Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

To jest jakis wyzszy poziom abstrakcji. Bierzesz szczepionke, bo jestes swiadomym i odpowiedzialnym obywatelem, ktory dba o zdrowie swoje i innych, a potem idziesz do maka...
Wiadomo w końcu szpitale zapychają w 99% mityczne antyszczepy, a nie ofiary złego odżywiania, używek, głupich zachowań, wypadków, przewlekłego stresu czy tragicznego stylu życia...
 
Jesteśmy już na tym etapie absurdu, że nie bierzesz szczepionki przeciw jakiejś chorobie tylko po to żeby pójść do maka :facepalm:
u mnie w robocie taki absurd że ludzie idą po 1,2 i 3 dawkę i to młodzi żeby mieć dzień wolny od pracy(płatny).

Niektórzy się testują co 2 tygodnie bo firma po pozytywnym teście nie zgłasza ich do sanepidu i nie mają kwarantanny ale od pracy wolne 2 tygodnie...
 
u mnie w robocie taki absurd że ludzie idą po 1,2 i 3 dawkę i to młodzi żeby mieć dzień wolny od pracy(płatny).

Niektórzy się testują co 2 tygodnie bo firma po pozytywnym teście nie zgłasza ich do sanepidu i nie mają kwarantanny ale od pracy wolne 2 tygodnie...
Mnie bardziej przeraża to ile dzieci się na to szczepi. Chłopczyk rocznik 2016 chwali się, że dziś idzie po drugą dawkę...
 
u mnie w robocie taki absurd że ludzie idą po 1,2 i 3 dawkę i to młodzi żeby mieć dzień wolny od pracy(płatny).

Niektórzy się testują co 2 tygodnie bo firma po pozytywnym teście nie zgłasza ich do sanepidu i nie mają kwarantanny ale od pracy wolne 2 tygodnie...
Nygusy a nie pracownicy..
 
Swoją drogą zabawne jest jak człowiek potrafi zmienć zdanie.
Od początku byłem za szczepieniami (dalej uważam że osoby starsze i z problemami mogą mieć więcej korzyści niż strat).
Pamiętam jak @Masta argumentował że kurwy zrobią kolejną dawkę i kolejną, a ja dalej ostro przy swoim że wtedy zmienię zdanie.
Zmieniłem po danych z Izraela i Gibraltaru.
To pozwoliło mi spojrzeć na to z innej perspektywy.
Później info o kolejnych dawkach (jak właśnie @Masta i reszta tutaj już pisali że tak będzie), a na końcu te zakłamania dziennikarzyn, jebanych lekarzy zwyrodnialców i oczywiśxie polityków.
To pozwala już wszystko widzieć prawidłowo.

Tak więc duużo czasu musiało upłynąć zanim się przestawiłem, ale ja tak zawsze mam.

Natomiast nadal podtrzymuję, że w chuj osób zmarło u nas i są to serio dla mnie szokujące liczby (co wielu z was poddawało to w wątpliwość).
Jednocześnie myślę że większość by sobie spokojnie żyła, gdybyśmy żyli w kraju gdzie się leczy ludzi, a nie zabija albo czeka aż sami umrą.
 
Swoją drogą zabawne jest jak człowiek potrafi zmienć zdanie.
Od początku byłem za szczepieniami (dalej uważam że osoby starsze i z problemami mogą mieć więcej korzyści niż strat).
Pamiętam jak @Masta argumentował że kurwy zrobią kolejną dawkę i kolejną, a ja dalej ostro przy swoim że wtedy zmienię zdanie.
Zmieniłem po danych z Izraela i Gibraltaru.
To pozwoliło mi spojrzeć na to z innej perspektywy.
Później info o kolejnych dawkach (jak właśnie @Masta i reszta tutaj już pisali że tak będzie), a na końcu te zakłamania dziennikarzyn, jebanych lekarzy zwyrodnialców i oczywiśxie polityków.
To pozwala już wszystko widzieć prawidłowo.

Tak więc duużo czasu musiało upłynąć zanim się przestawiłem, ale ja tak zawsze mam.

Natomiast nadal podtrzymuję, że w chuj osób zmarło u nas i są to serio dla mnie szokujące liczby (co wielu z was poddawało to w wątpliwość).
Natomiast myślę że większość by sobe spokojnie żyła, gdybyśny żyli w kraju gdzie się leczy ludzi, a nie zabija albo czwka aż sami umrą.
Właśnie miałem pisać, że witamy nowego foliarza i antyszczepa na pokładzie :beczka:
 
Swoją drogą zabawne jest jak człowiek potrafi zmienć zdanie.
Od początku byłem za szczepieniami (dalej uważam że osoby starsze i z problemami mogą mieć więcej korzyści niż strat).
Pamiętam jak @Masta argumentował że kurwy zrobią kolejną dawkę i kolejną, a ja dalej ostro przy swoim że wtedy zmienię zdanie.
Zmieniłem po danych z Izraela i Gibraltaru.
To pozwoliło mi spojrzeć na to z innej perspektywy.
Później info o kolejnych dawkach (jak właśnie @Masta i reszta tutaj już pisali że tak będzie), a na końcu te zakłamania dziennikarzyn, jebanych lekarzy zwyrodnialców i oczywiśxie polityków.
To pozwala już wszystko widzieć prawidłowo.

Tak więc duużo czasu musiało upłynąć zanim się przestawiłem, ale ja tak zawsze mam.

