Kącik hip-hopowy. #rapsy

Ja pierdole, co Meek zrobił w tym "Pray for em" to, aż mi szczęka opadła, przy okazji najlepszy bit jaki w tym roku słyszałem :o o:
 
Ja pierdole, co Meek zrobił w tym "Pray for em" to, aż mi szczęka opadła, przy okazji najlepszy bit jaki w tym roku słyszałem :o o:

nie on zrobił, tylko bit zrobił, meek jest chujowy na maxa nawija jak milion innych czarnuchów nie ma się czym podniecać

meek sie spruł do 50tiego na numerze z tej ep i od tamtej pory 50 wkleja jakieś durne obrazki na insta :lol:
https://www.instagram.com/50cent/
 
nie on zrobił, tylko bit zrobił, meek jest chujowy na maxa nawija jak milion innych czarnuchów nie ma się czym podniecać

meek sie spruł do 50tiego na numerze z tej ep i od tamtej pory 50 wkleja jakieś durne obrazki na insta :lol:
https://www.instagram.com/50cent/
Jak dla mnie wyjątkowo dobrze poleciał i ogólnie trzyma poziom, gdyby nie jego konflikty to byłby w chuj bardziej doceniany. A co do ostatnich zdjęć na insta, to 50cent rozdupca :lol:
 
nie on zrobił, tylko bit zrobił, meek jest chujowy na maxa nawija jak milion innych czarnuchów nie ma się czym podniecać

meek sie spruł do 50tiego na numerze z tej ep i od tamtej pory 50 wkleja jakieś durne obrazki na insta :lol:
https://www.instagram.com/50cent/
Przestań pierdolić, że całą robotę robi bit. Meek zajebiście płynie. Dla mnie właśnie Drake jest chujowy i strasznie mało jego numerów mi się podoba. Wiadomo gusta, guściki :lol:
 
Przestań pierdolić, że całą robotę robi bit. Meek zajebiście płynie. Dla mnie właśnie Drake jest chujowy i strasznie mało jego numerów mi się podoba. Wiadomo gusta, guściki :lol:
tylko że Drake zmienia gre cały czas, Meek nawija jak stado innych murzynów i za 10 lat będzie pamiętany jako ten którego płaczek Drake wpierdolił w beefie
50 też mu chyba na ambicje tymi memami wjechał bo nagle zaczął meek jakieś poematy spięte na insta wrzucać :lol:
 
tylko że Drake zmienia gre cały czas, Meek nawija jak stado innych murzynów i za 10 lat będzie pamiętany jako ten którego płaczek Drake wpierdolił w beefie
50 też mu chyba na ambicje tymi memami wjechał bo nagle zaczął meek jakieś poematy spięte na insta wrzucać :lol:
Dla mnie właśne Meek się wyróżnia i to mocno, ale chuj tam.
Nowy klip dziś wjechał.
 
będzie teledysk do numeru Malik x Tede. to jest swag dopiero a nie.
12472395_948892781833025_8807565193990357063_n.jpg
 
Yung Lean 28 kwietnia w Krk i 29 w Warszawie, chyba pojade do WWA chociaż kawałek mam nie lubie koncertów tych marniaków z PL bo zamulają Lean ma dobry repertuar koncertowy i podobno rozpierdol sieje ziomek był w Krk rok temu czy tam dwa i mówił że zajebiście

 
Night Lovell 13.02.16 w Gdańsku, ciekawe ile osób przyjdzie na niego
ogólnie ładnie się dzieje tu Lovell potem Lean w kwietniu, brakuje tylko Bonesa na dokładke i rapowi hipsterzy spełnieni.
ja się pewnie wybiore na Lovella bo do GDA mam blisko i dużo znajomych tam studiuje więc będzie gdzie na melanż po koncercie iść
 
Ja się zastanawiam czy nie pojechać 10 maja do Berlina na koncert G-Eazy'ego.


Chociaż tak teraz patrzę, że może być ciężko ze zdobyciem biletów.
 
Back
Top