Konflikt Rosja-Ukraina

@tucznik kolejny raz się naprodukowaleś nie na temat przedmiotu dyskusji ale mojej osoby.

Równie dobrze mógłbyś napisać to wszystko o sobie i moich oponentach. Że ignorujcie rzeczywistość i fakty, uczerniacie coś co nie jest takie czarne, wolicie wierzyć w pół miliona gierojów dających za łapówki niż przeanalizować czy to serio aż tyle lub czy to coś złego że tu są skoro pracuja i nie żyją z socjalu, a męskich pracowników brak.

Ja przynajmniej potrafię przyznać że jest wielu ukrow którzy uciekają, ty nie potrafisz przyznać, że niekoniecznie jest iż az tyłu,nie że to taka trafedia. nic do ciebie nie trafia i zaklinacz rzeczywistość.


I ja chciałbym z tobą zakończyć szacunkiem ale ty zaczynasz od obrażania mnie zawsze zamiast dyskutować o przedmiocie.


Nie wiem po co znowu zacząłeś pisać o mnie. Miałeś już tego nie robić.
 
Last edited:
To ja z innej beczki zacznę.
Tylko proszę nie pisać mi "a Polacy tez" bo w ryj dać mogę dać.

Dostałem info z zaprzyjaźnionej jednostki Policji. Mają dużo zgłoszeń o wymuszenia pieniędzy przez olx.
Konta rejestrowane na karty telefoniczne wydawane BRACIOM oczywiście za darmo, znaczy za nasze. Karty aktywna krótko, a zaraz po wkręceniu jakiegoś Polaka na hajs zostaje zniszczona. Taki delikwent robi Polaka na ponad tysiaka i jest nie do wykrycia.

Ja rozumiem chęć pomocy, ale nie rozumiem naiwności ludzi. I dlatego wracamy do punktu wyjścia, że żadnej pomocy już nie powinni dostawać, a takie akcje jak i ta ze zniszczonym mieszkaniem powinny być nagłaśniane w gówno mediach.
 
To ja z innej beczki zacznę.
Tylko proszę nie pisać mi "a Polacy tez" bo w ryj dać mogę dać.

Dostałem info z zaprzyjaźnionej jednostki Policji. Mają dużo zgłoszeń o wymuszenia pieniędzy przez olx.
Konta rejestrowane na karty telefoniczne wydawane BRACIOM oczywiście za darmo, znaczy za nasze. Karty aktywna krótko, a zaraz po wkręceniu jakiegoś Polaka na hajs zostaje zniszczona. Taki delikwent robi Polaka na ponad tysiaka i jest nie do wykrycia.

Ja rozumiem chęć pomocy, ale nie rozumiem naiwności ludzi. I dlatego wracamy do punktu wyjścia, że żadnej pomocy już nie powinni dostawać, a takie akcje jak i ta ze zniszczonym mieszkaniem powinny być nagłaśniane w gówno mediach.


Pomoc jak dla mnie niech dostają, ale prawdziwi uchodźcy. Po sprawdzeniu z jakich rejonów są.

Z tym olx to notorycznie dostaje tych oszustów, od lat, nie wiem jakiej narodowości. Co próbuje zgłosić na policję to mówią że dopiero jak mnie oszukają mogą zainterweniować.
 
Halibucie, nie dziwię się, że nie dostrzegłeś tam żadnych argumentów dotyczących właściwego tematu. Nie pierwszy to i nie ostatni raz. Wciąż nie masz bladego pojęcia, do czego się odnoszę i jestem przekonany, że to już się nie zmieni.

Faktycznie, było tam jednak sporo o Tobie, bo problemem nie są Twoje poglądy – które wielu tutaj ma dosyć zbieżne, a da się z nimi normalnie dyskutować – ale Twoja osoba. I dla ciebie samego jest też ona o wiele, wiele ważniejsza niż poruszany temat. Nie oszukujmy się, że tak nie jest. Ja nie obrażam, to jedynie troska. Ja troszczę się o Polaków.

Nie pisałem do ciebie, ale do kogoś o bezcelowości rozmawiania z Tobą. A potem zacząłeś mnie cytować i to też wtedy, gdy pisałem do kogoś innego nie o Tobie. Skorzystałeś z okazji. Uściślijmy. To był błąd z mojej strony, przyznaję, który się nie powtórzy, bo wywołałby znowu erupcję zranionego ego i głupawego berka.

Przyjmuję jednak Twoje słowa o mnie samym z pokorą. Zainspirowały mnie do głębokiej refleksji nad samym sobą. Dziękuję za to i niech Ci się wiedzie.
 
Last edited:
Znowu kurwiu przeciwko mnie?
:ożeszty:

Jak się jeździ trzeba znać ludzi z drogówki.

