KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

chuj im w dupy nie to nie .. czekam na unibecidło betsafe boi sie mnie i raczej już tam nie zagram skoro problem z akceptacją kuponu który powinien nie wejść teoretycznie
 
Podstawowy błąd to powtarzanie tych samych zdarzeń na wszystkich kuponach. Powiem więcej, moim zdaniem Kita me duże szansę wygrać tą walkę, więc Bedorf po 1,40 zupełnie nie do grania(chociaż i tak jest faworytem). Reszta powinna wejść gładko.
 
To miał być 1 kupon duży, ale w miedzy czasie nie bylo w ofercie Lubonskiej to zagrałem Bedorfa i Klebera bo bałem się, że całkowicie spadnie kurs na Koike. Potem doszła Kasia i postawilem swój główny typ. Jak nie wejdzie to trudno. Zawsze ustalam kwotę za tyle ile mogę przegrać. Nie będę żył jak żul gdy przegram.
 
na prezenty pod choinką dla dzieci ;)

KSW_betsafe.png
 
bedorf ci spierdoli wszystkie kupony :D pierwszy rzucam kamieniem

Nie spierdzieli. Przypomnę co już kiedyś pisałem: Mam przeczucie, że tu serio będzie lay'and'pray. Przypominam, że jeszcze tak niedawno Kita był na Cohones jechany, że jest słaby (chyba po porażce z Lindermanem), a teraz nagle ma wygrać z naszym najlepszym ciężkim walczącym w Polsce. Nie za bardzo kumam skąd ta eurofia na Michała. Z dwumeczu z Lindermanem? Czy wygranej z Mikiem Wesselem? Chyba raczej z tego jak pokazał się Karol w ostatniej walce, wtedy też pojawiały się głosy, że Pudzian by rozjechał Bedorfa. Dla mnie jednak było to solidne lay'and'pray, a śmiem nawet twierdzić, że 40-letni Graham ma lepszą kondycję od Michała.

Po drugie byłem na ProMMAcu i bardzo niepokojące plotki krążyły o Wesselu przed i po tej walce z Kitą. Nie chcę umniejszać tu Michałowi nic - absolutnie, ale inni zawodnicy powiedzieli nam na afterze co nie co, w jakich okolicznościach i w jakiej formie Mike wziął tę walkę. W jednym zdaniu: nie było to poważne z jego strony. Moim zdaniem Bedorf przez przeleżenie.

Co do Anzora to nie podoba mi się na kuponach. Dwa razy myślałem, że wygra i dwa razy mnie zawiódł. Koike go przecież w stójce naruszył i choć świetnie korzysta z atutów swoich długich rąk i nóg, to stójki Koike nie ma poukładanej - choć zadziwiająco często mu te ciosy wchodzą jak na tę technikę co prezentuje. Równie dobrze może go więc Vaso trafić. Ja już kompletnie nie ufam Czeczenowi.

Sam jednak chyba nic nie postawię z tej gali. Później się będę na zlocie wkurzał, że mi typ nie wszedł, zamiast się dobrze bawić z kolegami.
 
Nie za bardzo kumam skąd ta eurofia na Michała (...) Chyba raczejz tego jak pokazał się Karol w ostatniej walce (...)
Inaczej, z ogólnej niechęci do Bedorfa. Walka z Grahamem służy jedynie do przekonywania samych siebie w racjonalności do stawiania przeciw Karolowi. Przed Kitą to Włodarek (dla wielu wciąż) miał zniszczyć nudnego i pyszałkowatego mistrza. Tymczasem nie potrafił roznieść nawet Bajora czy Thompsona.

Stąd też śmiem twierdzić, iż faworyzowanie Michała nie jest poparte trzeźwą oceną. Od wypadku gdyńskiego głównie rozczarowuje, ale nawet ci którzy wypierają ten fakt z pamięci powinni brać pod uwagę długą przerwę i owiane tajemnicą przygotowania.
Dziwię się, iż kazus Tomka Drwala na KSW 31 tak niewielu daje do myślenia. Ale takie prawo fana. Choć tu chyba bardziej prawo antyfana.
 
