Kącik hip-hopowy. #rapsy

To nie jest hip hop i nigdy to nie będzie hip hopem. Najlepszego wszystkim życzę. Dla tych którzy myślą że to hip hop i dla tych którzy kurwa wiedzą czym jest hip hop w tym świecie. Jebać tą scenę. To jest hip hop? Jebał pies taki hip hop
 
To nie jest hip hop i nigdy to nie będzie hip hopem. Najlepszego wszystkim życzę. Dla tych którzy myślą że to hip hop i dla tych którzy kurwa wiedzą czym jest hip hop w tym świecie. Jebać tą scenę. To jest hip hop? Jebał pies taki hip hop


"Who are you to tell anyone what's a real MC, please" ""That's not real hip-hop" I don't wanna hear it"

KRS zaorał Piha :crazy:
 

1. Intro
2. Return Of The Masta Kill f. Young Dudas & Cappadonna
3. Loyalty Is Royalty (R.I.F. – Rapping Is Fundamental) f. AB & JR
4. Therapy f. Method Man & Redman
5. OGs Told Me f. Boy Backs & Moe Roc
6. Wise Words By The RZA f. RZA
7. Trouble
8. Skit
9. Down With Me f. Sean Price
10. Tiger And The Mantice f. Inspectah Deck & GZA
11. Real People f. Prodigy & KXNG Crooked
12. Flex With Me f. Chanel Sosa
13. Calculated f. Ra Stacks & Nick Guns
14. Noodles Pt. 1
15. Noodles Pt. 2
16. Outro
 
to wiem, ale nawiazanie nie bylo konkretnie do tego kawalka ;p
heheh, swoja droga jest taka choroba ze czarni/ciapaci sie 'wybielaja', w roobocie mam takiego typa to wyglada tak jakby sie mocno opalil i skora zaczela schodzic, tylko ze ma tak w chuj dlugo i jest po prostu jak dalmatynczyk teraz, ale ciekawi mnie czy to dziala w druga strone :DDbyloby ciekawie ale wiem ze nie, wziel mnie mysl przy lolu teraz :crazy:...a te kawalki to szczerze srednio mi siedza, trapu nie przepadam, musi byc w chujj ale tak w chuj dobry, i najlepiej bez rapu, jak ot to na parzyklada i tak moze do 5 znalazlbym trapikow ktore mam w playlistach gdzies tam, i dla mnie to w sumie byla taka sezonowa zajawka bardziej. alenie hejtuje tho, tak se mowie :tongue:
to wrzucam bo leci mi teraz i lepsze niz quest
 
Jak ktos lubi ameryczke i bangery co ryja glowe jak kaszanka z cebula w niedziele zrobiona przez ojca to polecam sprawdzic
lil pump by - lil pump caly album


 
Last edited:
Back
Top