@Halibut 2.0 nie, policja nic nie zrobi, bo karta jest niezarejestrowana. Zniszczona zaraz po ojebaniu kogoś z kasy.
A śpieszę przypomnieć jak Polakom nakazali rejestrację kart.
Z niezarejestrowanej można dzwonić?
 
Chciałbym się dowiedzieć o tym więcej :awesome:
Ależ proszę Andrzeju

Babka naiwna się dala zrobić.

Ale pewnie fejk agentów z konfy wiadomo.
Screenshot_20220925-164611_Instagram.jpg
Screenshot_20220925-164506_Instagram.jpg
 
@tucznik przećpany łeb halibuta tego nie ogarnie. Że Ci się chciało przy niedzieli. Wyrazy współczucia.


No tak. Nie ogarnę prostego przekazu: halibut chuj bo poddaje w wątpliwość pewne zakłamane przekazy i potrafi to uargumentować, i zwraca uwagę, że warto brać w wątpliwość przekazy z sieci i oczywiste przekłamania.

Stary, całą tyrada wzięła się stąd, że zwróciłem uwagę iż niemożliwym jest by wszyscy z 400 tys przekraczających granicę przekroczyli ja nielegalnie. I typ mi pisze, że nie umiem przyjąć krytyki, nic do mnie nie dochodzi bo zwracam uwagę na przekłamania xd a dobry bym był gdybym na przekłamania uwagi nie zwracał lub nie krytykował bezczeszczenia flag narodowych, bo trzeba brać wszystko bezrefleksyjnie. Nawet trzeba chwalić nazistów gdy opłukać Ukrainę, wtedy naziści są dobrzy.

Ja się takim podejściem brzydzę.
 
Znowu nie zrozumiałeś. Zero zdziwienia. Ja na szczęście szanuję swój czas i nie będę go marnował na przygłupa, bo i tak na tysiąc procent nie zakumasz. Giń. :poke:
 
@tucznik przećpany łeb halibuta tego nie ogarnie. Że Ci się chciało przy niedzieli. Wyrazy współczucia.
Ostatnio się sypię jak, nomen omen, radziecka myśl techniczna i jestem zmuszony do wypoczynku. Skoro to moje ostatki to uznałem, że warto się pomondrzyć, by coś pięknego i trwałego po mnie pozostało dla potomnych. Z drugiej strony, pamiętając o serwerach cohones, to nie było chyba dobre posunięcie ;-) No i przyznaję, że to walka z wiatrakami i masochizm z mojej strony.
 
Kurde, a miałem już nie dyskutować o innych rzeczach niż treść wypowiedzi. Czemu ja się temu Tuczników dałem podpuścić?
Gdyby chociaż w części wypowiedzi odniósł się do mojego komentarza. No ale nie. To za trudne
 
Dajesz się podpuszczać przez 13 stron swojego tematu vs reszta świata...

:roberteyeblinking:

Bez odbioru :tiphatb:

No daje, daje. Już był prawie spokój bo były w pewnym momencie tylko z dwie osoby które mnie tak podpuszczaly, i im zaczęło się to nudzić. Już myślałem, że będzie spokój to przyszedł Tucznik
 

To jest rok 2018. Rzepa podaje, że ukraińcy królują statystykach wystawionych listów gończych. Dotyczyła ich blisko 100 proc. wydanych za wykroczenia listów gończych.

Ogólna liczba wszystkich wystawionych listów gończych maleje, ale statystyki dotyczące tej nacji szybują.
Wspominane jest też ogrom mandatów i wykroczeń drogowych, które popełniają, a których nie da wyegzekwować. Jak myślicie -- teraz jest pod tym względem lepiej czy gorzej?

I to już nie jest jakaś anegdotka czy jednostkowy przypadek uchwycony filmikiem przez kogoś i wrzucony na twitterek. Ale twarde dane z KGP. Dochodziły mnie słuchy, że psiarnia narzeka, że 50% a nawet 2/3 interwencji obecnie dotyczy Ukraińców. Byłem delikatnie sceptyczny, ale dane odnośnie listów gończych z 2018 roku sugerują, że to wcale nie musi być przeszacowane.

I teraz pytanie retoryczne -- kiedy i kto poda rzetelne dane za 2021 czy zwłaszcza 2022? Czy ktoś będzie je zbierał, upubliczniał? Czy da się w ogóle to zebrać rzetelnie czy komendanci wojewódzcy dostali prikaz i mają związane ręce, nawet, jakby szczerze chcieli.

Bo gdyby jakiś cudem ujawniono prawdziwe statystyki, to wyniki byłyby tak sprzeczne z dominującym klimatem politycznym w naszym kraju, że chyba nawet kurski miałby problem, żeby odwrócić kota ogonem.

