Kącik hip-hopowy. #rapsy

@m0nster
to nie była wrzutka do ciebie, tylko wkleiłem bo wyszło.
rozumiem o co ci chodzi, ale ostatnio odbiłem od murzynów z kubkami sizzurpa co sobie cośtam nawijają
ale proponuje coś takiego





 
@m0nster
to nie była wrzutka do ciebie, tylko wkleiłem bo wyszło.
rozumiem o co ci chodzi, ale ostatnio odbiłem od murzynów z kubkami sizzurpa co sobie cośtam nawijają
ale proponuje coś takiego






takie se, nic szczególnego ale lap lajka, za mało agresji za dużo pływania po jaraniu, chce taki kawałek na którym agresja.
 
takie se, nic szczególnego ale lap lajka, za mało agresji za dużo pływania po jaraniu, chce taki kawałek na którym agresja.
kumam o co chodzi, ale ja ostatnio odbiłem od takiego klimatu i ciężko mi coś wkleić, ale będę pamiętał może za jakiś czas ogarne jakąś playliste w tym stylu i podkleje

dziś około 22 polskiego czasu koncert premierowy live Kanye Westa na TIDALu dla wszystkich (nie trzeba nawet konta zakładać)
 
odnosnie Sentino:
w wwiadach mowil ze Niemcy jego prawdziwa ojczyzna itd., bla bla, troche to slabe, skoro w Polsce rapowal: JEBAC NIEMCy JA CHCE KURWA SZACUN W POLSCE
jutro koncert GMLL w Szczecinie (pozdro Sage), ma byc transmisja w necie - pisal Malik na fanpage'u, moze byc ciekawie. moze, ale nie musi...
Sentino odwolal po raz kolejny premiere swojej plyty. Sentino's Way 3 w Niemczech nie wyjdzie, a mialo byc w lutym. Ma byc inna plytka, oczywiscie w Maskulin Flera. ZL 3 TEŻ NIE BĘDZIE. Premiera przesunieta... A mialo byc w marcu. Słabo, bardzo słabo, bo przecież wzial hajs za preorder nawet od ludzi. Odda? Watpie. Slaabe zachowanie.
Wizerunek Sentiego coraz slabszy. A szkoda, bo raper z niego na bardzo wysokim poziomie.
A no i bedzie supportem na trasie Flera
 
świetny numer Vienia który zapowiada nową płyte, nie spodziewałem się że jeszcze kiedyś coś od niego będzie mi się podobało
 

Nie jestem fanem Thuggera ale tutaj pozamiatane straszliwie, nie wiadomo czy to numer z płyty Kanye (ale chyba nie)
 
Ma ktoś pełne video z wczorajszej premiery Kanyego? Bo na tidalu mam jakoś od połowy chyba.
 
CDQ dziś w nocy albo po weekendzie
oglądam to w kółko :lol: jaram się strasznie, kilka numerów wybitnie brzmi FML i Ultra Light Beams szczególnie

no i całe to show zajebiste (mimo że ci modele mogliby coś robić bo zamuła) co jeszcze potęguje hype w czasach gdzie zwykle albumy wyciekają tydzień przed premierą
 
Back
Top