Kącik hip-hopowy. #rapsy

Czekaj, czekaj? Uważasz że muzyka i kompozycja żywych instrumentów w tym utworze to jest " silenie się na chuj " i nie jest to ciekawe? No nie wiem, Piotrek ładnie się wbił, ale bardziej dotyka mnie ta magia jaką tworzy Pawbeats, być może to też kwestia gustu, mi się bardzo podoba i mógłbym słuchać instrumentalu w nieskończoność, kojarzy mi się z czymś na wzór pięknej muzyki filmowej. Ja się mocno jaram, taka muza trafia gdzieś głębiej ;]
Pawebeats to nie jest typowy producent, Matheo który jest dosłownie przekozakiem w tym zawodzie robi najlepsze bity w Polsce, ale robi to metodyką studyjną, komputerową. Pawbeats to po prostu muzyk który do swoich utworów dokłada werble. Ja się zachwycam. Na " Utopii " nie było ani jednego słabego kawałka, a " Widnokrąg " , " Euforia ", czy " Dzień polarny " to są kurwa sztosy i takich melodii nie powstydziłby się pewnie Mozart czy Vivaldi.
tak, to jest silenie się na chuj wie co
wszystkie numery brzmią tak samo, robione są na tym samym patencie mimo że niby kurwa miliard instrumentów jest tam użytych, poza pojedynczymi kawałkami jak np Widnokrąg który jest zajebisty i tekstowo i muzycznie ale reszte jebać nie pamiętam ile numerów było na tej 1 płycie ale nie idzie przez to przebrnąć w całości bo się zlewa muzyka a teksty też pierdolenie o szopenie w większości
dodatkowo ja nie jestem fanem od kilku lat producenckich bo są po prostu zjebane co by na nich nie było to wychodzi z tego zlepek numerów nic tam się nie klei tak samo jest tutaj, jedyny gościu w polsce który robi dobre producenckie to Czarny - tak powinny wyglądać producenckie, troche instrumentala samego, paru raperów, pare wokalistek i do przodu
 
CDQ wszystkich 3 kawałków z Rockym które się pojawiły jakieś 2 tyg temu czy kiedy tam w Ovo Sound Radio, same sztosy.


 
Bałagane w Step Records! wwoooooooooow, nie lubie stepu, ale chlopak sobie fejmu dojebie :D elegancko :) zasluguje. szczegolnie ze ma 19 lat z tego co udalo mi sie znalezc w necie
odnosnie Big Poppa Malika - oczekiwania wieksze niz mozliwosci, troche sie zawiodlem, ale nie jest zle. nie hejtuje. Malika ogolnie srednio lubie al;e da sie sluchac niekotore kawalki.
ogolnie czekajcie na 2k16 rozjebane przez GMLL. czekam na marcowa plttke Sentina, bedzie sztos
Ostatnio katuje Smolastego, mam nadzieje, ze jak najwiecej trackow z Sentinem i Bałaganem zrobił :)

- ogolnie tutaj Diho jakas zciowka, da sie go słuchać i to calkiem niezle :D moze cos jeszcze z niego bedzie ;)
 
Bałagane w Step Records! wwoooooooooow, nie lubie stepu, ale chlopak sobie fejmu dojebie :D elegancko :) zasluguje. szczegolnie ze ma 19 lat z tego co udalo mi sie znalezc w necie
odnosnie Big Poppa Malika - oczekiwania wieksze niz mozliwosci, troche sie zawiodlem, ale nie jest zle. nie hejtuje. Malika ogolnie srednio lubie al;e da sie sluchac niekotore kawalki.
ogolnie czekajcie na 2k16 rozjebane przez GMLL. czekam na marcowa plttke Sentina, bedzie sztos
Ostatnio katuje Smolastego, mam nadzieje, ze jak najwiecej trackow z Sentinem i Bałaganem zrobił :)

- ogolnie tutaj Diho jakas zciowka, da sie go słuchać i to calkiem niezle :D moze cos jeszcze z niego bedzie ;)

19 lat ma Kaz? Sztosik to "w planach" :D
 
wiesz no reki sobie uciac nie dam, moze rzeczwiscie sie mylę. w kazdym razie fgoscie sa bardzo podobni ale te tatuaze dosc zmylily w tym wszystkim...
research lepiej robic we dwoch :D
szczegolnie tamten "lil balagan" w linku wskazywal ze to ten sam gosc. a to moze po prostu byc jakis fan :D jesli nagadalem bzdur to sorki, pozostaje czekac na jakies wiecej info o balagane, a na pewno takie bedzie;)
tak czy siak balagan jest dla mnie jedna z bardziej tajemnicxzych postaci w polskim rapie i ciekawe jak przy stepie bedzie to wyglądało
 
Ja jeszcze kilkanaście stron temu pisałem, ze drażni mnie trochę głos Bałagane, ale jakoś się przekonałem i fajnie się go słucha :)
 
spoko ta płyta nawet, głównie przez bity oczywiście - Matheo najlepszy producent w kraju nie ma co się oszukiwać
top 3: Zakazany owoc, Wakacje i Wodospady
 
Kaz nie brzmi na 19 lat, tekstowo tez nie pasuje, a ten Belmondo jakby mial z 30 lat minimum
szkoda, ze Step liczylem, ze sam sie bedzie wydawac, bo gosc jest zajebisty
 
Słyszałem to już miesiąc temu, ale zupełnie bez zajawki, dzisiaj przypadkiem to przesłuchałem całe i tak mi się refren wkręcił mega... Nie chciałem stale stać za winkleeeeem :D
 
Back
Top