I negowanie tego, udawanie, że problem nie istnieje, to jest właśnie przykład inżynierii społecznej. Goebbels czy Uncle Joe byliby dumni z takie robienia z ludzi durni i zazdrościli skuteczności.
 

To jest rok 2018. Rzepa podaje, że ukraińcy królują statystykach wystawionych listów gończych. Dotyczyła ich blisko 100 proc. wydanych za wykroczenia listów gończych.

Ogólna liczba wszystkich wystawionych listów gończych maleje, ale statystyki dotyczące tej nacji szybują.
Wspominane jest też ogrom mandatów i wykroczeń drogowych, które popełniają, a których nie da wyegzekwować. Jak myślicie -- teraz jest pod tym względem lepiej czy gorzej?

I to już nie jest jakaś anegdotka czy jednostkowy przypadek uchwycony filmikiem przez kogoś i wrzucony na twitterek. Ale twarde dane z KGP. Dochodziły mnie słuchy, że psiarnia narzeka, że 50% a nawet 2/3 interwencji obecnie dotyczy Ukraińców. Byłem delikatnie sceptyczny, ale dane odnośnie listów gończych z 2018 roku sugerują, że to wcale nie musi być przeszacowane.

I teraz pytanie retoryczne -- kiedy i kto poda rzetelne dane za 2021 czy zwłaszcza 2022? Czy ktoś będzie je zbierał, upubliczniał? Czy da się w ogóle to zebrać rzetelnie czy komendanci wojewódzcy dostali prikaz i mają związane ręce, nawet, jakby szczerze chcieli.

Bo gdyby jakiś cudem ujawniono prawdziwe statystyki, to wyniki byłyby tak sprzeczne z dominującym klimatem politycznym w naszym kraju, że chyba nawet kurski miałby problem, żeby odwrócić kota ogonem.

I negowanie tego, udawanie, że problem nie istnieje, to jest właśnie przykład inżynierii społecznej. Goebbels czy Uncle Joe byliby dumni z takie robienia z ludzi durni i zazdrościli skuteczności.
Nie będą o tym mówić,bo jeszcze tej banderowskiej dziczy będą chcieli nam dowalić.Już się odgrażają,że ok 500 tys ma dojść w zimie.Statystyczny Kowalski będący proukrowski jakby usłyszał w telewizji o przewinach naszych "braci" szybko by zmienił zdanie o 180 stopni bo tak tacy ludzie działaja.
 

To jest rok 2018. Rzepa podaje, że ukraińcy królują statystykach wystawionych listów gończych. Dotyczyła ich blisko 100 proc. wydanych za wykroczenia listów gończych.

Ogólna liczba wszystkich wystawionych listów gończych maleje, ale statystyki dotyczące tej nacji szybują.
Wspominane jest też ogrom mandatów i wykroczeń drogowych, które popełniają, a których nie da wyegzekwować. Jak myślicie -- teraz jest pod tym względem lepiej czy gorzej?

I to już nie jest jakaś anegdotka czy jednostkowy przypadek uchwycony filmikiem przez kogoś i wrzucony na twitterek. Ale twarde dane z KGP. Dochodziły mnie słuchy, że psiarnia narzeka, że 50% a nawet 2/3 interwencji obecnie dotyczy Ukraińców. Byłem delikatnie sceptyczny, ale dane odnośnie listów gończych z 2018 roku sugerują, że to wcale nie musi być przeszacowane.

I teraz pytanie retoryczne -- kiedy i kto poda rzetelne dane za 2021 czy zwłaszcza 2022? Czy ktoś będzie je zbierał, upubliczniał? Czy da się w ogóle to zebrać rzetelnie czy komendanci wojewódzcy dostali prikaz i mają związane ręce, nawet, jakby szczerze chcieli.

Bo gdyby jakiś cudem ujawniono prawdziwe statystyki, to wyniki byłyby tak sprzeczne z dominującym klimatem politycznym w naszym kraju, że chyba nawet kurski miałby problem, żeby odwrócić kota ogonem.

I negowanie tego, udawanie, że problem nie istnieje, to jest właśnie przykład inżynierii społecznej. Goebbels czy Uncle Joe byliby dumni z takie robienia z ludzi durni i zazdrościli skuteczności.


I coś w tym jest. Wystarczy przejrzeć nadreprezentację obcokrajowców tutaj:

 
Z drugiej strony- są dane które mówią, że w 2018 roku 8 tys obcokrajowców było oskarzonych przestępstwa.


Popełniono wtedy ponad 700 tys przestępstw. Czyli obcokrajowcy odpowiadali prawdopodobnie za małą ich część(pamiętajmy, że z tych 8 tys wielu dokonywało kilku przestępstw). Skąd wiec tak dużo listów gończych wobec obcokrajowców, jeżeli odpowiadali za relatywnie mała ilość przestępstw?
 
Back
Top