Też właśnie widzę, że większość stawia na Kite ze względu na niechęć do polskiego Rosholta. Ja na 95% jestem spokojny o wynik, a nawet stawiam na tko Bedorfa. You'll see.
 
ja lecę na Kite i Sowińskiego.
Sowiński - Koike, myśle że tu weźmie góre fizyczność Kornika i wieksza siła, Koike będzie za wszelką cene dażył do obalenia. Sowiński TKO lub decyzja.
Bedorf - Kita, według mnie Karol ( z całą sympatią dla niego) odkąd zdobył pas ma tendencje spadkową, fakt że Kita nie walczył ponad rok i może być zardzewiały ale wydaje mi sie że może porozbijać Coco w stójce. Kurs na Kite warty ryzyka.
 
tylko ja mam wrazenie, ze Bedorf nie potrafi przyjmowac ciosow? Graham go prawie ubil, ale jak dobrze pamietam to nawet po ciosac Nastuli wydawal sie jakis zamroczony
stylistycznie Kita to fatalny przeciwnik dla Karola bo ma dobre defensywne zapasy i pierdolniecie w łapach, pytanie czy kondycyjnie i siłowo da rada...
a stojka Bedorfa to jedynie lowkicki, bo co on wiecej w niej robi? poczekam do wazenia jak to bedzie wygladac...
 
alez ja nie stawiam wcale na kite ze wzgledu na niechec do bedorfa :O lepszy boks niz ten karola, wieksza moc w lapie, dobre defensywne zapasy i poronywalne kardio.
 
różnie ta walka może sie potoczyć więc kurs na Kite ok, jednak sądze że o wieeele większą siłą będzie dysponował KOKO i szybciutko sprowadzi Kite do parteru oraz ubije ( nie przeleży tylko ubije :) )
 
jak walke Koike vs Sowinski dojdzie do decyzji to wygra Artur, o ile nie bedzie jakiejs totalnej dominacji
poczekac lepiej do skladu sedziow, bo walka Materla vs Chalidov jak beda sedziowac Polacy i bedzie wyrownana to tez dadza remis, bo powiazania miedzy klubami/sedziami sa duze
 
tylko ja mam wrazenie, ze Bedorf nie potrafi przyjmowac ciosow?
Ciosy jako tako przyjmuje, w sensie, że nie pada jak Waluś. Ale faktycznie, gdy coś odczuje momentalnie chowa głowę do skorupy i oddaje inicjatywę. W walce z Kitą będzie to bardzo poważną hmm niedogodnością.

@Gaara poza kondycją się zgadzam. Nie przypominam sobie by KB zaliczył tak ciężkie chwile jak MK w walce z Gluhovem. Bedorf stanowi podobne zagrożenie.

Spodziewam się, że KB będzie dociskać do klatki z początku nawet nie siląc się na próbę obalenia. Będzie okazja to przewróci, ale nie będzie to jego priorytetem na pierwszą rundę. Wymęczyć ręce by zniwelować siłę ciosu zabrzanina - punkt pierwszy.
Pytanie co chce zrobić Michał: wjechać z grubej rury czy punktować z kontry? O ile MK jest pewien zdrowia to druga opcja wydaje się być sensowniejszą bo namiesza w planach Karola. Lloret pokazał, że Bedorf raczej nie potrafi korygować planu w trakcie walki.
 
jak walke Koike vs Sowinski dojdzie do decyzji to wygra Artur, o ile nie bedzie jakiejs totalnej dominacji
poczekac lepiej do skladu sedziow, bo walka Materla vs Chalidov jak beda sedziowac Polacy i bedzie wyrownana to tez dadza remis, bo powiazania miedzy klubami/sedziami sa duze

Co za bzdura. Może jeszcze mi powiesz, że Vaso wygrał z Kornikiem?
Walki w KSW nie są źle punktowane.
 
Skład sędziowski może mieć 2 Anglików + Polaka, nie wydaję mi się żeby znowu były znane nam " judging errory" by Bagiński z walki Pudzian- Thompson

Osobiste zdanie: Słyszałem od pewnej osoby z Olsztyna, że Mamed to nie ten Mamed co przed kontuzją, natomiast skoro ma indywidualne treningi, więc nie można tego brać na poważnie, stawiam na TKO, gdyż Materla nie ma najmocniejszej szczęki.

I stawiam hajs na Kornika, który wyciąga błędy z walk swoich poprzedników, decyzja zapewne! , submission to kurs chyba kozacki musi być :)
 
No i gdyby nie ten kebab na końcu, to bym Ci kibicował :/
Myślę, że Falką nie będzie głupi i stłamsi zapaśniczo Aziza.
Takie 50 na 50 moim zdaniem. Albo aziz ustrzeli albo Falcao nie da mu możliwości. Po cichu liczę, że Panowie pójdą w delikatny brawl. Uda się to się uda nie to nie ;) tak jak pisałem nie zbiednieje. A drugi kupon może wyślę bez tej walki.
 
zestawienia Aziz vs Falcao i Kita vs Bedorf sa podobne stylistycznie
 
Back
Top