Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

no niestety te przygłupy są zagrożeniem dla nas i dla samych siebie. Nie potrafią przeprowadzić interwencji co do 60cio letniej kobiety.
Jak się zrobi grubiej na ulicach, to może się polać krew.
W latach 90 tych to jeden z drugim wyłapałby na ryj od postronnej osoby i na tym skończyłoby się szarpanie tej kobiety. W międzyczasie wyszła nowelizacja ustawy zaostrzające wyroki za tzw. "czynną napaść na funkcjonariusza" co nierzadko sprawia, że te kurwy są bezkarne. A w razie czego świadkiem w sprawie jest kolega policjant, który dla sądu jest teoretycznie bezstronny, bo z ich punktu widzenia nie ma interesu, żeby mataczyć na Twoją szkodę.
 
W latach 90 tych to jeden z drugim wyłapałby na ryj od postronnej osoby i na tym skończyłoby się szarpanie tej kobiety. W międzyczasie wyszła nowelizacja ustawy zaostrzające wyroki za tzw. "czynną napaść na funkcjonariusza" co nierzadko sprawia, że te kurwy są bezkarne. A w razie czego świadkiem w sprawie jest kolega policjant, który dla sądu jest teoretycznie bezstronny, bo z ich punktu widzenia nie ma interesu, żeby mataczyć na Twoją szkodę.
Po cichu liczę że wrócą stare dobre wycieczki w bagażnikach.
Albo chociaż łapanki 2-4 na jednego po cywilu. Taki wpierdol uczy pokory.
sam tak wyłapałem nie zapomnę nigdy
:usunto:
Co niektórym niebieskim ludkom w obecnych czasach baaaaardzo by się przydała taka lekcja.
 
Po cichu liczę że wrócą stare dobre wycieczki w bagażnikach.
Albo chociaż łapanki 2-4 na jednego po cywilu. Taki wpierdol uczy pokory.
sam tak wyłapałem nie zapomnę nigdy
:usunto:
Co niektórym niebieskim ludkom w obecnych czasach baaaaardzo by się przydała taka lekcja.
Jesteś psem i Cię po cywilu wylapali?
 



tu jest sytuacja, jak to dzielni stroze "prawa" probuja chociaz te pouczenie wcisnac. Jeden majac na uwadze, ze jest nagrywany szybko sie poprawil z tym podpisem
Nawet straż czuje się bezkarna:


Wezwany przez samego Boga do naprawiania Świata, a Wy foliarze dalej niczego nie rozumiecie. Wiarołomcy, mordercy - poddajcie się wreszcie woli Boga i czym prędzej zaszczypcie!
Image


Sprawa sprzed kilkunastu lat. Koncern farmaceutyczny Servier - składa wizytę ówczesnemu wiceministrowi zdrowia, którym był wtedy Bolesław Piecha (obecnie jeden z największych orędownik ustawy Hoca). Następnie powstaje kontrowersja w sprawie nieprawidłowości w tworzeniu listy leków refundowanych, chodzi o lek wzmiankowanego koncernu, który znalazł się na tej liście w kilka godzin po wizycie firmy. Piecha zostaje zawieszony w prawach członka PiS, następnie składa dymisję. Sprawa trafia do rzecznika dyscyplinarnego, zostaje też powołany 3 osobowy zespół doradczy posłów PiS zasiadających w komisji zdrowia, którego zadaniem jest pomoc rzecznikowi w "dokładnym wyjaśnieniu wszystkich kwestii". Jednym z nich jest nie kto inny jak sam Czesław Hoc. Sprawę Piechy oczywiście umorzono:


@Dzihados



@Karateka to Ty na Pradze mieszkasz? ;-) Ładnie to tak przeklinać?
 
Ale ten filmik z tą strażą miejską mnie podkurwił. Wyobraźcie sobie, że te pucybuty tak waszą matkę pętają. Bym połamał gnaty fiutom bez szkolenia.

W mundurówce a już wśród tych "strażników" to jest selekcja ujemna. Jak widzę ludzi, którzy się do policji dostają, to ręce opadają. Typy, którzy często przy betoniarce sobie nie radzili, dziś mają orzełka na piersi i myślą że są panami. Wcześniej poborcy podatkowi od mandatów, teraz jeszcze maseczek pilnują. Jak mamy taką policję, to po co nam złoczyńcy?

