Kryptowaluty



Dwa lata temu pisałem, że mniej więcej teraz ruszy (tzn po halvingu, który wiemy, że będzie jakoś w kwietniu) :lol:

Pany, popatrzcie na poniższy wykres i zauważcie, ze jesteśmy idealnie w kolejnym cyklu. Mam wielka nadzieje, ze trend spadkowy i ewentualnie później boczny potrwa tak jak poprzednio około dwa lata.

View attachment 32121
Cykliczność rynku i dłuższa bessa jest doskonałym przyjacielem drobnych „inwestorów” w krypto takich jak ja. Jeśli ktoś się zastanawia dlaczego to już odpowiadam. Nie wiem jak inni tutaj ale ja nie mam kilkudziesięciu tysięcy złotych, które mógłbym jednorazowo przelać na Binance i z myślą ze są to pieniądze, które mogę ewentualnie stracić. Inaczej sprawa wyglada przy regularnym przelewaniu kwoty, która w ogóle mnie miesięczne nie zaboli.

i tak 1000zł inwestowane co miesiąc od stycznia 2019 do grudnia 2021 jedynie w dziadka bitcoina (24 miesiące, 24k zł zainwestowane), na koniec zeszłego roku byłoby warte ponad 211 000zł.

Planuje regularnie tak robić z czego polowe kwoty w BTC a resztę różnie w kilka innych, z góry ustalonych, projektów. Oczywiście nieś jest to żadna porada inwestycyjna a moje subiektywne obserwacje i plany :awesome:
 
Polygon mnie do siebie nie przekonał (ale przyznam szczerze, że nie wczytywałem się w ten projekt zbyt dokładnie) a tematu skalowanie nie znam.
powaznie sie zastanawiam nad nim, jak wczesniej troche olewalem projekt tak teraz rozwazam.
mowilem pare miesiecy temu o OP ze ten jekala od luny jarzombek poleca sie przyjrzec, ma nosa leb do projektow, juz 3x zrobil i dosc duzy market cap
moze faktycznie bedzie wybierana opcja najczesciej dla L2
 
bruce-less-diamond-hands-hoge.gif
 
Back
Top