Kącik hip-hopowy. #rapsy

Lanek mega bity robi, tylko Białas się wszystkim przejadł. h8m4 było kozackie, teraz to tylko bragga o bragga.
ty chyba nie słyszałeś mega bitów nigdy w życiu jeżeli to są mega bity, Lanek nigdy nie będzie czymś więcej niż tylko rzemieślnikiem bo nie ma tego pierwiastka geniuszu w sobie
Białas dobrze moment wykorzystuje kosząc hajs na dzieciaczkach i debilach ale mógłby wreszcie pójść w jakość nie ilość bo wszystko od niego brzmi identycznie
 
ty chyba nie słyszałeś mega bitów nigdy w życiu jeżeli to są mega bity, Lanek nigdy nie będzie czymś więcej niż tylko rzemieślnikiem bo nie ma tego pierwiastka geniuszu w sobie
Białas dobrze moment wykorzystuje kosząc hajs na dzieciaczkach i debilach ale mógłby wreszcie pójść w jakość nie ilość bo wszystko od niego brzmi identycznie

Znowu musiałeś wrzucić swoje gimbusiarskie trzy grosze "pa na typa ja mam 5 terabajtów muzyki na dysku, zara mu napisze kto robi najlepsze bity" :no no:
Czy ja napisałem, że Lanek jest geniuszem, albo, że robi najlepsze bity w Polsce? Nie. Napisałem, że mega, co jest odpowiednikiem fajnych/bardzo fajnych.
 
Znowu musiałeś wrzucić swoje gimbusiarskie trzy grosze "pa na typa ja mam 5 terabajtów muzyki na dysku, zara mu napisze kto robi najlepsze bity" :no no:
Czy ja napisałem, że Lanek jest geniuszem, albo, że robi najlepsze bity w Polsce? Nie. Napisałem, że mega, co jest odpowiednikiem fajnych/bardzo fajnych.

problem polega na tym że są one chujowe
dobra liżcie sie dalej po kutongach podniecając się jakimś gównem w stylu białasa, elo
 
no elo:kis:..a ty dalej se sluchaj francuskich rapsów z ktorych nic nie rozumiesz
ja ogólnie nie słucham muzyki dla przekazu, tylko dla bujania mojej zjebanej chorej głowy czy to będzie rapowane o gównie czy o ambitnych rzeczach mnie to nie interesuje ma mnie fajnie "bujać" i tyle... ja i tak juz jestem prestizowy sam w sobie nic wiecej mi nie potrzeba.
 
@Instinct Kto najlepszym producentem w pl i jakimi cechami się kierujesz przy wyborze? Podaj 2-3 ksywy
O chuj, mi sie wydawalo ze interesuje sie rapem a nie potrafie wymienic trzech, az wstyd.....
dobra przypomnialo mi sie sorry :D ale musialem pomyslec troche, white house records , o.s.t.r (killing skills), matheo , juz sie nie bede rozpuszczal nad kategoriami (slaba pamiec) bo nei bylo do mnie :D soryr
juz zeby nie zostawiac tak bezsensownego komentarza zostawiam nowosc + ta produkcja zacna moim zdaniem tez.
:crazy:
 
Last edited:
Zmieniam troche zdanie dotyczacie ostatniego posta mojego w tym temacie mimo iz bit jest kocur to tekst tez musi byc w miare bo to co ostatnio Bialas odjebal na pewnym bicie jesli chodz o tekst to jest zenujace... do takich perelek powinien byc sesowniejszy tekst :D
 
Back
Top