A gdzie tu w ogóle mówić o jakiejś odwadze cywilnej wśród tych osobników i sprzeciwianiu się temu bezprawiu.
 
Last edited:
Ale ten filmik z tą strażą miejską mnie podkurwił. Wyobraźcie sobie, że te pucybuty tak waszą matkę pętają. Bym połamał gnaty fiutom bez szkolenia.

W mundurówce a już wśród tych "strażników" to jest selekcja ujemna. Jak widzę ludzi, którzy się do policji dostają, to ręce opadają. Typy, którzy często przy betoniarce sobie nie radzili, dziś mają orzeka na piersi i myślą że są panami. Wcześniej poborcy podatkowi od mandatów, teraz jeszcze maseczek pilnują. Jak mamy taką policję, to po co nam złoczyńcy?

A gdzie tu w ogóle mówić o jakiejś odwadze cywilnej wśród tych osobników i sprzeciwianiu się temu bezprawiu.
Zwróć uwagę, że "kobiety" w mundurze są jeszcze bardziej bezwzględne i bezpardonowe.
Odwagi "funkcjonariuszom" dodały jeszcze maseczki a raczej zamaskowana twarz, która dodaje im anonimowości.
 
Po cichu liczę że wrócą stare dobre wycieczki w bagażnikach.
Albo chociaż łapanki 2-4 na jednego po cywilu. Taki wpierdol uczy pokory.
sam tak wyłapałem nie zapomnę nigdy
:usunto:
Co niektórym niebieskim ludkom w obecnych czasach baaaaardzo by się przydała taka lekcja.
To mnie rozwala. Zupełny brak reakcji społeczeństwa. Dwójka baranów wykręca kobiecie ręce, a tam baba nagrywa i ledwo mamrocze coś pod nosem "Zostawcie tę kobietę". Gdzie indziej skuwają gościa, który nie ma maski i tłum gapiów skanduje "Bandyci, bandyci!" i w sumie tyle. Nie mówię, że mieliby ich rozbroić i przekopać, ale wstawić się za niewinnym człowiekiem już jak najbardziej.
 
To mnie rozwala. Zupełny brak reakcji społeczeństwa. Dwójka baranów wykręca kobiecie ręce, a tam baba nagrywa i ledwo mamrocze coś pod nosem "Zostawcie tę kobietę". Gdzie indziej skuwają gościa, który nie ma maski i tłum gapiów skanduje "Bandyci, bandyci!" i w sumie tyle. Nie mówię, że mieliby ich rozbroić i przekopać, ale wstawić się za niewinnym człowiekiem już jak najbardziej.
A jak można się wstawić bez użycia siły i w inny sposób niż skandować "łobuzy, łobuzy"? Miną oburzenia i dezaprobaty?
 
A jak można się wstawić bez użycia siły i w inny sposób niż skandować "łobuzy, łobuzy"? Miną oburzenia i dezaprobaty?
Otoczyć tę osobę, odciągnąć. Nawet podejść i upomnieć tych kretynów, a nie drzeć pizdę z 5 metrów albo mruczeć coś pod nosem i kręcić filmik.
 
Otoczyć tę osobę, odciągnąć. Nawet podejść i upomnieć tych kretynów, a nie drzeć pizdę z 5 metrów albo mruczeć coś pod nosem i kręcić filmik.
Niestety ale od upadku komuny żyjemy w państwie zwanym Republiką Kolesiów, gdzie politycy, policja, lekarze, urzędnicy skarbowi, sędziowie oraz prokuratrzy są bezkarni, stąd bojaźń ludzi, by zacząć działać, by zacząć się np sądzić z konowałem który zniszczył ci zdrowie. Osiwiejesz i guzik zdziałasz. W czasie szarpniny klepną ci art 217(nityklalność cielesna) i zacznie się jazda. Milcjant się wywinie dzięki np kulsonowi, w twoim przypadku kulson już nie przejdzie.
Zobaczymy co zadziała Touahri w swojej sprawie. Pewnie jemu też prędzej siwa broda urośnie niż cokolwiek ugra za spędzenie ponad roku w areszcie śledczym.
 
