Konflikt Rosja-Ukraina

Proszę bardzo, zapraszam tam do dyskusji o pseudo uchodźcach.

antywirus mi blokuje
 
Tam są daltoniści że nie poznają czy o co chodzi?
Ale jakie rozwiązanie proponujesz? Będą chodzić w kółko i przejście blokować ludziom, którzy rzeczywiście pomocy potrzebują. Dzieciaki 3 dni nie jedzą, dopiero w Polsce gdy do nas wejdą i mają się na okrągło z pigmento dodatnimi przepychać? Ukraińcy ich wpuszczają, bo pewnie chcą się ich pozbyć, gdy my ich będziemy zawracać, ukraińcy znów będą wpuszczać, kołomyja kurwa. Słusznie prawił te ratownik medyczny (ktoś wrzucal wyżej), że strona rządowa powinna się tym zająć. Krótka piłka kurwa - wypuszczacie ciapoli? To po nasze myśliwce nie macie po co swoich lotników przysyłać... ;)
 
Polecam Pana Jarosława Wolskiego wszystkim którzy nie znajo. Rzeczowe analizy poparte konkretnymi faktami. W odbiorze bardzo przystępny .

Bardzo fachowy, byłem pod wrażeniem 3 odcinków z nim. Do momentu aż dziś stwierdził, że 80% kont z których płynie krytyka covida/szczepień to RUSKIE PŁATNE TROLLE
Chwile później też się zdemaskował w kilku punkach ukazując gdzie mu wyrastają korzenie.
 
Polecam Pana Jarosława Wolskiego wszystkim którzy nie znajo. Rzeczowe analizy poparte konkretnymi faktami. W odbiorze bardzo przystępny .

Było ban.

1646170999547.png
 
Bardzo fachowy, byłem pod wrażeniem 3 odcinków z nim. Do momentu aż dziś stwierdził, że 80% kont z których płynie krytyka covida/szczepień to RUSKIE PŁATNE TROLLE
Chwile później też się zdemaskował w kilku punkach ukazując gdzie mu wyrastają korzenie.
Kamracie! napisz czyli gdzie?
 
Inna sprawa, że sprawa zeobi się poważna, bo nasze rekiny biznesu już zacierają żydo rąsie, bo właśnie przychodzi tani pracownik, któremu państwo jeszcze opłaci chatę (a tak rekin musiał ogarniać) i Stefan z Januszem będzie miał propozycję obniżki, bo rekin biznesu ma 10 ukrów na miejsce Stefana i Janusza.
Vateusz mówił przecież, na "taśmach prawdy", że trzeba zrobić tak żeby Polak zapierdalał za miskę ryżu...
 
Do momentu aż dziś stwierdził, że 80% kont z których płynie krytyka covida/szczepień to RUSKIE PŁATNE TROLLE
Kłamstwo.
Wolski stwierdził, że 80% kont, w których była narracja antycovidowa uprawia teraz narrację antyukraińską, przy czym zwrócił uwagę na to, że jego zdaniem jest to spowodowane dezinformacją rosyjska i na szeroko zakrojoną skalę działania propagandowe wpisujące się w narrację wojny hybrydowej mającej na celu destabilizację i atomizacje społeczeństwa.


Chwile później też się zdemaskował w kilku punkach ukazując gdzie mu wyrastają korzenie
Oświeć nas, gdzie te jego korzenie
Było ban.
A właśnie, że nie
 
Ja nie rozumiem kurwa jednego.
Tygodniami bronili granicy przed ciapakami, zrobili stan wojenny na pograniczu, a teraz na legalu ciapoki wchodzą, afrykańce wchodzą.
Tam są daltoniści że nie poznają czy o co chodzi?
Ja jestem skłonny uwierzyć, że te nasze niedojeby z Wiejskiej jeszcze im dają 500+

Co za kurwa debile.

Co do Ukraińców.
Wolę 100 ukraińców w kraju niż jednego czarnego nieroba.

Inna sprawa, że sprawa zeobi się poważna, bo nasze rekiny biznesu już zacierają żydo rąsie, bo właśnie przychodzi tani pracownik, któremu państwo jeszcze opłaci chatę (a tak rekin musiał ogarniać) i Stefan z Januszem będzie miał propozycję obniżki, bo rekin biznesu ma 10 ukrów na miejsce Stefana i Janusza.

Niezależnie od tego ludzie spierdalają przed wojną i siła wyższa

Oby było rozlokowanie i w miarę ktoś to ogarniał (aczkolwiek na to bym nie liczył, bo to tępe chuje i pokazują to na każdym kroku).
Zacznij dokładnie trzepać na granicy jeśli chodzi o pochodzenie przekraczających, to ci kurwa rodzime media momentalnie zrobią "cudowny" pijar na całą Europę. Potem kilku durni z Parlamentu Europejskiego, znający Polskę tylko z mediów, zacznie drzeć mordę nt złego traktowania uchodźców. Wpuszczają jak leci, bo kolejki byłyby na kilka dni. Gazetka już nadaje w swoim tradycyjnym antypolskim klimacie.

gaz.PNG
 
Back
Top