Kulinaria

Panowie podrzucicie jakiś przepis?


photo hosting sites
Jak Ci sie nie spieszy to zapekluj.
2cebule
3marchewki
Pol selera
Pietruszka
4 zabki czosnku
Sol do peklowania albo trzy garscie zwyklej
Lyzka maggi
Garsc pieprzu zairnistego
Lisc laurowy, ziele angielskie, inne ziola (oregano, majeranek, kminek itd)
2l wody

Gotuj wszystko oprocz soli i maggi przez pol godziny, ostudz, dodaj sol i maggi i zalej mieso.
Trzymaj w lodowce przez 5 dni obracajac miecho codziennie :lol:
 
Chodzą za mną takie piękne nóżki. @Masu skórę usuwasz, czy może pozwalasz wieprzowym włosom pieścić gardło, jak przystało na prawdziewego człowieka paleolitu? :D
 
Ale pewnie sie spieszy wiec:
gotuj golony z opalona cebula, marchewka, selerem, zielem ang, lisciem laurowym sola i ziarnami pieprzu. Gotuj godzine.
Zmieszaj piwo z 2 lyzkami musztardy i zalej golony w jakims wysokim naczyniu do pieczenia (nie musza byc zakryte plynem)
Piecz 30 min w 200 stopniach i zmniejsz do 150 i piecz przez 2-2,5h.
Zrob sos chrzanowy-
Smietana 30%, chrzan tarty, sol pieprz.
Podgrzej smietane w garnku, dodaj sporo chrzanu i dopraw.

Jedz.
 
Chodzą za mną takie piękne nóżki. @Masu skórę usuwasz, czy może pozwalasz wieprzowym włosom pieścić gardło, jak przystało na prawdziewego człowieka paleolitu? :D
Skóry nie jem. Propos paleolitu to dzisiaj na stronie incampagna.pl znalazłem piękna słoninę i trochę za mną chodzi. Muszę poszukac we włoskim sklepiku na Starym Kleparzu
 
Skóry nie jem.
:facepalm:

Przypal skore takim palnikiem po upieczeniu!
pol_pl_Palnik-gazowy-kuchenny-BS-400-1896_1.jpg

I jedz bo przeciez golonko bez skory to jak Conor bez pierdolenia glupot!
 
:facepalm:

Przypal skore takim palnikiem po upieczeniu!
pol_pl_Palnik-gazowy-kuchenny-BS-400-1896_1.jpg

I jedz bo przeciez golonko bez skory to jak Conor bez pierdolenia glupot!
Mówisz tym specjalnym palnikiem, który leży u mnie pomiędzy nożami a otwieraczem do butelek :boystop:
 
Dobra zobaczymy jak długo wytrzymam w postanowieniu żeby nie jeść syfu w pracy. Dzisiaj takie przygotowanie. Kawa na początek i w połowie zmiany mix wjedzie. Powinno być dobrym zamiennikiem bułek z żabki :p

12728624_1711147749165200_1161739913_n.jpg
 
Takie rzeczy a ja na wyjeździe. Burger z taką zawartością to musi być poezja Tęcza

 
Był ktoś w Burgerowni? Takie piękne rzeczy serwują.

Byłem, jadłem - burger wybił się tym, że był naprawdę spory a przy tym smaczny i w przyzwoitej cenie. Do tego jako piwo serwują Kujawskie - mi ono bardzo smakuje. Ale to było jakieś 2 lata temu, niedługo po otwarciu.
 
Byłem, jadłem - burger wybił się tym, że był naprawdę spory a przy tym smaczny i w przyzwoitej cenie. Do tego jako piwo serwują Kujawskie - mi ono bardzo smakuje. Ale to było jakieś 2 lata temu, niedługo po otwarciu.
umrzesz młodo, jak ja.
 
A ja dziś będę robił żołądki indycze po taranowemu. Może niektórych to obrzydza, ale za kilogram żołądków z kaczki lub indyka placu się więcej niż za kilogram piersi z kurczaka.
 
A ja dziś będę robił żołądki indycze po taranowemu. Może niektórych to obrzydza, ale za kilogram żołądków z kaczki lub indyka placu się więcej niż za kilogram piersi z kurczaka.
Podroby obrzydzają tylko lamusów! Ja wczoraj na obiad miałem akurat serducha drobiowe ;)
 
Żona robi sobie dzisiaj wątróbkę z cebulą, ale podroby to już dla mnie zbyt wiele.
 
Back
Top