Konflikt Rosja-Ukraina

Jest ktoś równie pojebany na tym forum jak to gówno z kozojebną brodą bez wąsa?


Bo napisałem prawdę, iż jest konkretna definicja nazizmu? Czy chodzi o to, że wrzucales pochwalne tweety wobec słowackich nacjonalistów z silnym rodowodem pronazistowskim? Zresztą, to też opierdol dla mnie bo sam często popełniam ten błąd z nazizmem.

Jak napisze, że 2+2 to 4 to będziesz twierdził, że jestem pojebany i kłamie, gdyż ja to twierdzę?;
 
Last edited:
Nie.Przebił nawet dicksa.

Straszny Halibut. Jak śmiał powiedzieć, że banderyzm to nie nazizm. Przecież wiadomo iż nazizm to ideologia ukraińskich nacjonalistów a nie niemieckich narodowych socjalistów.

Ty czytasz jakieś książki?
 
Straszny Halibut. Jak śmiał powiedzieć, że banderyzm to nie nazizm. Przecież wiadomo iż nazizm to ideologia ukraińskich nacjonalistów a nie niemieckich narodowych socjalistów.

Ty czytasz jakieś książki?
Jak widać po ortografii czytam więcej od ciebie,albo przynajmniej lepiej jestem w stanie lepiej je przyswajać.
Ukry to banda nazistów czy ci się to podoba,czy nie.Wypieraj sobie ich swastyki i czczenie zbrodniarzy w sumie mam to w chuju,ale przynajmniej nie dopierdalaj się jeśli komuś innemu to przeszkadza.
 
Jak widać po ortografii czytam więcej od ciebie,albo przynajmniej lepiej jestem w stanie lepiej je przyswajać.
Ukry to banda nazistów czy ci się to podoba,czy nie.Wypieraj sobie ich swastyki i czczenie zbrodniarzy w sumie mam to w chuju,ale przynajmniej nie dopierdalaj się jeśli komuś innemu to przeszkadza.


Nie przeczę, że na Ukrainie jest nazizm. Bo jest. Zwyczajnie napisałem, zgodnie z prawdą, że banderyzm nie jest nazizmem. I tyle. Tak jak nazistami nie są np polscy ideolodzy teorii o czystym narodowo kraju.
Tak, ci z swastykami to już naziści.

I mnie też to przeszkadza, bardzo mocno, więc twój wpis jest podwójnie bez sensu.


Ps. @szplin o co chodzi ci z tą broda bez wąsa? Masz jakieś swoje preferencje seksualne wobec mężczyzn i koniecznie musi mieć dla ciebie wąsa?

Takich lubisz?
maxresdefault.jpg
 
Last edited:
Nie przeczę, że na Ukrainie nie ma nazizmu. Zwyczajnie napisałem, zgodnie z prawdą, że banderyzm nie jest nazizmem. I tyle. Tak jak nazistami nie są np polscy ideolodzy teorii o czystym narodowo kraju.
No i co z tego kurwa, skoro to ścierwo czci jebanych upowców i jest skrajnie antypolskie?
Tak, ci z swastykami to już naziści.
Mimo to pierdoliłeś o "propolskim" batalionie azov,że tylko mały odsetek to naziole co jest nieprawdą.
I mnie też to przeszkadza, bardzo mocno, więc twój wpis jest podwójnie bez sensu.
Bez sensu to jest ta twoja krucjata o czym nie tylko ja ci mówiłem.

Mam propozycje.Skoro tak ci przeszkadzamy to na chuj nas cytujesz? Marudzisz,że cie zaczepiamy, a jest odwrotnie.
Nie dopierdalaj się,a odwdzięczę się tym samym.Te wymiany i tak do niczego nie prowadzą.
 
Jak widać po ortografii czytam więcej od ciebie,albo przynajmniej lepiej jestem w stanie lepiej je przyswajać.
Ukry to banda nazistów czy ci się to podoba,czy nie.Wypieraj sobie ich swastyki i czczenie zbrodniarzy w sumie mam to w chuju,ale przynajmniej nie dopierdalaj się jeśli komuś innemu to przeszkadza.
Haha przejebany wpis. Niby "jak widać po ortografii czytam więcej od ciebie" po czym najebane błędów :juanlaugh:
 
No i co z tego kurwa, skoro to ścierwo czci jebanych upowców i jest skrajnie antypolskie?

Mimo to pierdoliłeś o "propolskim" batalionie azov,że tylko mały odsetek to naziole co jest nieprawdą.

Bez sensu to jest ta twoja krucjata o czym nie tylko ja ci mówiłem.

