Joe Rogan i Fighter and The Kid

On to chyba już kilka razy mówił. Z tego co pamiętam to bardzo małe ilości ale zawsze powtarzał, że nie przeszedł by żadnych testów na doping :lol:

Właśnie pomyślałem po którymś odcinku JRE ,że jeżeliw po 50 będę miał dużo pieniędzy to też będę używał Testosteronu w małych dawkach. Bo w sumie czemu nie, ma to sens a pewnie do tego czasu będzie też popularne.
 
Właśnie pomyślałem po którymś odcinku JRE ,że jeżeliw po 50 będę miał dużo pieniędzy to też będę używał Testosteronu w małych dawkach. Bo w sumie czemu nie, ma to sens a pewnie do tego czasu będzie też popularne.
mam znajomego 52 lata. Zalatwil sobie u endorkrynologa kuracje testosteronem. Normalnie po legalu. Mowi, ze czuje sie swietnie takze mozna to zrobic i w Polsce. To gosciu, ktory cale zycie cwiczy, nigdy nie bral zadnych wspomagaczy i mowi, ze czuc roznice. Poziom energio zyciowej jest nieporownywalny. Oczywiscie nie przekracza dawek i poziomu tescia normalnego, mlodego, zdorwego czlowieka. Nie wiem jak teraz bo nie widzialem go jakis czas ale na poczatku to bral bodajze jedena injekcje tygodniowo, czy jakos tak. Takze nie sa to duze dawki a robia robote.
 
mam znajomego 52 lata. Zalatwil sobie u endorkrynologa kuracje testosteronem. Normalnie po legalu. Mowi, ze czuje sie swietnie takze mozna to zrobic i w Polsce. To gosciu, ktory cale zycie cwiczy, nigdy nie bral zadnych wspomagaczy i mowi, ze czuc roznice. Poziom energio zyciowej jest nieporownywalny. Oczywiscie nie przekracza dawek i poziomu tescia normalnego, mlodego, zdorwego czlowieka. Nie wiem jak teraz bo nie widzialem go jakis czas ale na poczatku to bral bodajze jedena injekcje tygodniowo, czy jakos tak. Takze nie sa to duze dawki a robia robote.

No właśnie tak chciałbym to zrobić. Poza tym do 50 mam jeszcze 21 lat, do tego czasu będzie 1000 osób , które taką terapię przeszły, będzie wiadomo to wygląda po latach a może nawet będzie lepsza metoda np komórki macierzyste czy coś takiego. W każdym razie jak Paluch "dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu" i produkuje swój testosteron :D
 
o tym samym Panowie pomyślałem. Szukałem TRT w Polsce i widzę, ze np. Medicover oferuje. Nie znalazlem jednak info jaka jest cena. Jednak mysle, ze jak bede mial 45-50 lat to pewnie juz bedzie to szerzej dostępne. I w sumie też pomyslalem, fuck yeah, czemu nie ? mając 50 lat mozesz jeszcze wydluzyc sobie frajde z zycia o kolejne 15. I tak pewnie statystycznie dozyje gdzies w granicach 70-80 lat.

Joe w tym roku chyba konczy rowno 50 lat. 2 tygodnie temu wrzucił co potrafi na worku, po prostu wow. Mój ojciec w jego wieku to juz byl starszy Pan.
 
Właśnie pomyślałem po którymś odcinku JRE ,że jeżeliw po 50 będę miał dużo pieniędzy to też będę używał Testosteronu w małych dawkach. Bo w sumie czemu nie, ma to sens a pewnie do tego czasu będzie też popularne.
A po co czekac kolego do 50?:goldi:
 
tu fragment kłotni JR z Crowderem. Rogan tutaj zachowuje się jak kutas, Crowder ma 100% racji :lol: a najlepsze jest to, ze Crowder dał mu do zrozumienia ze te niby w zartach fuckface, dumbass etc go obrazają a ten wtedy nadal specjalnie po nim jedzie :jon:

