Kącik hip-hopowy. #rapsy

Drake został wpierdolony niesamowicie tym dissem, Pusha mówi że to dopiero rozgrzewka
Drake nawet się dzisiaj na instagramie tłumaczy z tego zdjęcia które zostało użyte jako cover dissu :lol: może odpowie, prawdopodohnie odpowie, ale co on może o Pushy powiedzieć oprócz tego co wszyscy wiedzą?
tylko że na Drake'a to nie wpłynie raczej wcale długofalowo bo ludzi którzy go słuchają w 95%tach to nie obchodzi albo bronią go nie kumając linijek (propsowanie tego chujowego I'm Upset jest najlepszym tego przykładem)
Push wygrał bo wyboostował swoje akcje w oczach dużej ilości osób i da mu to pewnie troszeczke więcej sprzedanych płyt, może nawet 100k sps przebije co byłoby mega wynikiem
największym przegranym jest Rocky tak jak już mówiłem który zrobił słaby materiał i został totalnie przyćmiony, wszyscy o nim już zapomnieli :lol: jeżeli Push by go przebił sprzedażowo to gość może kończyć kariere :lol:

album Kanye jest skończony, dzisiaj listening party, jutro premiera zgodnie z planem

a ja sobie teraz słucham odpoczywając od Daytony Busty, bardzo niedoceniona jest ta płyta



 
Last edited:
Zajebiscie wygląda tegoroczny Opener. Będzie Young Thug, Migos, Post Malone, Yung Lean. Waham się czy nie jechać, tylko 590zl + nocleg + transport + wyzywienie to wyjdzie z 1300zl, a za niewiele wiecej mialbym już allinclusive w Egipice
 
@Instinct i jak nowy Kanye, słuchałeś już? Lata po soundcloudzie caly album, na oficjalnych streamach ma byc lada moment. Jestem tak kurewsko podjarany, a w robocie siedze... ahhh.

Zajebiscie wygląda tegoroczny Opener. Będzie Young Thug, Migos, Post Malone, Yung Lean. Waham się czy nie jechać, tylko 590zl + nocleg + transport + wyzywienie to wyjdzie z 1300zl, a za niewiele wiecej mialbym już allinclusive w Egipice
Ja miałem jechać głównie dla Young Fathers, uwielbiam ten band. Ale ostatecznie wybrałem Taurona parę dni wcześniej.
 
@Instinct i jak nowy Kanye, słuchałeś już? Lata po soundcloudzie caly album, na oficjalnych streamach ma byc lada moment. Jestem tak kurewsko podjarany, a w robocie siedze... ahhh.


Ja miałem jechać głównie dla Young Fathers, uwielbiam ten band. Ale ostatecznie wybrałem Taurona parę dni wcześniej.
nis słucham, to jest tylko wersja z livestreamu z release party (chociaż jakość jest chyba dość dobra, nie wiem bo nie odpaliłem ani na sekunde tego)
czekam na normalna, finalną wersje w cdq
Pushy słuchałem z chujowego ripu z instagrama, ale tam miałem ciśnienie żeby zobaczyć czy Kanye da rade, teraz nie mam ciśnienia już takiego i wole poczekać
+ Malik Yusef pisze że album nie jest dokończony więc ta wersja która tam była grana nie jest finalna

 
Kanye wydał rodzinną płytke przemieszaną z chorobami psychicznymi
rozumiem ten koncept bo to się kręci bardzo wokół tej narracji którą budował już jakiś czas
płyta mi się podoba, ale raczej nie będę do niej wracał bo nie ma na ten moment dużego repeat value
 
Ja póki co chyba sobie nowego Kanyego odpuszczę, mam zbyt dużo innych rzeczy do nadrabiania, a do albumów tego kalibru wolę mieć 'czystą głowę'.

 
Kurwa kolejne gówno, teraz to nie są rapsy tylko hip-hopolo, zjebane bity, zjebane teksty jakieś pizdy w bluzach i spodniach dresowych i to jeszcze rurki do tego.
KURŁA KIEDYŚ TO BYŁO KŁIII KŁIII....
1-Male-proboscis-monkey-ywk4l2.jpg.779ecadf0e089c7beb1e9d7e762ef3eb.jpg
 
Back
Top