Konflikt Rosja-Ukraina

Nie wiem czy wszyscy sobie zdają sprawę, ale ta armia ukraińska, która teraz walczy z Rosją jest ze dwa-trzy razy lepiej wyposażona niż armia polska.

View attachment 34279

Chociaż to żadne wytłumaczenie, ale podobna chujnia jest w Niemczech. Ponad 20tys nieobsadzonych etatów oficerskich. Zwyczajnie nie ma kto walczyć. Dużo sprzętu zezłomowali ze względu na wiek, nowego nie kupili. Tak to jest, jak się żyje w ciepłym kurwidołku, gdzie bronić ma Wujek Sam z NATO, a najważniejszym problemem tęczowa flaga czy zmiany klimatyczne. Niby opcja nr2, to być albo nie być dla naszej planety, tylko dziwnym trafem, ci sami, którzy jebią nas za węgiel, chcą teraz pozywać za atom. Kacapy patrzą i się śmieją. Wy się "bijta", my was zbijemy.

 
@blazini - no i pomyliłem się, jest skutek... odwrotny od zamierzonego... i kto by się spodziewał. Oczywiście, że zdarzają się jednostkowe posty nie związane z tematem, Ty poszedłeś nieco dalej np. dzieląc jedno napisane zdanie na 4 wiadomości

Coby nie dorzucać śmieci to może garść info w temacie:

Ponoć Eugenij Malyszew zginął w wyniku tego wybuchu:



PiS-owskie judzenie, czy głos rozsądku? :zakręcony:



Czy są jakieś ograniczenia w tych pomysłach?



:penn::



Trzymajcie się tam w tym Przemyślu:

To nie Ukraina a Palestyna:kawulpokapoka::
 
Last edited:
@blazini - no i pomyliłem się, jest skutek... odwrotny od zamierzonego... i kto by się spodziewał. Oczywiście, że zdarzają się jednostkowe posty nie związane z tematem, Ty poszedłeś nieco dalej np. dzieląc jedno napisane zdanie na 4 wiadomości

Coby nie dorzucać śmieci to może garść info w temacie:

Ponoć Eugenij Malyszew zginął w wyniku tego wybuchu:



PiS-owskie judzenie, czy głos rozsądku? :zakręcony:



Czy są jakieś ograniczenia w tych pomysłach?



:penn::



Trzymajcie się tam w tym Przemyślu:

To nie Ukraina a Palestyna:kawulpokapoka::

Ta kobieta w tym emocjonalnym przemówieniu oczekuje, że Wlk. Brytania tak po prostu wleci do Ukrainy i będzie toczyć walkę w powietrzu z siłami Putina. Czemu Ci bezduszni politycy nie chcą tego zrobić?

:no no:
 
Ta kobieta w tym emocjonalnym przemówieniu oczekuje, że Wlk. Brytania tak po prostu wleci do Ukrainy i będzie toczyć walkę w powietrzu z siłami Putina. Czemu Ci bezduszni politycy nie chcą tego zrobić?

:no no:
Nie wystarcza, że NATO aż do samego uderzenia robiło co mogło (logistyka, sprzęt, szkolenia, wywiad, itp), brakuje WW3... i ten charakterystyczny płacz na koniec - cóż, taki julkowy nieco jakby nie patrzeć...
 
Kumpel zatrudnia piętnastu Ukrainców w firmie budowlanej, dzisiaj ma już tylko 10, dwóch nie mogło wrócić z urlopu bo mobilizacja, a trzech pojechało walczyć.
To pójdę nawet krok dalej. Znajomy z branży jest kierownikiem-koordynatorem w jednej ze znanych firm budowlanych w Gliwicach.
Wykrystalizowała mu się ekipa ukrów z zachodniej Ukrainy która robi mu stany surowe. Z 20 wyjechało 7. 6 ukrów osobiście busem zawiózł pod przejście. Ten 7 ukr, to młody łepek który sprowadził dziewczynę w listopadzie zeszłego roku ( laska 20 lat). Jak się dowiedziała że chce wyjechać to mu zajebał paszport. On się zagotował że i tak pojedzie, zostawił list, i nad ranem "uciekl" z mieszkania. Laska rano jak wstała w ataku histeri próbowała popełnić samobójstwo...
Zobacz jaka to jest szeroka skala dramatu. Była w Polsce, nic jej bezpośrednio nie groziło...
 
