można. Ja na szybko znalazłę poniższe. Rozumiem że Polska liderem edukacji seksualnej!!!

Ale czy czasem to nie u angoli i w szwecji biegajo te tencze z ksiazeczkami co tam sobie wkładać i gdzie?

1667296120391.jpeg
 
Poproszę o jakieś badania potwierdzające tezę. Próba Europejska jeśli można. Ja na szybko znalazłę poniższe. Rozumiem, że Polska liderem edukacji seksualnej!!!

Ale czy czasem to nie u angoli i w szwecji biegajo te tencze z ksiazeczkami co tam sobie wkładać i gdzie?

View attachment 48429


Ale to bierze pod uwagę chyba tylko legalna aborcję. A przecież w Polsce aborcję przeprowadza się głównie nielegalnie.

Bardziej sensowną by była statystyka ciąży wśród nastolatek.
A tutaj już jest różnie, nie jesteśmy ani wysoko, ani nisko. W Europie zachodniej rzeczywiście jest zazwyczaj trochę lepiej, ale są wyjątki(podejrzewam iż średnia tam mogą też zawyżać mniejszości muzulmanskie, jeżeli przenoszą zwyczaj ślubów w wieku nastoletnim).
No ale ta statystyka potwierdza, że brytyjki jak się puszczały tak się puszczają, Polki trochę mniej.

Screenshot_2022-11-01-10-56-37-726_com.android.chrome.jpg
 
Poproszę o jakieś badania potwierdzające tezę. Próba Europejska jeśli można. Ja na szybko znalazłę poniższe. Rozumiem że Polska liderem edukacji seksualnej!!!

Ale czy czasem to nie u angoli i w szwecji biegajo te tencze z ksiazeczkami co tam sobie wkładać i gdzie?

View attachment 48429
Nie wiem ile masz lat i na ile znasz życie po za bańką którą kreuje internet.
W Polsce nie ma dostępu do legalnej aborcji. Zetknąłem się z problemem kiedy żona była w ciąży z najmłodszym dzieckiem. Wg badania płód miał być obciążony powazną wadą genetyczną. Niby mieliśmy możliwość skorzystania z aborcji ale polska medycyna jest tak skonstruowana że to praktycznie niemożliwe. W naszym wypadku rozbiło się o specjalistyczne badanie którego termin w zasadzie wykluczał przystąpienie do zabiegu przerwania ciąży. Statystyka to kurwa, także tymi słupkami które wkleiłes to można sobie co najwyżej dupę podetrzeć. Oczywiście prywatnie można wszystko i gdyby wstępna diagnoza się potwierdziła to byłby zabieg. Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe co wcześniej potwierdziła inna diagnoza nie oparta na przestarzałej metodzie wciąż używanej w naszym zaścianku .
 
Nie wiem ile masz lat i na ile znasz życie po za bańką którą kreuje internet.
W Polsce nie ma dostępu do legalnej aborcji. Zetknąłem się z problemem kiedy żona była w ciąży z najmłodszym dzieckiem. Wg badania płód miał być obciążony powazną wadą genetyczną. Niby mieliśmy możliwość skorzystania z aborcji ale polska medycyna jest tak skonstruowana że to praktycznie niemożliwe. W naszym wypadku rozbiło się o specjalistyczne badanie którego termin w zasadzie wykluczał przystąpienie do zabiegu przerwania ciąży. Statystyka to kurwa, także tymi słupkami które wkleiłes to można sobie co najwyżej dupę podetrzeć. Oczywiście prywatnie można wszystko i gdyby wstępna diagnoza się potwierdziła to byłby zabieg. Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe co wcześniej potwierdziła inna diagnoza nie oparta na przestarzałej metodzie wciąż używanej w naszym zaścianku .
Przez „podejrzenie” wady genetycznej zabija się bardzo dużo zdrowych dzieci. Cieszę się, że was to nie dotknęło. Pytanie co byście zrobili jako rodzice gdyby było łatwo usunąć ciążę od tak.
 
Przez „podejrzenie” wady genetycznej zabija się bardzo dużo zdrowych dzieci. Cieszę się, że was to nie dotknęło. Pytanie co byście zrobili jako rodzice gdyby było łatwo usunąć ciążę od tak.


I tak jest łatwo. 400 zł, jeden telefon i w 3 dni masz tabletki do aborcji farmakologicznej, 1400 zł i pociąg do Czech i masz aborcję szpitalna.
Dlatego tak jak jest- jest dobrze. Pro-life ma czyste sumienie bo prawo zakazuje, pro choise powinno być zadowolone w w dobie internetu aborcja bezpieczna to nie problem.
 