Mam propozycje.Skoro tak ci przeszkadzamy to na chuj nas cytujesz? Marudzisz,że cie zaczepiamy, a jest odwrotnie.
Nie dopierdalaj się,a odwdzięczę się tym samym.Te wymiany i tak do niczego nie prowadzą.


Czemu tego nigdy nie piszesz Szplinowi gdy mnie zaczepia?


No i tutaj cię nie zaczepiłem.


I nadal wychodzi na to, że obrażasz mnie, bo sobie wkręciłes iż usprawiedliwiam banderyzm czy nazizm, co okazuje się twoja projekcja :)
 
Po prostu jak ta pipa z małym żymianinkiem w avku ma coś konkretnego na myśli niech wskaże,a nie daje ogólniki.

A co do ambicji to się nie wypowiadaj bo wszyscy wiemy jak jest.
No, dwa interpunkcyjne, które nie zaburzają sensu wypowiedzi. Ty kurwa nieuku, analfabeto z ruskiej farmy!
 
No, dwa interpunkcyjne, które nie zaburzają sensu wypowiedzi. Ty kurwa nieuku, analfabeto z ruskiej farmy!
Czasem się jebnę przy interpunkcji.Typ się spłakał,że po szczepionce chorował na covida,więc nie wymagam od takich za wiele.
 
to będzie mój drugi ulubiony tekst po "załóż maskę, bo zabijesz babcię.
a potem ofiara stała sie złoczyńcą :heart:


Zeby nie było spamu. Czy Zelensky już przeprosił?
 

To jest naprawdę niezłe kuriozum. Tępą propagandę zwalczaj jeszcze bardziej tępą. Nieważne jaka grupa by się zwaliła – jeżeli zwali się licznie, to będzie niedobór mieszkań i ceny podskoczą w górę i trudniejszy będzie wynajem. Logiczne. Jakby amerykanie zwalili się do jakiegoś miasteczka, bo obok odkryli by złoża łupków, to w tym miasteczku nocleg/mieszkanie też mogłoby być na wagę złota.

Zawsze przestrzegają przed atrybucją zewnętrzną, a tutaj każą iść w atrybucje wewnętrzną! Drogi rodaku, tak, to twoja wina, jesteś nieudacznikiem i niedorajdą. Doceniaj gości, padalcu i kłaniaj im się w pas! Dbają o swoich

Podobnie z tym chodzeniem nocą. Każdą bliższą mi kobietę przestrzegam przed tym – by się po nocy po mieście nie szwendała tylko na przykład brała taksę, jak tylko może. Nie można było powiedzieć w tym głupawym filmiku: „To nie wina ukrainców, moja droga, że bywa niebezpiecznie. Trzeba uważać wieczorami na różne podejrzane typy, niezależnie od narodowości”. Już brzmiałoby mniej ideologicznie.

Szpilin dobrze zauważył – liczba lajków i brak możliwości komentowania jest najlepszym możliwym komentarzem.

Ziomek otworzył ogień w komisji rekrutacyjnej.

Od ogłoszenia mobilizacji z Rosji uciekło ponad ćwierć miliona młodych Rusków.

Ciekawie się zaczyna dziać.
Podejrzewam, że pomimo tych incydentów uda im się zwerbować odpowiednią liczbę żołnierzy, ale to i tak przegrana czerwonego cara, bo ile tam dziesiątek a pewnie i setek tysięcy mężczyzn bezpowrotnie federacja radziecka straci. Nie wrócą do kraju w bliższej i dalszej przyszłości.

A na ludziach bardzo pułkownikowi zależy, bo demografia ich dobija. Nie dość, że nie zyskał za bardzo ludzi na ukrainie, na co liczył, to jeszcze Matuszka rossija ich traci – zanim jeszcze ruszą na front. Biedny wladimir. Ten ultra macho będzie musiał się mocno zrelaksować w jakimś wybitnie męskim botoksowym spa.
 
To jest naprawdę niezłe kuriozum. Tępą propagandę zwalczaj jeszcze bardziej tępą. Nieważne jaka grupa by się zwaliła – jeżeli zwali się licznie, to będzie niedobór mieszkań i ceny podskoczą w górę i trudniejszy będzie wynajem. Logiczne. Jakby amerykanie zwalili się do jakiegoś miasteczka, bo obok odkryli by złoża łupków, to w tym miasteczku nocleg/mieszkanie też mogłoby być na wagę złota.
Nie obwiniaj Amerykanów za swoje problemy :boystop:
 
Back
Top