Tytek:
main_03wracaj_eksperci_1.jpg
 
Widzę że zero kultury i jedyny argument jaki masz to obrażanie ludzi.
:usunto:
Mordo, to było z Ksysia Stanoskiego
Ta kobieta w tym emocjonalnym przemówieniu oczekuje, że Wlk. Brytania tak po prostu wleci do Ukrainy i będzie toczyć walkę w powietrzu z siłami Putina. Czemu Ci bezduszni politycy nie chcą tego zrobić?

:no no:
Obraz świata od zawsze: baba stoi, histerycznie macha rękami i krzyczy na chłopa wymagając od niego rzeczy o skali jakiej jej główka nie jest w stanie nawet objąć :matt:


P.s.
@blazini to typowy przykład typka co to chciał być mądry i oświecony a kiedy się zbłaźnił i koledzy ściągnęli mu majtki na oczach wszystkich to ze wstydu zaczął tańczyć kankana żeby wszyscy myśleli, że jest żartownisiem z wielkim dystansem do siebie i całej sprawy :juanlaugh:klasyk
 
Cos mi sie nie chce wierzyc w te ich"bohaterstwo" Ci, ktorych znam to by palcem w bucie nie ruszyli w obronie tego gnoju, z ktorego udalo im sie wyrwac i ja im sie wcale nie dziwie. Bardziej wyglada mi to na probe powrotu na prawach tzw uchodzcow, mozliwe, ze tym razem z cala familia.
Coś ty taki zafiksowany na tych Ukraińców? A nie jest przypadkiem tak, ze póki co mężczyźni w wieku poborowym nie otrzymają statusu uchodźcy, bo jest mobilizacja?

Trochę wiary w ludzi. Raczej nie chciałbyś być teraz na ich miejscu, co?
 
Kto by się spodziewał... Romantyczne życzeniowe myślenie różową kredką w chmurce pisane - @Karateka@ kogo teraz jebać prócz Węgrów?

Jebać agentów Kremla z konfederacji i wszystkich innych zdrajców

 
Jebać agentów Kremla z konfederacji i wszystkich innych zdrajców

Co Ty taki jebaka się zrobił? :beczka:

Cały ten artykuł to fajny fake news. Poczytaj może Szekspira albo Anię z Zielonego Wzgórza bo Ci żyłkę zaczyna być widać.
 
:usunto:
Mordo, to było z Ksysia Stanoskiego

Obraz świata od zawsze: baba stoi, histerycznie macha rękami i krzyczy na chłopa wymagając od niego rzeczy o skali jakiej jej główka nie jest w stanie nawet objąć :matt:


P.s.
@blazini to typowy przykład typka co to chciał być mądry i oświecony a kiedy się zbłaźnił i koledzy ściągnęli mu majtki na oczach wszystkich to ze wstydu zaczął tańczyć kankana żeby wszyscy myśleli, że jest żartownisiem z wielkim dystansem do siebie i całej sprawy :juanlaugh:klasyk
Oj długo zadrę nosisz. Z pół roku już będzie.
 
A może i więcej :lesnarhappy:

a tak na poważnie to ja zadry kolekcjonuję i noszę do końca życia :mamed:
Ja już nawet nie pamiętam, a co poszło, a ty dalej zadrę nosisz. :beczka:

Najgorzej, że pewnie miałeś ze 100 lepszych okazji, żeby się przyjebać niż wrzucony tweet bez żadnego komentarza z mojej strony.

:śmiech:
 
Ja już nawet nie pamiętam, a co poszło, a ty dalej zadrę nosisz. :beczka:

Najgorzej, że pewnie miałeś ze 100 lepszych okazji, żeby się przyjebać niż wrzucony tweet bez żadnego komentarza z mojej strony.

:śmiech:
Ja też nie pamiętam ale zadra to zadra :pjelen:

a ja nie po tweecie, tylko po tym jak napisałeś do klocuńka "nie broń go" więc to Ty pierwszy otworzyłeś ogień :mamed:
 
Jebać agentów Kremla z konfederacji i wszystkich innych zdrajców

Co to za podjudzanie? Bardzo tendencyjny artykuł.
Masz dowody na ich agenturę? Widzisz słusznosć w nieracjonalnym, owczym pędzie pomocy ukrom?
Humanitaryzm a sprawa polska.
Przedkładanie interesów ue nad interesy polskie to zdrada czy czyn bohaterski?
 
Back
Top