Przez „podejrzenie” wady genetycznej zabija się bardzo dużo zdrowych dzieci. Cieszę się, że was to nie dotknęło. Pytanie co byście zrobili jako rodzice gdyby było łatwo usunąć ciążę od tak.
W cywilizowanych krajach są lepsze badania. Nieinwazyjne tylko z krwi. Wtedy wiadomo na 100% . Podrazylismy temat i okazało się że lek który w pl dają na podtrzymanie zagrożonej ciąży powoduje wynik badania wskazujący na wadę genetyczną. Niektórzy lekarze w prywatnych opiniach tytułują to średniowieczem.
 
W cywilizowanych krajach są lepsze badania. Nieinwazyjne tylko z krwi. Wtedy wiadomo na 100% . Podrazylismy temat i okazało się że lek który w pl dają na podtrzymanie zagrożonej ciąży powoduje wynik badania wskazujący na wadę genetyczną. Niektórzy lekarze w prywatnych opiniach tytułują to średniowieczem.
Rozmawiamy o aborcji czy o stanie służby zdrowia? Powyższe nie jest też odpowiedzią na moje pytanie. Cywilizowane kraje dążą do tego żeby w gabinecie USG po stwierdzeniu wady pan doktor muwił „ojej może być lipa to co usuwamy? Za 2 h bedzie po wszystkim i pójdzie Pani do domku” Ja się na to nie godzę.
 
I tak jest łatwo. 400 zł, jeden telefon i w 3 dni masz tabletki do aborcji farmakologicznej, 1400 zł i pociąg do Czech i masz aborcję szpitalna.
Dlatego tak jak jest- jest dobrze. Pro-life ma czyste sumienie bo prawo zakazuje, pro choise powinno być zadowolone w w dobie internetu aborcja bezpieczna to nie problem.
No i te płody bo nie będą musiały patrzeć na ten paskudny świat. Wszyscy wygrywają.
 
Rozmawiamy o aborcji czy o stanie służby zdrowia? Powyższe nie jest też odpowiedzią na moje pytanie. Cywilizowane kraje dążą do tego żeby w gabinecie USG po stwierdzeniu wady pan doktor muwił „ojej może być lipa to co usuwamy? Za 2 h bedzie po wszystkim i pójdzie Pani do domku” Ja się na to nie godzę.
Nie rozumiesz. W normalnym kraju są badania które w 100 % informują i tym że wada jest poważna i nieodwracalna. Mógłbym z czystym sumieniem to zakończyć. Tutaj jest partyzantka. Badania z dupy, lekarz zesrany przed katolami nie chce dać zabiegu, albo co gorsza sam jest katolem, do tego ty sam nie jesteś pewien co chcesz usunąć - zdrowe dziecko czy amebę która unieszczęśliwi cię do końca życia twojego lub jego. Masz dzieci? Chciałbyś wychowywać chore które nigdy nie będzie samodzielne? Takie co przez całe życie sra pod siebie i nie czai co się wokół dzieje? Łatwo mówić "nie zgadzam się" z fotela przed kompem . Problem aborcji jest dużo bardziej złożony.
 
Poproszę o jakieś badania potwierdzające tezę. Próba Europejska jeśli można. Ja na szybko znalazłę poniższe. Rozumiem że Polska liderem edukacji seksualnej!!!

Ale czy czasem to nie u angoli i w szwecji biegajo te tencze z ksiazeczkami co tam sobie wkładać i gdzie?

View attachment 48429
W Szwecji i Anglii i Francji czyli top3 tej listy jest dziwnym trafem dużo śniadych inżynierów oraz statystki przestępczości i gwałtów również są wysokie.

Kurwa niesamowity zbieg okoliczności.
 
Dlaczego kłamiesz? Odpisałem na zamieszczony film z wypowiedzią Korwina. To @Siwy25_1 wyskoczył z Korwinem.
Ps wróć do szkoły. Korwin wrzucony był jako hiperbola tego co było napisane poniżej.
Dorosły chłop (choć nie wiem czy mogę Cie identyfikować jako mężczyznę), a nie daje rady z prostymi argumentami.

Tylko Ty wciąż nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo co gorsze płaczesz w poduszkę jak ktoś Cie robi na argumenty i odwracasz kota ogonem :beczka:
 
Back
Top