lpg i inne mniejszości z lewej strony

d6ee01b1aa1a4ea1730942104c11d80c.jpg


Zamykam.
 
Dzień dobry białasy
Zainspirowała mnie dyskusja między userami na temat lgbt, więc żeby nie zaprzątać tematu postanowiłem zrobić osobny dotyczący tego
@Karateka@ @szplin @Siwy25_1 @Halibut 2.0 @Miskatonic możecie sie tu przekomarzać

Już wszystko chyba zostało powiedziane w kwestii uznania tego za chorobę/coś normalnego.
W sumie wiele osób z przeciwnych stron się z sobą zgadza, tylko nie do końca jest tego świadoma.
 
Już wszystko chyba zostało powiedziane w kwestii uznania tego za chorobę/coś normalnego.
W sumie wiele osób z przeciwnych stron się z sobą zgadza, tylko nie do końca jest tego świadoma.
dałem tylko jakby ktoś chciał sie pokłócić jeszcze i żeby nie zaśmiecał tematu tamtego :fjedzia:
 
@Karateka@ czemu autyzm nie jest chorobą? Chyba że złej terminologii używam i jest to upośledzenie?

Zaburzenia ze spektrum autyzmu, to zaburzenia, które objawiają się trudnościami w kontaktach społecznych, problemami z mową oraz abstrakcyjnym myśleniem. Z autyzmu nie da się wyleczyć, bo autyzm nie jest chorobą. Psychoterapia, terapia SI i inne wspierające terapie, dieta, suplementy, ruch i sen mogą poprawić funkcjonowanie osoby autystycznej (podobnie jak innych osób – czy istnieje ktoś, komu zaszkodził zdrowy styl życia? ;), jednak nie są w stanie „wyleczyć” autyzmu! Mózg nadal pozostanie autystyczny i będzie działał w specyficzny sposób.
 
Zaburzenia ze spektrum autyzmu, to zaburzenia, które objawiają się trudnościami w kontaktach społecznych, problemami z mową oraz abstrakcyjnym myśleniem. Z autyzmu nie da się wyleczyć, bo autyzm nie jest chorobą. Psychoterapia, terapia SI i inne wspierające terapie, dieta, suplementy, ruch i sen mogą poprawić funkcjonowanie osoby autystycznej (podobnie jak innych osób – czy istnieje ktoś, komu zaszkodził zdrowy styl życia? ;), jednak nie są w stanie „wyleczyć” autyzmu! Mózg nadal pozostanie autystyczny i będzie działał w specyficzny sposób.
to czemu jest termin nieuleczalna choroba?
 
Według icd 10 jest.

F84 Całościowe zaburzenia rozwojowe – definicja wg ICD-10:
Grupa zaburzeń charakteryzujących się jakościowymi odchyleniami od normy w zakresie interakcji społecznych i wzorców komunikacji oraz ograniczonym i stereotypowym repertuarem zainteresowań i aktywności. Te jakościowe nieprawidłowości stanowią podstawową cechę funkcjonowania jednostki we wszystkich sytuacjach.
 


Tyle ode mnie dla tych, którzy chcą dzieciom robić krzywdę swoimi zjebanymi ideologiami.

Wpierdolić tą hołotę do kopalni to im się wyprostuje.


To Korwin jest zwolennikiem "lekkiej pedofilii" i wolałby żeby jego córka wpadła w ręce pedofila niż uczyła się o antykoncepcji na lekcji wychowania seksualnego. Korwinisci chcą dzieciom robić krzywdę swoimi zjebanymi ideologiami, więc wypierdalać z tą hołotą korwinistyczną do kopalni to im się wyprostuje.

9xq0lmq6n4a71.png
 
To Korwin jest zwolennikiem "lekkiej pedofilii" i wolałby żeby jego córka wpadła w ręce pedofila niż uczyła się o antykoncepcji na lekcji wychowania seksualnego. Korwinisci chcą dzieciom robić krzywdę swoimi zjebanymi ideologiami, więc wypierdalać z tą hołotą korwinistyczną do kopalni to im się wyprostuje.

View attachment 48403
No i jako ojciec niech decyduje o swoim dziecku tak jak chce. Tak jak Ty o swoim.
Mnie nic do tego.

