Konflikt Rosja-Ukraina

Ale ci chłopie te dragi zrobiły siekę z mózgu. Powyżej masz wszystko wyjaśnione. Wróć do swoich wysrywów, później do tego co napisałem i może zatrybisz. Ewentualnie poproś niech ci dziewczyna podpowie.
 
Ale ci chłopie te dragi zrobiły siekę z mózgu. Powyżej masz wszystko wyjaśnione. Wróć do swoich wysrywów, później do tego co napisałem i może zatrybisz. Ewentualnie poproś niech ci dziewczyna podpowie.


Nikt nigdzie nie wyjaśnił, że Stanowski nie miał w tym filmie racji z Czarodziejem, a mają rację czarodzieje, Szpliny i QNie
 
Rozumiesz bałwanie, że ja nie komentuje tego filmu z Czarodziejem, czy chuj wie kim, a odniosłem się do tego co wysmarowałeś stronę temu. Mam ci to drukowanymi napisać czy przyesylabować?

I nie, nie jesteś wkurwiający. Zwyczajnie niedojebany, co jeszcze mocniej uwypukliły dragi i sumarycznie męczący w odbiorze. Tak jak wsiowy głupek, który od 2 godzin krzyczy z krzaków "Akuku!".
 
Rozumiesz bałwanie, że ja nie komentuje tego filmu z Czarodziejem, czy chuj wie kim, a odniosłem się do tego co wysmarowałeś stronę temu. Mam ci to drukowanymi napisać czy przyesylabować?

I nie, nie jesteś wkurwiający. Zwyczajnie niedojebany, co jeszcze mocniej uwypukliły dragi i sumarycznie męczący w odbiorze. Tak jak wsiowy głupek, który od 2 godzin krzyczy z krzaków "Akuku!".


Nie no, jedno zdanie odniosłeś do tego filmu. Napisałeś że nic nie obnażył, w kolejnym zdaniu wskazując iż chodzi o film pisząc "nawet go nie oglądałem"
 
Podniecanie się stanowskim jest mocno zabawne. Facet przypomina nikogo innego jak właśnie wojewódzkiego. Próbuje być na siłę kontrowersyjny i bardzo być chciał zając jego miejsce w medialnym światku czy też raczej bagienku.

Podobnie jak maskotka tvn lubi jeździć po prostych głuptakach, a jak ktoś jest naprawdę konkretny intelektualnie, to robi się malutki – zupełnie właśnie jak wojewódzki. Tylko nie powołujcie się na Mentzena. Komu Mentzen imponuje? Chyba też głównie nastolatkom. Wystarczy zebrać kilka jego sprzecznych ze sobą wypowiedzi, zapisać sobie na kartce, żeby go zaorać. Wypowiedzi przede wszystkim wykraczających stricte poza ekonomię – i zapewne fizykę teoretyczną – i facet znika. Okazuje się, ze nie ma on o niczym pojęcia w kwestiach społeczno-obyczajowych i wychodzi na skończonego bufona. Aspergera zbliżonego do króla.

Co więcej, z tą jego fircykowatością i głosikiem to kojarzy mi się z tęczowym chłopcem, który musi się ukrywać. Wypisz wymaluj akolici ziobra jak kanthak czy kaleta. Tacy są najgorsi, bo zacietrzewieni, udręczeni, żyjący wbrew swojej naturze. Od razu by wyluzowali, jak Biedroń i śmiszek, gdyby przyznali się światu co i jak. I nikt by nie miał pretensji.

Stanowski to też dla mnie hipokryta, który miesiącami się lansował na najmanie – trochę jak granie w szachy z mocno upośledzonym dzieckiem. Do tego zarzucał mu kontakty z bandziorami, a już, gdy kumpel borek robił podobne numery w gromdzie, to siedział cichutko. Jak jego firma robiła scam ze szklankami kanału sportowego to hipokryta obracał wszystko w żart.

A co do polityki to, ludzie, stanowskiemu imponuje ten cały pajac mazurek. Patrzy w niego w jak obrazek i czerpie z tej krynicy mądrości.

Niech on kiedyś lepiej siebie samego wyjaśni.
 
Zrozumiałeś już kretynie?!


Kurwa, przecież to wiem. Pisze o tym zdaniu o którym wspomniałem.



O co do reszty cohonesiakow- widać ból dupy z programu o Czarodzieju. nie da się odebrać mu racji w tym odcinku to się jeździ po nim ogólnie, do odcinka nie odnosząc. Typowe dla Czarodziejów
 
comment_QsglDx9pn7cNG6iu6zDUGACgluOutIWP.gif
 
Halibut, ty się do mnie odnosisz? Znowu mnie cytujesz, trochę wcześniej, a teraz wspominasz, nie wspominając. Jednocześnie jakiś czas temu utyskiwałeś, że ja cię znowu prowokuję. I biedny musisz mi odpowiadać. Masz w sobie choć gram powagi?

