Kącik hip-hopowy. #rapsy

potwierdzona tracklista Pushy

i ciekawy wywiadzik jakby kogoś

na Rockyego jakoś nie czekam, z piątkowych premier Pusha u mnie na 1 miejscu zdecydowanie
ostatnio sobie katuje 2 płyty Clipse i jego solo Darkest Before Dawn z 2015 (polecam ten album) i się nahypowałem na to, tym bardziej że wielu dziennikarzy muzycznych którzy już album słyszeli są mega podjarani i propsują
 
Nawet daje rade

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ps. Tak w odskoczni to czemu ten gówniany trap robi takie wyświetlenia? Te wszystkie lil gówna itd.
 
@Instinct Pusha robi zawsze dobre gowno ja to lubie wracac do takich numerów jak Blocka czy Exodus, plytka bedzie sztosem. Osobiscie wolalem My name is my name, chociaż untouchable czy mftr to bomby.

@mateusz19191010 bo teraz scena rapowa jest przejęta przez dzieci, których słuchają dzieci
 
Kendrick Lamus, bożyszcz rapowych gimbusów zaprosił na scenę jakąś białą dziewuchę, żeby zaśpiewała z nim refren jednej z jego chujowych piosenek. W refrenie pada słowo "nigga". Lasencji się "wymsknęło" i wypowiedziała to przerażające i zakazane słowo. Kendruś nakazał wyłączyć więc muzykę i publicznie zjebał ją za ten niecny czyn, a tłum niedojebanych gimbusów zaczął ją wyzywać od szmat i dziwek.

 
ale Kanye okładke Pushy załatwił za 85k$ :pray:
okładka dekady
jak ktoś się zastanawia kto to jest to zdjęcie z łazienki Whitney Houston która lubiła sobie dać po nosku i się wyjebała na plecy
DAYTONA_CD_1024x1024.png
 
BOŻE JEDYNY, DAJCIE JUŻ TEN NUMER ASAP ROCKY FT. SKEPTA PRAISE THE LORD

@Instinct Akurat ta okłada jest wyjebana w kosmos tez mi się podoba, ten wasz pusha to ma jakies bangery ostre
 
BOŻE JEDYNY, DAJCIE JUŻ TEN NUMER ASAP ROCKY FT. SKEPTA PRAISE THE LORD

@Instinct Akurat ta okłada jest wyjebana w kosmos tez mi się podoba, ten wasz pusha to ma jakies bangery ostre
no pewnie KING PUSH


a tak naprawde to gość nawija w każdym numerze o kokainie to powinno ci się spodobać, pare rzeczy wklejałem na poprzednich paru stronach od Pushy i Clipse które robił z bratem i Pharellem

Daytona będzie o 6 rano, Testing Rockyego też powinno być
 
come back baby,santeria,what would meek do,infrared najlepsze numery.

Ale chyba Come Back Baby Najlepszy.
wszystkie są fantastyczne, nie mów że Hard Piano czy The Games We Play ci nie siada
tak się powinno robić albumy
0 chujowych refrenów, 21 minut gęstych linijek na zajebistych bitach - to wystarczy, nie trzeba napierdalać 20 traków gdzie 3/4 to wypełniacz dla podbicia cyferek ze streamingów
Kanye tą produkcją też udowodnił że nie zapomniał jak to się powinno robić, a to tylko pierwszy album z 5
ja wjechało to COME WITH ME to ciarki mnie przeszły, szkoda że to nie sampel, pewnie nie udało się dogadać i wwyczyścić sampla

klawisz Rozay pięknie się zgrywa z Pushą, taki collabo album w formacie 7 numerów z Kanye w takiej formie to byłaby piękna rzecz
może w przyszłości, bo Push coś nieśmiało wspomina że takie collabo mu chodzi po głowie
 
Last edited:
boże album Rockyego to gówno jakieś w porównaniu do Push x Kanye :lol:
jakieś pierdolenie, raz przesłuchałem i mimo że jestem fanem Rocky'ego to wracam do Pushy
 
Smutne jest to trochę ze Rocky to już nie ten Rocky co kiedyś jeśli chodzi o fame i wyświetlenia, swoje 5 minut już miał teraz czas na nowe ere typu 69,Lil Pump i reszta..... Trochę to przykre ale taka jest kolei rzeczy najwidoczniej.
 
wielkie rzeczy się będą działy przez najbliższy miesiąc, chodzą słuchy że Kendrick ma się też w to włączyć bo jakiś czas temu też w niego "strzelał"
a największym przegranym jest Rocky na którego album przez te akcje każdy ma wyjebane :lol:

Drake sent an invoice to Pusha’s manager and Def Jam EVP, Steven Victor, in the amount of $100,000 for “promotional assistance and career reviving.” He shared a screenshot of the invoice on Instagram with the caption: “You’re welcome.”


 
Back
Top