KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

Ja powiem tak :) : na KSW 33 praktycznie wszystkie walki są dużego ryzyka :) - mój wniosek : nie opłaca się obstawiać zakładów o niskich kursach takich jak :
Anzor 1.3 - jak wiemy super szczęki to on nie ma , w mojej opinii przesadzony faworyt i to znacznie , kursy powinny być bardziej zbliżone
Chlewicki 1.4 - tak zgadzam się że to weteran który reprezentuje jakiś tam poziom , ale czy ten poziom wystarczy na Kurczewskiego ? Powątpiewam
Lubońska Kaśka 1.4 - Arianka Lipski ma passe 3 zwycięstw z rzędu , widać że wróciła na dobry tor , a poza tym to żeńskie MMA , wszystko się tu może zdarzyć , tego typu chyba najbardziej nie rozumiem jeśli ktoś obstawia :)
Bedorf 1.3-1.4 - wiem że decyzja na konto Bedorfa to dosyć prawdopodobny typ jak nie najbardziej , ale Kita jest przecież wielką niewiadomą po tym powrocie może sprawić dużą niespodziankę , tym bardziej Bedorf nie pokazał się za dobrze ostatnio , a na tą walkę wagi nie zbił jak obiecał , coś mi się wydaje że miał problemy w tym temacie , kurs na Bedorfa - co najmniej śmieszny :)
 
Pisałem na czacie do nich to odpisali że dział sportowy nie zdecydował jeszcze o tym czy warto wystawiać resztę kursów, mogą się pojawić w każdej chwili ale coś w to wątpie...

Słabo...
 
Uważaj na pewniaki z tego innego forum, bo rozdają tam szybko psujące się zamrażarki z małymi kursami. Huck padł z Głowackim,

Aha ale kolejnym chyba 6 bokserskich betów po Głowackim które weszły na lajcie z kursem przy jednym ok.2.80 to już nie zauważyłeś ? dziwne że każdy pamięta tylko te najmniejsze
 
Poszły drobne single na Kitę i Bakocevica. Anzor przerywa przez nielegalną latającą główkę, a Bedorf przez uśpienie siędziów, tak będzie :wink:
 
Aha ale kolejnym chyba 6 bokserskich betów po Głowackim które weszły na lajcie z kursem przy jednym ok.2.80 to już nie zauważyłeś ? dziwne że każdy pamięta tylko te najmniejsze
Przypomnij co pisałeś o rewanżu Kamedy z Mcdonnelem to się razem pośmiejemy.
 
Aha ale kolejnym chyba 6 bokserskich betów po Głowackim które weszły na lajcie z kursem przy jednym ok.2.80 to już nie zauważyłeś ? dziwne że każdy pamięta tylko te najmniejsze
Później to był bet miesiąca Kameda i dubel zabójca Adamek & Rekowski kurs 1.40 :D
 
Chciałem zagrać Bieńkowskiego za 50-100 zł, ale kurs poleciał z 2,7 do 2,35 i za późno z roboty wróciłem i już przelew nie przejdzie. Może to i dobrze, ale jakoś czuję, że Łukasz wygra. Wawrzyniak zbierał srogie luje od Chmielewskiego, a jak wda się w taką wymianę z Bieńkowskim to jego głowa wyląduje na trybunach. Druga opcja jednak jest taka, że Bieńkowski spędzi walkę na plecach.
 
Chciałem zagrać Bieńkowskiego za 50-100 zł, ale kurs poleciał z 2,7 do 2,35 i za późno z roboty wróciłem żi już przelew nie przejdzie. Może to i dobrze, ale jakoś czuję, że Łukasz wygra. Wawrzyniak zbierał srogie luje od Chmielewskiego, a jak wda się w taką wymianę z Bieńkowskim to jego głowa wyląduje na trybunach. Druga opcja jednak jest taka, że Bieńkowski spędzi walkę na plecach.
również chciałem postawić na unibecie, ale zabrali ofertę. :\
 
Czuję, że Materla to ogarnie. Ale z kasą kiepsko i nie chcę więcej przelewać na betsafe już kaski. A że bonus nie poszedł na moje konto, no to nie mam z czego grać...
 
@VaeVictis
Przekonałeś mnie do postawienia na Łukasza . Za twoją radą obejrzałem walke Chmielewski-Wawrzyniak w której Piotrek sporo zbierał . Moze duzo nie postawiłem ale i tak cieszy ! Dzięki ziomek !!
 
Erbst oddawaj moje pisiont złotych.Mogłem Na plus Anzor na razie złapany jeszcze po 1,88 i teraz czekam na Cipka żeby wiedzieć czy będzie + czy - po gali.
 
Jeśli chodzi o przewidywalność to można ksw spokojnie porównać do polskiej piłki
Nie wiem czy coś kiedykolwiek z ksw jeszcze postawie
-200 na materli
-150 anzor+lubonska
Z tą lubońską to nie wiem czemu ja ją dałem ;/
 
To byłem na gali postawiłem sobie 2 zakłady łączone, tak w skrócie:
Michał Kita, a dokładniej Bedorf zakosili mi 400zł
Materla zakosił mi 50zł
oczywiście postawiłem
w pierwszym 15 zł, od wyjęcia 400zł
a w drugim 5zł, do wyjęcia 50zł
nie udało się, w obu nie weszły po jednym zakładzie :(
 
Back
Top