Konflikt Rosja-Ukraina

Trzeba czytać uważniej i nauczyć się rozróżniać wykroczenie a przestępstwo.

Za Ukraińcami w 2018 r wystawiono 2515 listów gończych za wykroczenia. Na 2573 wystawionych ogółem za wykroczenia, czyli prawie 100% tych LG tyczyło się ukraińców. Za Białorusinami było to jedynie 5 takich listów.

Wszystkie listy gończe jakie wystawiono w 2018 -- za przestępstwa i przewinienia -- to było 18 tysięcy W tym za ukraińcami wystawiono 3949 listów gończych, czyli około 22% Też nieźle. A teraz jest na pewno lepiej.

No i prosiłem...
 
Nie ma nadziei dla narodu, gdy nawet w bastionie tradycyjnych wartości i zasad wszyscy mają we chuju tę akcję.

Gdzie byłeś @Miskatonic jak Cię nie było poza tym, że w:gdzie:


Jak widać więcej takich postaw można zaobserwować w bastionie nowoczesności i tolerancji, w tęczowej stolicy. W Sanoku ludzie mają więcej rozumu.

Sanok - Warszawa: 1:0

:beczka:
 
miałem podpowiadać ale w sumie:
mam wrażenie, że ten temat to trochę ala teksty: chce malucha w cenie mercedesa. Chce duży samochód ale żeby palił najlepiej tyle co rower.

Jeszcze odsłuchałem wywiadu Bosaka dla radiazet o jego mądrościach o słynnym warszawskim nożowniku: nagle plotkowanie to walka z poprawnością polityczną. Nadejdzie era deepfaków to nie skończy się tylko na fake sekstaśmach polityków... Riposta może być jedna na tamtą aferę:
1664134897807.png

Nowa era polityczna: pudelek...
Ten koleś jest chyba autorem tego kanału o Chinach:
1664134351195.png

Fora internetowe i posty obserwuje no od dobrych pewnie z 12 lat. Teraz jeszcze te posty ludzi na fejsie: no coraz gorzej jest. Kiedyś było chyba więcej kreatywności, teraz częściej widzę kopiuj wklej tekstów polityków, ludzi których spytasz o konkrety to nagle yyy, aaa.
A czytanie dyskusji na linkedin to jeszcze kurwa lepsze niż twitter tylko tam ludzie podpisują się własnym nazwiskiem....
Oczywiście eksperci TV to kolejny rozdział: oczywiście każda stacja TV ma swoich etatowych ekspertów. Broń Boże robić wymiany z konkurencyjnymi stacjami...
Boję się jednak, że to się skończy tym, że przyjdzie w drugiej turze wyborów prezydenckich wybieraniem pomiędzy Śmiszkiem a Bąkiewiczem. Coś ala Włochy, jeszcze pewnie jakaś partia miliardera jak Berlusconi z własnymi mediami i będzie...
 
Jak widać więcej takich postaw można zaobserwować w bastionie nowoczesności i tolerancji, w tęczowej stolicy. W Sanoku ludzie mają więcej rozumu.

Sanok - Warszawa: 1:0

:beczka:
Nigeria = chatki z gówna = Sanok > reszta świata. Myślę, że tu się zgodzimy
 



Po co się produkować? Wystarczy powiedzieć "bo będziesz takim zjebem jak Jakub Czarodziej, Braun czy anonimowe onuce w internecie"


W ogóle ciekawe, że według tego badania z pressu najbardziej przeciwko Ukraińcom w Polsce są wyborcy lewicy. Czyżby forum się przytulili z feministkami?
 
Nie ma nadziei dla narodu, gdy nawet w bastionie tradycyjnych wartości i zasad wszyscy mają we chuju tę akcję.

Gdzie byłeś @Miskatonic jak Cię nie było poza tym, że w:gdzie:


Cohones to jednak niszowe forum. Przekaz sie gdzies gubi po drodze.

Druga opcja, ze pedofile 0-8, obrazeni wypowiedzia Korwina, ze nie bedzie karal pedofilow 8+, bojkotuja partie.
 
Po co się produkować? Wystarczy powiedzieć "bo będziesz takim zjebem jak Jakub Czarodziej, Braun czy anonimowe onuce w internecie"


W ogóle ciekawe, że według tego badania z pressu najbardziej przeciwko Ukraińcom w Polsce są wyborcy lewicy. Czyżby forum się przytulili z feministkami?
Widziałem kilku jak śpiewali "Pust wsiegda budiet sołnce" razem przy ognisku. Było to na Farmie. Tej Farmie. Antyszczepy i szury przygrywali na instrumentach. Wszyscy mieli obwinietę stopy, bo zima ma być w tym roku nieciepła.
 
Widziałem kilku jak śpiewali "Pust wsiegda budiet sołnce" razem przy ognisku. Było to na Farmie. Tej Farmie. Antyszczepy i szury przygrywali na instrumentach. Wszyscy mieli obwinietę stopy, bo zima ma być w tym roku nieciepła.

To git, myślałem, że zaczepić palić w tym ognisku Polaków, potem poszli bić kosmetyczki które nie chcą obsługiwać za darmo Ukrainek.
 

Ziomek otworzył ogień w komisji rekrutacyjnej.

Od ogłoszenia mobilizacji z Rosji uciekło ponad ćwierć miliona młodych Rusków.

Ciekawie się zaczyna dziać.
 
Ja też, mam taką z 4ema palnikami(⁠*⁠_⁠*⁠)


Ja mam jedną kieszonkowa, kupiłem kiedyś ją autostop(mniejsza niż zaciśniętą piesc) i taka klasyczna.
pobrane.jpeg





Ziomek otworzył ogień w komisji rekrutacyjnej.

Od ogłoszenia mobilizacji z Rosji uciekło ponad ćwierć miliona młodych Rusków.

Ciekawie się zaczyna dziać.

Pewnie obrażali Conora.




A na serio- nawet gdyby realnie to było 700 tys to i tak mało.
Listę specjalistów mieli wcześniej i wzięli ich od razu, a reszta to i tak będą Buriaci, Mongołowie, Tatarzy itd.

Ważne by próbowali mocno brać czeczenów, dagestamczykow itd, by tam się bunt rozpoczął.
 
Ja mam jedną kieszonkowa, kupiłem kiedyś ją autostop(mniejsza niż zaciśniętą piesc) i taka klasyczna.
View attachment 46148





Pewnie obrażali Conora.




A na serio- nawet gdyby realnie to było 700 tys to i tak mało.
Listę specjalistów mieli wcześniej i wzięli ich od razu, a reszta to i tak będą Buriaci, Mongołowie, Tatarzy itd.

Ważne by próbowali mocno brać czeczenów, dagestamczykow itd, by tam się bunt rozpoczął.
No w Machaczkali był protest, jakieś pół tysiąca ludzi się wkurwiło. To mało, ale to początki rozpadu Rosji.
 
Pytanie czy rozpad Rosji jest nam na reke?Sprobuj wyobrazic sobie Kadyrova czy innego kozojebce robiacego selfi przy silosie nuklearnym.
Nie jest nam na rękę, ale trudno, sami chcieli. Tak naprawdę to chuj z małymi watażkami, gorzej że zaraz Chiny wjadą w Rosję robiąc im przekręt w stylu rosyjskim - "by bronić uciśnionych Chińczyków na obszarach rosyjskich". A że jest ich sporo w Rosji, głównie we wschodniej części, to będą mieć pole do manewru...
 
Back
Top