KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

Ja za cholerę nie stawiam kasy w dwóch głównych walkach. Mam taką zagwozdkę, że w typerze zaznaczyłem tych, którym nie kibicuję. Będę choć w połowie kontent ;D
 
wahałem sie i miałem nie stawiać walki Koike - Sowiński po kursie 1,4 , ale teraz jest 1,68 na Klebera i to juz zagrłałem po przesłuchania SZSZ , zobaczymy...
 
Im bliżej gali, tym bardziej pewny jestem Mameda. Owszem, Materla jest w sztosie życiowym i nie wraca po żadnej kontuzji, ale Mamed to jednak Mamed. On z niczego może Materli złapać gilotynę, skrętówkę, trójkąt czy inną balachę. Co może Materla zrobić Mamedowi? Przeleżeć? W moim odczuciu Materla będzie bardziej bał się parteru niż stójki Mameda... Ba, będzie bardziej bał się być z góry w parterze, niż w jakiejkolwiek innej płaszczyźnie. Oceniacie Materlę przez pryzmat pojedynku z Drwalem, a Mameda przez pryzmat kontuzji. Gdyby nie zapasy, Drwal by wygrał, a nieliczni wiedzą, że Drwal podszedł do tego starcia za bardzo na luzie, nie będąc do końca przygotowanym (usunięta pierwsza część wideobloga Drwala przed KSW 33). Nie widzę znokautowanego albo klepiącego Materlę. Widzę natomiast klepiącego Materlę i to dość szybko. Mamed (przynajmniej wydaje się być) jest takim pacyfistą, że nie będzie chciał bić kumpla po głowie i zakończy to czym prędzej. Zaraz pojawi się odpowiedź: ale AKA, ale Rockhold mówi "my boy Michael". Poważnie? Czy sądzicie, że Rockhold o kimkolwiek, kto z nim razem trenuje/przyjeżdża specjalnie na sparingi, powiedziałby "on stracił czas. to nie jest w ogóle mój poziom, przegra to starcie"? Gdyby Mamed tydzień później przyjechał do AKA, to Rockhold tak samo by się o nim wypowiedział. (o Pudzianie w ATT też wyrażali się w samych superlatywach chyba, nie? ;) ). Nie przekonywał mnie Materla nigdy swoimi umiejętnościami i pokonanie Drwala w formie, jaką miał, naprawdę też mnie nie przekonuje (walka była w maju, Drwal bodajże w lutym wrócił do treningów po całkowitej przerwie od nich?). Jeśli Materla zwycięży, to będzie to dla mnie większym szokiem, niż zwycięstwo Holm z Rousey. 1.50 na Mameda się nie powtórzy. Peace.
 
presja, obalenia, kondycja i dobra obrona poddan to moze byc klucz do wygranej Michala
Khalidova kazdy prawie obalal, on jakos szczegolnie nawet tych obalen nie broni, bo kazdego poddawal, a z Cipkiem bedzie ciezko
w stojce 50/50
 
A ja im bliżej gali, tym bardziej wierzę w Materlę.

Kita po 4,00 do chapnięcia za drobne.

Sowiński bardzo pewny siebie w wywiadach, jak nie on, ale nie mogę się pozbyć wizji jak mu Koike coś zakłada z pleców...
 
Mamed jest miłosierny. Bedzie stał jak słup aby materla go przewrócił, ten go przewróci i nawet nie zauważy kiedy bedzie klepał.
 
Na razie poszedł dubel Chlewicki + Falcao

Kita za drobne - kto wjechał bo kurs spadł ?

Materla + Kita AKO x 10 ( tylko informuję jako ciekawostkę,)
 
Kita za drobne - kto wjechał bo kurs spadł ?
Bedorf

Koike to w sumie niewiadoma.
Gość w ostatniej walce w KSW skosił Azhieva, a w ostatnim swoim pojedynku skończył przed czasem Miguela Torresa. W wywiadach mówi, że chce zostać królem polskiego MMA. Gość jest naprawdę pozytywny i zdziwię się, jeśli Sowiński to ogarnie. Do parteru się pewnie pchać nie będzie, a ustrzelić Erbsta będzie raczej ciężko.

upload_2015-11-27_19-48-24.png


Sorry, ale musiałem :P Chyba wiadomo, czemu w okularach wyszedł na ważenie :P

P.S. Kornik jednak wygra. Dyskwalifikacja po kopnięciu w krocze.
 
Last edited:
Jakbym miał stawiać na underdoga to bardziej Bieńkowski/Sowiński niż Kita.
Pograłem Michała za 200.
 
Ja jak co KSW idę w taśmę. Kita spadł z 4.00 na 3.25, ludzie lokują hajs mocno. Jedyne, czego się tu obawiam, to Wawrzyniaka trochę, ale liczę, że przetrwa bomby Bieńkowskiego. Myślę, że Bakocevic to ogarnie, Azhievowi na ważeniu już trochę ciśnienie puściło. Szymuszowski ogarnie dość szybko. Chlewicki jest tak solidny, że Kurczewskiego zapasami pojedzie do decyzji. Szans Lipskiej tu mimo mocnego ciosu nie widzę. Karaoglu na takim koksie może znowu trafić mocnym lujem i znokautować Falcao. Sowiński - Erbst nie stawiam, bo ta wygrana i NC z Azhievem pozostawiły do mnie niesmak do Kornika. Spory spadek u Kity i szczerze, to spodziewam się powtórki walki Pudzianowski - Graham. Chalidow też już spadł do 1.44, co jednak większość stawiających tutaj powinno cieszyć ;) 163.90 AKO, więc nie jest źle :D Na KSW 30 i KSW 27 podobna taśma mi weszła, więc może co trzy wydarzenia mam szczęście :D

upload_2015-11-27_21-17-41.png


EDIT: Albo wyrzucę Wawrzyniaka, albo zmienię na Bieńkowskiego. Ciężka walka.
 