Za to "nauka" w szkole o 69 płciach o gender fluid to nie jest normalne i nikt o zdrowych zmysłach takich idiotyzmów nie powinien popierać. Chłopiec dziewczyna normalba rodzina.
Ja nie życzę sobie żeby jakiś chłop przebrany za babę przychodził do szkoły mojego dziecka i mu wmawiał że choroba psychiczna i dewiacje są normalne. Nie ma i nie będzie na to mojej zgody, a jak taka sytuacja by się zdarzyła to w moment bym nauczył to coś o równouprawnieniu. Old fashion way czytaj wpierdol.

Wam się oczy otworzą jak wasi 12 letni synowie Brajanki czy tam Michałki przyjdą, żeby im siusiaka uciąć, bo on od jutra chce być Krysią.
Wtedy się wasza super tolerancja skończy. Tylko wtedy już będzie za późno.
 
No i jako ojciec niech decyduje o swoim dziecku tak jak chce. Tak jak Ty o swoim.
Mnie nic do tego.

Czyli ojcowie mają decydować czy oddawać dzieci w ręce pedofili a jak oddadzą, to ich wybór?

Za to "nauka" w szkole o 69 płciach o gender fluid to nie jest normalne i nikt o zdrowych zmysłach takich idiotyzmów nie powinien popierać. Chłopiec dziewczyna normalba rodzina.

Wychowanie seksualne to nie nauka o 69 płciach tylko o chociażby metodach antykoncepcji.
 
Czyli ojcowie mają decydować czy oddawać dzieci w ręce pedofili a jak oddadzą, to ich wybór?



Wychowanie seksualne to nie nauka o 69 płciach tylko o chociażby metodach antykoncepcji.
Czemu w każdym temacie jak nie masz argumentów to wyciągasz jakieś wysrywy nic nie znaczącego Korwina i odbijasz od głównego tematu?

Ja mówiłem od początku o patologii organizacji i ruchu lpg+ że to trzeba zaorać jak pole na jesieni zanim młodzi tym gównem nie nasiąkną.

Parę razy w poprzednim wątku pisalem że toleruje homo i sam takich znam.

U ciebie na prawdę tak słabo z czytaniem że zrozumieniem ? Czy chłopak dał Ci kosza i tak białorycerzysz?
 
“There was a lot of negativity around being a cis, heterosexual, white girl, and I took those messages really, really personally.”

‘I saw how trans people online got an overwhelming amount of support . . . at the time, I didn’t really have a lot of friends.’

In recent years, the number of children experiencing gender dysphoria in the West has skyrocketed. Exact figures are difficult to come by, but, between 2009 and 2019, children being referred for transitioning treatment in the United Kingdom increased 1,000% among biological males and 4,400% among biological females. Meanwhile, the number of young people identifying as transgender in the US has almost doubled since 2017, according to a new Centers for Disease Control & Prevention report.

 
Bo jeszcze nie ma leku
to czemu nie można nazwać autyzm chorobą np? Może za kilkanaście lat będą mieli leczenie genowe czy cuś
No dobrze
Ale i tak trans to choroba psychiczna tak samo jak schizofrenia czy inne kurwa dwubiegunówki
Wychowanie seksualne to nie nauka o 69 płciach tylko o chociażby metodach antykoncepcji.
A czego tu się uczyć, trzeba uważać i tyle
bierze tabletkę, on zakłada gumę i tyle
Bez żadnych bzdur jak aborcja(chyba że z gwałtu, ale to jest 10%)
 
to czemu nie można nazwać autyzm chorobą np? Może za kilkanaście lat będą mieli leczenie genowe czy cuś
No dobrze


Wtedy będziesz krzyczał, że to spisek Big Pharmy

A czego tu się uczyć, trzeba uważać i tyle
bierze tabletkę, on zakłada gumę i tyle
Bez żadnych bzdur jak aborcja(chyba że z gwałtu, ale to jest 10%)

W krajach z edukacją seksualną jest mniejsza ilość niechcianych ciąż i aborcji niż w krajach bez edukacji seksualnej , więc jest jednak co uczyć
 
Back
Top