Natomiast nadal podtrzymuję, że w chuj osób zmarło u nas i są to serio dla mnie szokujące liczby (co wielu z was poddawało to w wątpliwość).
Jednocześnie myślę że większość by sobie spokojnie żyła, gdybyśmy żyli w kraju gdzie się leczy ludzi, a nie zabija albo czeka aż sami umrą.
Witamy :tiphatb:
 
Tip tylko dla kohonesiakow. Nie wiem, jak w Polsce to sprawdzają ale tutaj przeszło bez problemu. Uwierzyli na słowo. Jak na razie w UK raczej nie przydatne bo i tak nie ma przymusu noszenia masek. Tu akurat wymagali w klinice. Pewnie będzie przydatne na lotnisku, bo z tego co słyszałem w samolotach maski są obowiązkowe i nie respektują tych odznak, które wstawiałem ostatnio.

IMG_20220119_192743953_BURST000_COVER~2.jpg

PTSD - Zespół stresu pourazowego, zaburzenie stresowe pourazowe.

Nie wiem jak u was, ale mnie próbowali zabić dusząc mnie szalikiem. Od tego czasu nie zasłaniam twarzy bo powoduje to u mnie flashbacki, strach i ataki paniki.
A tak poza tym, to czuję się niepewnie patrząc na ludzi w maskach bo ci, którzy chcieli mnie zabić też byli zamaskowani.
No. Taka akcja
tij7wf12v3ky~2.jpg
 
Tego jeszcze nie sluchalem, ale ciekawy fragment sie pojawia o akredytacji wydanej przez FDA (@klocuniek cos slyszles ?)
Raczej nie zetknąłem się z tym, choć coś mi tam świta. Zapoznam się, dzięki, tym bardziej, że McCullough wzbudza zaufanie.
 
Sorry mordo, to pytanie miało być do @Dzihados oczywiście
Zakładam że tu ważna jest relacja % a nie liczba % - on to pewnie podzielił przez liczbę populacji i stąd te ułamki.
Niestety koleś robi operacje na tych liczbach i rzeczywiście powinien a) podać źródła b) operacje. Muszę zwrócić na to większą uwagę, bo szczerze mówiąc myślałem że w pod-ćwierku to jest (tak robi wielu).
 
Natomiast nadal podtrzymuję, że w chuj osób zmarło u nas i są to serio dla mnie szokujące liczby (co wielu z was poddawało to w wątpliwość).
Jednocześnie myślę że większość by sobie spokojnie żyła, gdybyśmy żyli w kraju gdzie się leczy ludzi, a nie zabija albo czeka aż sami umrą.
Wiesz - "w chuj" to jest pojęcie względne, bo u nas wliczają z chorobami współistniejącymi, wielu zmarło na co innego - przypisali im covid. Do tego, jak słusznie zauważyłeś - brak leczenia i pozostawienie chorych samym sobie w zamknięciu. Musisz jeszcze doliczyć do tego fakt przywołany swojego czasu przez @Evo z którym chyba nawet toczyłeś mały bój o to - była górka w ilości urodzeń, to w końcu musi też nadejść górka zejść, która właśnie przypada na obecny okres.
 
Zakładam że tu ważna jest relacja % a nie liczba % - on to pewnie podzielił przez liczbę populacji i stąd te ułamki.
Niestety koleś robi operacje na tych liczbach i rzeczywiście powinien a) podać źródła b) operacje. Muszę zwrócić na to większą uwagę, bo szczerze mówiąc myślałem że w pod-ćwierku to jest (tak robi wielu).
No dokładnie to samo pomyślałem, bo liczby robią wrażenie, ale jeśli nie wiadomo dokładnie skąd pochodzą to cytując klasyka "tak średnio bym powiedział".
 
kręcimy paranoje dalej, ja pierdolę teraz złote czasy na bycie żurnalistą w dupę jebanym.

a jak tam u was, trupy na ulicach leżą ?
Ja jestem żywo ciekawy kiedy jakiś mąż odpierdoli lekarza, który żonie pomocy medycznej nie udzieli i ta zejdzie.

Naprawdę podziwiam tego chłopa, któremu zabili żonę w 9tym miesiącu ciąży i on szpitala z załogą nie puścił z dymem.
Oby chociaż prawnie tych skurwysynów pociągnęli, chociaż wolałbym dla nich latarnie na rynku.
 
Wiesz - "w chuj" to jest pojęcie względne, bo u nas wliczają z chorobami współistniejącymi, wielu zmarło na co innego - przypisali im covid. Do tego, jak słusznie zauważyłeś - brak leczenia i pozostawienie chorych samym sobie w zamknięciu. Musisz jeszcze doliczyć do tego fakt przywołany swojego czasu przez @Evo z którym chyba nawet toczyłeś mały bój o to - była górka w ilości urodzeń, to w końcu musi też nadejść górka zejść, która właśnie przypada na obecny okres.
Ja w tą górkę dalej nie wierzę. To akurat nie jest coś co widać z miesiąca na miesiąc, a tu to właśnie było widoczne (tym bardziej że okresowo wraz z falami te zgony są widocznie, co przeczy tej tezie).

Starsze osoby ok.ale też dużo więcej ich pogrzebano, ale też dużo młodych- i tu pełna zgoda. Sam wyżej napisałem że całkiem inaczej by to wyglądało gdyby nie byli pozostawieni sami sobie i byli leczeni.

Do tego też trzeba dodać że dużo osób zmarło nie tylko z nieleczenia covida, ale też z nieleczenia innych chorób.
Tak jak było dużo zgonów, tak człowiek też nasłuchał się zrozpaczonych bliskich jak byli traktowani przez pogotowie i lekarzy.

Czytałem artykuł, w którym piszą że rybniccy lekarze mają dość i wnoszą do prokuratury każdą groźbę która przychodzi na ich maile (po słynnej już rozmowie Konfederatów).
To się nazywa mieć kurwa tupet.
 
Back
Top