Kryptowaluty

Szkoda, że nie widziałem o tym ataku na bitcoina, bo bym se ze dwa tysiące przytulił, ale tysiąc też dobry. Widzę że bitcoin zakończył już te straty, chyba ludzie już mają dość rządowych zagrywek.
No chyba że bitcoin to zagrywka rządu :corn:
 
Ło panie, jakbym se w polkadot wcześniej poinwestował, to bym teraz ładnie śmigał - te 12% w roku przy opcji stakingu to niezły sztos.

Nie mówiąc o wyjebaniu o grubo ponad 50% w miesiąc z 20 do 30pln...
 
Ło panie, jakbym se w polkadot wcześniej poinwestował, to bym teraz ładnie śmigał - te 12% w roku przy opcji stakingu to niezły sztos.

Nie mówiąc o wyjebaniu o grubo ponad 50% w miesiąc z 20 do 30pln...
Altcoin season wjeżdża jak zawsze w tym momencie cyklu. Z drugiej strony jak popatrzysz w perspektywie ostatniego roku to Bitcoin urósł o 152% a polcadot o 103% (w USD). Problem z altcoinami jest taki, że jest ich masa i przy analizie wstecznej łatwo powiedzieć że trzeba było w to zainwestować ale szansa wyboru akurat takiego alta, który mocno wzrośnie była bardzo niska.
 
jasne ze tak, ale w tym konkretnym mozna sobie porownac jak duza spekulacja jest btc
Owszem, zresztą tak jak @Mnichu wyżej napisał. W krypto można się bawić, ale trzeba brać pod uwagę możliwe wahania i nieznaną przyszłość tego wszystkiego (vide NFT). Jak spekulować to tym co można stracić. Aczkolwiek nie jest to porada inwestycyjna, każdy sobie rzepkę skrobie.
 
Mam wolne 15 euro, w co zainwestować żebym za rok mógł zacząć stawiać chatę?
Tylko poważne odpowiedzi.
Kup po eurasku 15 ostatnich pozycji z listy Coingecko. Ja mam taką straregię, tylko wbijam, jak to mówił Zbyszek Rybak "na pełnej kurwie" i wrzucam wszystkie dewizy (23€).
Za 4 Lata widzimy się w Giżycku na jachatach (mój o 8 ojro będzie dłuższy) ::snoopd::
Kamil z Encyklopedii Kryptowalut podawał jakieś krypto związane z AI i tam były poniżej dolca albo za kilka dolców sztuka. Myślę, że kiedyś jak już wejdę w krypto, to kupię któryś z polecanych projektów
 
Mam wolne 15 euro, w co zainwestować żebym za rok mógł zacząć stawiać chatę?
Tylko poważne odpowiedzi.
pepefrg-65.gif
 
Back
Top