Guzik mnie interesuje jakiś debil czarodziej. Nie mam kompletnie pojęcia kim jest ten pajac. Nie widziałem żadnego jego filmiku, ani też tego konkretnego filmu autorstwa stanowskiego.

Za to o stanowskim wspomniałem, bo krytykuję go od dawna i dobrze poznałem mechanizm jego działania. A w jego skład często gęsto wchodzi tani populizm, manipulacje i intelektualne lenistwo. Czyli dokładnie to, co sam krytykuje.
 
Halibut, ty się do mnie odnosisz? Znowu mnie cytujesz, trochę wcześniej, a teraz wspominasz, nie wspominając. Jednocześnie jakiś czas temu utyskiwałeś, że ja cię znowu prowokuję. I biedny musisz mi odpowiadać. Masz w sobie choć gram powagi?

Guzik mnie interesuje jakiś debil czarodziej. Nie mam kompletnie pojęcia kim jest ten pajac. Nie widziałem żadnego jego filmiku, ani też tego konkretnego filmu autorstwa stanowskiego.

Za to o stanowskim wspomniałem, bo krytykuję go od dawna i dobrze poznałem mechanizm jego działania. A w jego skład często gęsto wchodzi tani populizm, manipulacje i intelektualne lenistwo. Czyli dokładnie to, co sam krytykuje.


Nie cytowałem Ciebie, bo odnosiłem się do całej grupy userów :)

A co do Stana - w sumie się z Tobą zgadzam, zwłaszcza, że chyba dziś lub wczoraj podobne rzeczy o nim pisałem.
 
Za to o stanowskim wspomniałem, bo krytykuję go od dawna i dobrze poznałem mechanizm jego działania. A w jego skład często gęsto wchodzi tani populizm, manipulacje i intelektualne lenistwo. Czyli dokładnie to, co sam krytykuje.
Nie rób tego! Nie odbieraj "inteligentom" ich mentora.
 
Człowiek notorycznie piszący iż jest ponad innych ludzi, uważający iż ma prawo decydować kto zasługuje na miano człowieka - - pisze o megalomanii u innych. O kurwa

Nie rób tego! Nie odbieraj "inteligentom" ich mentora.


Tylko, że tutaj dla nikogo Stanowiski nie jest mentorem, więc znowu masz projekcje, jak czarodziej.
 
Tylko nie powołujcie się na Mentzena. Komu Mentzen imponuje? Chyba też głównie nastolatkom. Wystarczy zebrać kilka jego sprzecznych ze sobą wypowiedzi, zapisać sobie na kartce, żeby go zaorać. Wypowiedzi przede wszystkim wykraczających stricte poza ekonomię – i zapewne fizykę teoretyczną – i facet znika. Okazuje się, ze nie ma on o niczym pojęcia w kwestiach społeczno-obyczajowych i wychodzi na skończonego bufona. Aspergera zbliżonego do króla.

Co więcej, z tą jego fircykowatością i głosikiem to kojarzy mi się z tęczowym chłopcem, który musi się ukrywać. Wypisz wymaluj akolici ziobra jak kanthak czy kaleta. Tacy są najgorsi, bo zacietrzewieni, udręczeni, żyjący wbrew swojej naturze. Od razu by wyluzowali, jak Biedroń i śmiszek, gdyby przyznali się światu co i jak. I nikt by nie miał pretensji.
Nie rób tego! Nie odbieraj „inteligentom” ich mentorów.
 
Podniecanie się stanowskim jest mocno zabawne. Facet przypomina nikogo innego jak właśnie wojewódzkiego. Próbuje być na siłę kontrowersyjny i bardzo być chciał zając jego miejsce w medialnym światku czy też raczej bagienku.

Podobnie jak maskotka tvn lubi jeździć po prostych głuptakach, a jak ktoś jest naprawdę konkretny intelektualnie, to robi się malutki – zupełnie właśnie jak wojewódzki. Tylko nie powołujcie się na Mentzena. Komu Mentzen imponuje? Chyba też głównie nastolatkom. Wystarczy zebrać kilka jego sprzecznych ze sobą wypowiedzi, zapisać sobie na kartce, żeby go zaorać. Wypowiedzi przede wszystkim wykraczających stricte poza ekonomię – i zapewne fizykę teoretyczną – i facet znika. Okazuje się, ze nie ma on o niczym pojęcia w kwestiach społeczno-obyczajowych i wychodzi na skończonego bufona. Aspergera zbliżonego do króla.

