Kryptowaluty

@Mnichu to myślisz, żeby teraz sobie wyczyścić pozycję? Poczyściłem jakieś mniejsze krypto, parę stówek wpadło, a na samym bitcoinie mam jakieś 1500+.

Mam jednak wrażenie, żeby poczekać jeszcze chwilę, bo chyba wjedzie na rekord i dopiero wtedy sprzedać.
Nie pomoże... :no no:
all in w $LFG Dino jest załadowany...
 
Dobra, widzę że rajdy się zaczęły, zdjąłem większość drobnicy i bitcoina i 2000+ w kieszeni.
 
mnie stać na głupotę
:beczka:
potem kupiłem już po 17500
o wieeeeeele więcej

zresztą na poprzedniej hossie większość opchnąłem, te za 60k to jakaś tam część zakupów była
picsoritdidnt-jpg.92944


:boystop:
 
A nie mogli z tym rajdem rok poczekac? Budowe koncze :( #XD

tak to sie pare miesięcy kluło, teraz to raczej nastepny cykl hehehe
 
"jutuber" kryptowalutowy który miał nosa w 2018 i 2021

najlepsze, że nie nagrywa tylko komentuje pod filmami
W styczniu 2018 pod filmami koniecznego pisał, że bedą ostre spadki, a alty zjadą nawet do swoich pozycji początkowych cenowych.
W 2021 komentował pod filmami Cezarego Grafa i napisał, że hossa jest dziwna i popiera cezarego o realizacji zysków, a on sam ze jest w 70% swoich pozycji w stable coinach.
Niestety nie pamiętam, pod ktorymi filmami to pisał bo nie zapisałem, a szukać mi się nie chce.
Na jego stronce z artykułami napisał, że hossa bedzie w 2024 i nie bedzie tak okazała jak poprzednie.
 
Widziałem, że płyty osb poleciały. Ale teraz to wogóle same promocje wszędzie, tak jakby się czegoś chyba obawiali.
Tak, sieciowki spozywcze. Zreszta w sklepach z elektroniką podobno tak samo (ktos z okolic branzy u nas na forum o tym mowil niedawno, nie pamietam kto). To sugeruje ze ludzie zmniejszyli strumien gotowki ze swoich portfeli, a sklepy walczą.

Nie wiem jak sie przeklada "brak pieniedzy w detalu" na budownictwo, jakies przelozenie musi byc, pytanie czy istotne.
Do tego dochodzi to o czym @szplin mówił, czyli wyczekiwanie na deszcz darmowych cebulionów od rządu, bo przecież rząd ma swoje i daje za darmo XD
 
Nie wiem jak sie przeklada "brak pieniedzy w detalu" na budownictwo, jakies przelozenie musi byc, pytanie czy istotne.
Według jakiś tam wskaźników weszliśmy(świat albo europa) w recesje. Ciężko gdybać jak to będzie w budowlance. Tyle debilizmów prawnych eurokołchozu, nadchodzący zasiłek kredyt zero itd.
Logika sugeruje, ze ceny polecą w górę po tym kredycie, ale szczerze to może on być dawany na jakiś warunkach. Dodatkowo nie wiem jak z walutą EURO. W sensie czy zapaść eurokołchozu nie przeistoczy euro w euroA(kraje produktywne) i euroB(europa bananowa) czy też CBDC ogólne dla wszystkich. To by mogło też na kierunek ceny BTC. I to nie wiadomo, czy ludzie ze strachu przed wygaśnięciem daty ważności nie podbiją ceny, czy jednak posiadanie BTC nie zostanie uznane za wyjątkowej klasy przewinienie i rakieta w dół. A jak bank centralny bedzie mial wglad w wydatki, to nawet zakup osobisty od kogoś nie będzie wykonalny.
 
Back
Top