Niestety ale od upadku komuny żyjemy w państwie zwanym Republiką Kolesiów, gdzie politycy, policja, lekarze, urzędnicy skarbowi, sędziowie oraz prokuratrzy są bezkarni, stąd bojaźń ludzi, by zacząć działać, by zacząć się np sądzić z konowałem który zniszczył ci zdrowie. Osiwiejesz i guzik zdziałasz. W czasie szarpniny klepną ci art 217(nityklalność cielesna) i zacznie się jazda. Milcjant się wywinie dzięki np kulsonowi, w twoim przypadku kulson już nie przejdzie.
Zobaczymy co zadziała Touahri w swojej sprawie. Pewnie jemu też prędzej siwa broda urośnie niż cokolwiek ugra za spędzenie ponad roku w areszcie śledczym.
Czyli nie było żadnego "upadku komuny" ona trwa nadal. Próbuję to ludziom uświadomić od lat i nikt nie chce wierzyć.
 
Zupełny brak reakcji społeczeństwa.
Zbudźcie mnie jeśli śnię ale może jednak prawdą jest z czym właśnie się zapoznałem? Może rząd UK odchodzi od tego cyrku właśnie z tego powodu?


Chodzi o pozew w związku z możliwością popełnienia wielu przestępstw związanych z wprowadzeniem covidowego cyrku. "Pozew został złożony przez Philipa Hylanda, adwokata z kancelarii PJH Law; Lois Bayliss, adwokat w Broad Yorkshire Law; dr Samuel White, lekarz; i Mark Sexton, były policjant. Oskarżenie o rażące zaniedbanie, zabójstwo i wykroczenie w urzędach publicznych zostało wniesione przeciwko dr June Raine, lekarzowi i szefowi Agencji Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) oraz Charliemu Masseyowi, szefowi i rejestratorowi General Medical Council (GMC)":


----------

Główny epidemiolog Norweskiego Instytut Zdrowia Publicznego wystąpił przeciwko paszportom COVID, mówiąc, że „nie spowolnią pandemii” i dodał „Rozwój sytuacji w EU powinien przerażać w odniesieniu do osób traktowanych inaczej ze względu na stan zdrowia." Główny norweski epidemiolog musi zasięgnąć wiedzy u naszego wiceministra zdrowia, bo nie rozumie jaki jest cel paszportów covidowych. Nie chodzi o zdrowie, powstrzymanie pandemii, a o szczypanie się (@szplin wyżej wrzucał wypowiedź z polsatu naszego światłego wiceministra). Więcej tutaj:

:penn::



o ja cie pierdole, mam nadzieję, że to margines marginesu. Efekty karatekowego wychowania:



Za Wlk Brytanią Irlandia podąża, od wczoraj rozluźnianie restrykcji:

Hematologiczne NOP po preparatach skupiły się przede wszystkim na zakrzepicy ale występuje też autoimmunologiczna niedokrwistość hemolityczna (AIHA) wywołana przez immunoglobulinę G (IgG) nawet 4 miesiące po szczepieniu mmRNA:

Im bardziej zaszczepiona jest grupa wiekowa - w pełni, czy po boosterze - tym szybszy jest wzrost wskaźnika infekcji. U nieszczepionych wyraźnie mniejszy wzrost wskaźnika infekcji we wszystkich kohortach:

Image
 
Last edited:
Zbudźcie mnie jeśli śnię ale może jednak prawdą jest z czym właśnie się zapoznałem? Może rząd UK odchodzi od tego cyrku właśnie z tego powodu?


Chodzi o pozew w związku z możliwością popełnienia wielu przestępstw związanych z wprowadzeniem covidowego cyrku. "Pozew został złożony przez Philipa Hylanda, adwokata z kancelarii PJH Law; Lois Bayliss, adwokat w Broad Yorkshire Law; dr Samuel White, lekarz; i Mark Sexton, były policjant. Oskarżenie o rażące zaniedbanie, zabójstwo i wykroczenie w urzędach publicznych zostało wniesione przeciwko dr June Raine, lekarzowi i szefowi Agencji Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) oraz Charliemu Masseyowi, szefowi i rejestratorowi General Medical Council (GMC)":


