Kącik hip-hopowy. #rapsy

a gdzie ja mowie o jakims kiedys? dzisiaj jest chujnia
Wiem, że chcesz mnie wciągnąć w swoją argumentację tak jak każdego, ale ja się nie dam. Jednak nie róbmy z logiki kurwy, jeżeli dziś jest chujnia, to kiedyś musiało być lepiej. Nie trzeba być geniuszem, żeby to wywnioskować. No chyba, że mi napiszesz teraz, że od początku tego gatunku muzycznego wszystko było chujowe. To wtedy nie ma tematu.
 
Wiem, że chcesz mnie wciągnąć w swoją argumentację tak jak każdego, ale ja się nie dam. Jednak nie róbmy z logiki kurwy, jeżeli dziś jest chujnia, to kiedyś musiało być lepiej. Nie trzeba być geniuszem, żeby to wywnioskować. No chyba, że mi napiszesz teraz, że od początku tego gatunku muzycznego wszystko było chujowe. To wtedy nie ma tematu.
no bylo lepiej :lol: ale ja to, w sumie, praktycznie w ogole nie slucham juz HH a gdybys moze zapytal ludzi tak z 30 plus to wiekszosc twierdzilaby pewnie podobnie.
 
no bylo lepiej
:D
a gdybys moze zapytal ludzi tak z 30 plus to wiekszosc twierdzilaby pewnie podobnie.

Tak serio, to może nie muzyka robi się chujowa, tylko gusta Nam się z wiekiem zmieniają. Ja kiedyś słuchałem Peji, a teraz już nie dam rady słuchać kwadratowego flow i tekstów o prawilności. Słuchałem Molesty i Hemp Gru, a teraz razi mnie jebanie policji, konfidentów i słabe bity.
Najbardziej co mnie wkurwia, to ignorancja "aaa nie słucham HH, ale ogólnie to jest gówno, kieedyś to było, kieeedyś to było
photo.jpg
". Każdy rodzaj muzyki ma swoje walory, raz sobie puścisz na siłowni/do biegania jakiś dubstep, raz do wódeczki/imprezy w klubie leci disco, a raz w nocy jak pada deszcz do nocnych rozkmin kurwa poezję śpiewaną.
Ja kiedyś jak miałem chujnie w domu to słuchałem "Reprezentuję biedę" i się z tym utożsamiałem, a teraz widzę, że typ 20 lat i ma nowego merca, to chciałbym też się dorobić(chociaż pewnie rodzice mu kupili albo zapierdolił ciekawe skąd ma piniondze
photo.jpg
). Do tego jeśli chodzi o produkcję to idzie to do przodu i nie ma się czego wstydzić(no chyba, że jesteś typowym "polakiem", bo tacy ludzie zgnoją wszystko co polskie).
Pondro.
 
Tak serio, to może nie muzyka robi się chujowa, tylko gusta Nam się z wiekiem zmieniają.
tak jest w tym troche prawdy. Ja dlugo myslalem, ze po prostu wyroslem z HH i moze troche wyroslem ale te starsze kawalki jakos jeszcze mi podchodza.
Najbardziej co mnie wkurwia, to ignorancja "aaa nie słucham HH, ale ogólnie to jest gówno, kieedyś to było, kieeedyś to było
photo.jpg
to nie jest tak, ze ja sobie ubzduralem, ze to jest gowno i koniec. Wyobraz sobie, ze slucham(na sile) wszystkich tych nowych kawalkow, ktore tu wrzucacie i malo kiedy cos mi podejdzie. Mam na mysli caly HH, nie tylko polski.
Co do dowodow sa to opinie ludzi, ktorych znam, ktorzy tak samo jak ja kiedys byli bardzo wkreceni w te muze.
Slucham bardzo roznej muzyki i ogolnie twierdze, ze idzie ona w zlym kierunku.
 
bos pewnie chlopak z dobrego domu to razi:lol:
nie no, bedac szczerym to jak kiedys, jakos przemawialy do mnie takie teksty tak teraz bije sie w czolo myslac co ja kurwa mialem w tej glowie za sieczke :lol: z wiekiem, chyba kazdemu to mija
 
Back
Top