Co więcej, z tą jego fircykowatością i głosikiem to kojarzy mi się z tęczowym chłopcem, który musi się ukrywać. Wypisz wymaluj akolici ziobra jak kanthak czy kaleta. Tacy są najgorsi, bo zacietrzewieni, udręczeni, żyjący wbrew swojej naturze. Od razu by wyluzowali, jak Biedroń i śmiszek, gdyby przyznali się światu co i jak. I nikt by nie miał pretensji.

Stanowski to też dla mnie hipokryta, który miesiącami się lansował na najmanie – trochę jak granie w szachy z mocno upośledzonym dzieckiem. Do tego zarzucał mu kontakty z bandziorami, a już, gdy kumpel borek robił podobne numery w gromdzie, to siedział cichutko. Jak jego firma robiła scam ze szklankami kanału sportowego to hipokryta obracał wszystko w żart.

A co do polityki to, ludzie, stanowskiemu imponuje ten cały pajac mazurek. Patrzy w niego w jak obrazek i czerpie z tej krynicy mądrości.

Niech on kiedyś lepiej siebie samego wyjaśni.
:antonio:
 
Co tu się porobiło , że wbijam w mój temat , a tu jakieś rozmowy o Stanowiskim i Czarodzieju

:stevecarell:

Zebym jeszcze przynajmniej wiedział o tym facecie 2 zdania :korwinwhat:

Wasze klucze to wojna , Rosja ,Putin, Ukraina.


Na pudełek z tym g...em.
I co? Nie jest Wam teraz głupio? @żelaznarenta Wyjaśnił Was, obnażył Wasze poglądy i obalił Waszą narrację


:pociesznymirek:
 
Siedzę i oglądam ten filmik właśnie.
Opowieść czarodzieja o osiedlach ukrainców-uuu,ale onuca,fejk. Tyle,że na forum były wrzucane filmiki,jak to Polacy nie chcą ukrom mieszkań wynajmować i jeden erudyta określił to "propagandom" :waldeklaugh: Więc jak w końcu jest?

No i oczywiście temat nowego świata jako szach mat na ukrofobów.
Szkoda tylko,że nic tam nie udowodniono i dopóki tego nie zrobią żadna strona użytku z tego argumentu nie zrobi.

Jestem na 24 minucie,lecimy dalej.
 
To jest piękny przykład narcyzmu.
Ignorowanie to największa Kara.


Niestety nie umiem go ignorować.


Siedzę i oglądam ten filmik właśnie.
Opowieść czarodzieja o osiedlach ukrainców-uuu,ale onuca,fejk. Tyle,że na forum były wrzucane filmiki,jak to Polacy nie chcą ukrom mieszkań wynajmować i jeden erudyta określił to "propagandom" :waldeklaugh: Więc jak w końcu jest?

No i oczywiście temat nowego świata jako szach mat na ukrofobów.
Szkoda tylko,że nic tam nie udowodniono i dopóki tego nie zrobią żadna strona użytku z tego argumentu nie zrobi.

Jestem na 24 minucie,lecimy dalej.


Ale tu nie chodziło o to, że nie ma Polaków którzy nie chcą Ukraińcom wynajmować mieszkań, ale o oczywista bujde o tym mitycznym osiedlu. Jak zwykle komentujesz coś co nie istnieje nawet. Zreszta- Czarodziej twierdzi że właściciele mieszkań wypierdalaja Polaków by wynająć mieszkania Ukraińcom, których na nie stac. Więc coś tu się kłóci. Nie chcą im wynajmować czy chcą im wynajmować zamiast Polakom ?

Uważasz że to nie fejk to wskaż które bogate osiedle na woli składa się głównie z Ukraińców.
 
Ale tu nie chodziło o to, że nie ma Polaków którzy nie chcą Ukraińcom wynajmować mieszkań, ale o oczywista bujde o tym mitycznym osiedlu. Zreszta- Czarodziej twierdzi że właściciele mieszkań wypierdalaja Polaków by wynająć mieszkania Ukraińcom, których na nie stac. Więc coś tu się kłóci. Nie chcą im wynajmować czy chcą im wynajmować zamiast Polakom ?
Nie widzę by tutaj ktokolwiek stosował identyczną retorykę jak ten czarodziej.Dopowiadasz sobie.
 
żelazna grucha w wieku 120 lat podnieca się patologicznymi niedorozwojami -- ich wywiadami, konferencjami i wszystkim co związane z tymi pseudogalami -- a przy tym nudzi go rodzina Soprano.

Dla mnie to wystarczający powód, by nie traktować go na serio w dyskusji dotyczącej czegokolwiek o poważniejszym ciężarze gatunkowym ;-)
 
Back
Top