to daj kupon z tej poprzedniej tasmy co weszla, rozumiem ako tez 163
 
macie pewniaka z innego forum
"idzie pefka

CHLEWICKI 1.44

najpewniejszy typ. Sasza kocur. od lat w temacie. walczyl z elita mma. twardy leb. dobra kondycha. zajebisty grappling. rywal ogorek, niedawno przyjezdzal do krskowa trenowac u Saszy i gwalty na treningach byly. trenuje w grapplingu teraz to wiem co nieco. Sasza zapadal zajebista forme. lekko wpadnie hajc."
Na ważeniu zrobił dobre wrażenie. Koike to w sumie niewiadoma.
przeciez masz 3 walki, jedna prawie decyzja, wiec jaka niewiadoma
 
macie pewniaka z innego forum
Uważaj na pewniaki z tego innego forum, bo rozdają tam szybko psujące się zamrażarki z małymi kursami. Huck padł z Głowackim, Rondę też tam dużo osób grało do podbicia kuponów. Lepiej trzymać się z dala od tego forum :D

P.S. Kita 3.00
 
to daj kupon z tej poprzedniej tasmy co weszla, rozumiem ako tez 163
jak bardzo Ty i Taran żyjecie życiem innych ludzi... chuj was obchodzi ile ktoś przegrał czy wygrał, nic takie pierbolenie nie wnosi, nie rozumiem po co te typowo cebulowe zaglądanie w kieszeń non stop. zero treści, nie pamiętam kiedy coś sensownego napisałeś. nie rozumiem nadal skąd niektórzy mają na to wszystko czas. :) #musiałem

zadziwia mnie kurs na Vaso.
 
jak bardzo Ty i Taran żyjecie życiem innych ludzi... chuj was obchodzi ile ktoś przegrał czy wygrał, nic takie pierbolenie nie wnosi, nie rozumiem po co te typowo cebulowe zaglądanie w kieszeń non stop. zero treści, nie pamiętam kiedy coś sensownego napisałeś. nie rozumiem nadal skąd niektórzy mają na to wszystko czas. :) #musiałem

zadziwia mnie kurs na Vaso.
lepiej co gale pisac kogo to sie nie zagra i jaki to nie jest pewniak, a po gali "dobrze, ze nie grałem" :pray:
jak ktos pisze, ze mu tasmy o kursie podobnym do 160 i to dwa razy to cos mi sie wierzyc w to nie chce, a zignorowanie tego wpisu jedynie mnie w tym utwierdza, wołam jeszcze raz @Mr.Robot kwote mozesz zamazać
 
zadziwia mnie kurs na Vaso.
Mnie też. Jak te początkowe 1.70 było spoko na Anzora, tak 3.40 na Vaso (Vasco... da Gama?) jest genialne. U Anzora ostatnio zmiany klubów/trenerów, co mogło mieć jakiś wpływ na przygotowania. Erbst zrobił go jak dziecko, z Henriquesem lepiej poradził sobie moim zdaniem Shamaev, z Kornikiem to szkoda gadać, a dalej nie ma co sięgać pamięcią. Oglądałem przed chwilą wywiad Anzora u Ariela i muszę przyznać, że poważnie zaczyna zastanawiać mnie psychika Anzora, skoro brak podania ręki wydaje się być ogromnym problem ;) Przy okazji - zauważyliście, że Anzor, Aziz czy Mamed to ogromni pacyfiści w wywiadach i tak dalej i prędzej o zamach na gali podejrzewalibyście znajomych Lipskiej, niż Aziza :|

@Trzyha , nie mogę znaleźć tych kuponów. Jeśli puszczałem w stsie to papierków nie zbieram, a jeśli w jakimś internetowym to zrobię to dla Ciebie i w wolnej chwili poszukam. Nie napisałem, że kurs podobny, tylko, że podobna taśma = podobna ilość zdarzeń. Jak znajdę to wyślę Ci na priv, żebyś mógł spać spokojnie, że nie okłamuję nikogo i co trzecią galę KSW mógł grać moje kupony bo wejdą na sto procent. Ot tak wrzuciłem swoje propozycje, bo wydają mi się sensowne i z większością się pokrywają. Wawrzyniaka, Lubońskiej i Klebera nie ruszam - odpowiednio przeczucie, że Bieńkowski ogłuszy lujem, Lubońska dowie się o przegranej i negatywnie to na nią wpłynie i Kornik wygrywający DQ.
 
Jadę taśmą.
Stawiam na Kornika, na ważeniu wycięty w pień, przewaga siły będzie znaczna, zasięg też na jego korzyść. Koike stójka chaotyczna niesamowicie, ręce opuszczone, ale w parterze magik. Kornik jak będzie przed nim uciekał, trzymał dystans to może go podmęczyć, w klinczu też może go solidnie potłuc o ile musi uważać bo Koike będzie ciągnął go za sobą do parteru nawet kosztem bycia z dołu.
Do tego Vaso - liczę na tubę jaką przyjął od niego Hallman, Anzor po takiej nie wstanie.
Do tego Falcao, Szymek i Szasza.
 
Kurs na Cipka rośnie. Na bah-u z 2.55 na 3.01. Dobrze, że wcześniej nie grałem, poczekam jeszcze do wieczora.
 
Back
Top