Konflikt Rosja-Ukraina

A oecd pisze, ze w jeden rok wydalismy na nich 6.8mld euro. Więc kto ma tutaj racje?
Pytam poważnie bo jestem ciekawy ile im daliśmy.

Jednak 8.63mld euro.


A tu artykuł z tymi danymi z tt karateki. Zwróccie uwagę, ze to 2022 rok.
GUS i OECD ma chyba lepsze dane niz money.pl

Kto ma racje? Nie wiem ale się domyślam....
To właśnie pokazuje jak ten kraj jest roz.ebany. W zasadzie to nawet nie wiadomo gdzie szukać wiarygodnych informacji. Jak ktoś coś napisze to w pierwszym odruchu człowiek się zastanawia za kim on jest i jaki ma cel publikując materiał.
 
Nie wiem dlaczego ale tak się roześmiałem, że kontrolnie musiałem obejrzeć z obu stron swoje gacie.
:beczka:


Zauważyli nawet w Japonii. "Nieudany romans Warszawy"​


AA1i9ijA.img

 
Nie wiem dlaczego ale tak się roześmiałem, że kontrolnie musiałem obejrzeć z obu stron swoje gacie.
:beczka:


Zauważyli nawet w Japonii. "Nieudany romans Warszawy"​


AA1i9ijA.img

rezydent dudenko wygląda na tej fotce jakby dostał udaru po -- jednej za dużo -- kresce koksu o zeleńskiego...
 
Żaden to romans, to było rżnięcie w dupe, bez uczuć jak w familoku

Ile razy mam tłumaczyć, że by rżnąć, zwłaszcza w dupę kogoś, potrzebuje bardzo wielu uczuć. Prawdopodobnie więcej niż mieliście do większości kobiet z którymi spaliscie w życiu.
 
Nie spodziewałem się, że tak mocno obniżysz loty. Suma wydatków na Ukrainę (stan sprzed pół roku), to 50 mld wg oficjalnych informacji (ministerstwo finansów), a zagraniczni eksperci mówią o blisko dwukrotnie większych kwotach. Weź może lepiej zmień trasę przebieżek, po krakowski smog tworzy Ci mózgowe deficyty tlenowe
pełna zgoda. Tylko jeden drobny detal Panie Klocu żeby obniżyć loty trzeba najpierw mieć w ogóle loty :beczka:
 
Nie wiem dlaczego ale tak się roześmiałem, że kontrolnie musiałem obejrzeć z obu stron swoje gacie.
:beczka:


Zauważyli nawet w Japonii. "Nieudany romans Warszawy"​


AA1i9ijA.img

OK zgoda z treścią tyyyylko co za dziennikarz do licha napisał że NAWET Japonia.... Nawet? Kraj 125 mln ludzi, 3ecia gospodarka świata, największy sojusznik USA....Nawet? :poke:
 
OK zgoda z treścią tyyyylko co za dziennikarz do licha napisał że NAWET Japonia.... Nawet? Kraj 125 mln ludzi, 3ecia gospodarka świata, największy sojusznik USA....Nawet? :poke:
Oj tam, że nawet tam gdzie diabeł mówi dobranoc, jedząc sushi i popijając sake, zacni Japończycy żartobliwie komentują ten nieudany związek.
 
Mocne słowa jak na kogoś kto ma swojej stronie barykady takich asów jak Micek,Wolski i ten kiep powyżej.

Nie wiem, nie czytam ich od dawna, właściwie nikogo, ale jeśli twierdzisz, że Kulfon jest jak Wolski(nie wiem kto to Micel) itd...wlasciwie jakie to ma znaczenie. Po żadnej ze stron barykady nie ma tylko kont i komentatorów tylko zajebustych lub tylko chujowych.
 
To chyba jednak jest zdrowe i ruch w dobrym kierunku?
Zdrowy ruch to weryfikacja prawdziwości przekazywanego materiału/publikacji
-----------------------------
Ciekawe ilu Ukraińców wspiera ten ruch :zakręcony: @Halibut 2.0



 
Zdrowy ruch to weryfikacja prawdziwości przekazywanego materiału/publikacji
-----------------------------
Ciekawe ilu Ukraińców wspiera ten ruch :zakręcony: @Halibut 2.0




Promil.
 
Zdrowy ruch to weryfikacja prawdziwości przekazywanego materiału/publikacji
-----------------------------
Ciekawe ilu Ukraińców wspiera ten ruch :zakręcony: @Halibut 2.0






5 Ukraińców.
 
Back
Top