----------

Główny epidemiolog Norweskiego Instytut Zdrowia Publicznego wystąpił przeciwko paszportom COVID, mówiąc, że „nie spowolnią pandemii” i dodał „Rozwój sytuacji w EU powinien przerażać w odniesieniu do osób traktowanych inaczej ze względu na stan zdrowia." Główny norweski epidemiolog musi zasięgnąć wiedzy u naszego wiceministra zdrowia, bo nie rozumie jaki jest cel paszportów covidowych. Nie chodzi o zdrowie, powstrzymanie pandemii, a o szczypanie się (@szplin wyżej wrzucał wypowiedź z polsatu naszego światłego wiceministra). Więcej tutaj:

:penn::



o ja cie pierdole, mam nadzieję, że to margines marginesu. Efekty karatekowego wychowania:



Za Wlk Brytanią Irlandia podąża, od wczoraj rozluźnianie restrykcji:

Hematologiczne NOP po preparatach skupiły się przede wszystkim na zakrzepicy ale występuje też autoimmunologiczna niedokrwistość hemolityczna (AIHA) wywołana przez immunoglobulinę G (IgG) nawet 4 miesiące po szczepieniu mmRNA:

Im bardziej zaszczepiona jest grupa wiekowa - w pełni, czy po boosterze - tym szybszy jest wzrost wskaźnika infekcji. U nieszczepionych wyraźnie mniejszy wzrost wskaźnika infekcji we wszystkich kohortach:

Image

Mateusz Merta:
"Socjalizm albo barbarzyństwo"
1642969125016.png
1642969152877.png
1642969179181.png
1642969210089.png
1642969257653.png
 
Niestety ale od upadku komuny żyjemy w państwie zwanym Republiką Kolesiów, gdzie politycy, policja, lekarze, urzędnicy skarbowi, sędziowie oraz prokuratrzy są bezkarni, stąd bojaźń ludzi, by zacząć działać, by zacząć się np sądzić z konowałem który zniszczył ci zdrowie. Osiwiejesz i guzik zdziałasz. W czasie szarpniny klepną ci art 217(nityklalność cielesna) i zacznie się jazda. Milcjant się wywinie dzięki np kulsonowi, w twoim przypadku kulson już nie przejdzie.
Zobaczymy co zadziała Touahri w swojej sprawie. Pewnie jemu też prędzej siwa broda urośnie niż cokolwiek ugra za spędzenie ponad roku w areszcie śledczym.
Żyjemy na własne życzenie. Politycy kradną, policja łamie prawo, lekarze traktują nas jak bankomat, urzędnicy mają w dupie... nic się nie zmieni dopóki mentalność się nie zmieni. Dopóki ludzie będą chodzić na wybory głosując na "mniejsze zło", bądź "przeciwko komuś", bo inaczej niby zmarnuje głos. Brak reakcji na bezprawne powalanie nieagresywnego obywatela stanowi ciche przyzwolenie na tego typu incydenty. Nie reaguję, czyli to akceptuję. I tak można mnożyć przykłady z każdej profesji jaką podałeś.

Żeby coś się zmieniło potrzebny jest sprzeciw ludzi, solidarność jednego z drugim. Żyjemy w czasach, gdzie ludzie ze sobą nie rozmawiają, funkcjonują w internecie, mają do wszystkiego dostęp i w zasadzie nie potrzebują "sąsiada", którzy dzisiaj pomoże mi, a jutro ja jemu. Świata w pojedynkę nie zmienimy, ale warto zacząć od siebie. Dzisiaj ktoś napierdala nieznaną mi kobietę, jutro to możesz być Ty lub ja.

Policja jest dla nas. To, że została przekształcona w firmę, której działanie ukierunkowane jest na okradanie społeczeństwa to druga sprawa. Samo fakt, że wpływy z mandatów są wliczane przy planowaniu budżetu państwa mówi samo za siebie. Plus element terroru, ale tutaj dzięki internetowi społeczeństwo nie aż tak otumanione (chociaż i tak większość czerpie wiedzę z Faktów i Wiadomości) jak kiedyś, znają swoje prawa i domagają się ich respektowania.
 
Zasadnicze pytanie po której stronie staną wojska ? Wtedy to już tylko globalna rewolucja. Rewolucja zjada swoje dzieci.
 
Back
Top