jeszcze się spóźnił na samolot, szkoda koleszki hehe

 
tu fragment kłotni JR z Crowderem. Rogan tutaj zachowuje się jak kutas, Crowder ma 100% racji :lol: a najlepsze jest to, ze Crowder dał mu do zrozumienia ze te niby w zartach fuckface, dumbass etc go obrazają a ten wtedy nadal specjalnie po nim jedzie :jon:

jeszcze się spóźnił na samolot, szkoda koleszki hehe



Aż musiałem wyłączyć ten podcast bo się nie mogłem na pracy skupić. Wkurzący był Joe. Na szczęście jest Big Brown Breakdown z Philem Davisem
 
ma Joseph jednak klase

Well, this one went off the rails for a while. First of all, I genuinely like Steven as a person, and although I might not agree with him about everything I think he's a good man. During the podcast we got into the subject of marijuana and by that time we (especially me) were quite a bit drunk and didn't exactly handle the conversation really well. Steven gets attacked online quite a bit, and it certainly wasn't my intention to have him on my show to argue with him. At the beginning of the show it seemed to me that we weren't being conversational as much as we were going off talking points so I suggested a few drinks as a social lubricant.
We disagreed about weed, and judging by my personal level of regret after his reaction I'm sure I fucked up. I take 100% responsibility for it going off the rails, and I'm truly sorry if it upset any of you that listened to it or watched it. We managed to pull it back together at the end, but of course the shitty parts are all you or I will focus on for a while.
My humblest and most heartfelt apologies. I do my best with these things but I, like all of us, am flawed.
 
nie obejrzalem jeszcze calego, ostatniego FC (zaraz dokoncze) ale zaciekawila mnie jedna sprawa a mianowicie to, ze Ianowi zlozono propozycje z ACB i byla to szescio cyfrowa kwota.(odrzucil) Uncle Creepy wspomnial, rowniez, ze Fabricio probuje wyplatac sie jakos z kontraktu z UFC zeby zawalczyc dla pana Kadyrova (szara eminencja), ktory najwyrazniej sra zielonymi na lewo i prawo :wink: Jak to mawiaja w naszej wiosce Money talks!
 
nie obejrzalem jeszcze calego, ostatniego FC (zaraz dokoncze) ale zaciekawila mnie jedna sprawa a mianowicie to, ze Ianowi zlozono propozycje z ACB i byla to szescio cyfrowa kwota.(odrzucil) Uncle Creepy wspomnial, rowniez, ze Fabricio probuje wyplatac sie jakos z kontraktu z UFC zeby zawalczyc dla pana Kadyrova (szara eminencja), ktory najwyrazniej sra zielonymi na lewo i prawo :wink: Jak to mawiaja w naszej wiosce Money talks!
Werdum to dno. :lol:
 
Konspiracja :


VS

Nauka:


Po której stronie jesteście ? :joe:

nie obejrzalem jeszcze tego najnowszego JRE wiec pisze ogolnie. Mysle, ze trzeba, tak jakby wyposrodkowac swoja wiare, zarowno w tzw teorie spiskowe jak i tzw nauke. Nie nalezy przekreslac tudziez slepo wierzyc w jedno jak i drugie. Wiele lat wstecz, to co dzisiaj przyjete jest za nauke tez bylo teoria spiskowa. Wielu ludzi za to, ze uwazali iz np Ziemia jest okragla i kreci sie wokol Slonca chciano spalic na stosie, nazywajac heretykami. Pod te "herezje" w dzisiejszych czasach mozna smialo podciagnac teorie spiskowe. Nauka to rowniez czesto, po prostu przypuszczenia, na ktore nie ma zadnych, twardych dowodow. Przykladem niech bedzie historia naszej planety, o ktorej, w gruncie rzeczy nie wiemy za wiele a wszystko co jest tzw maintreamowa nauka to, w sumie, wlasnie przypuszczenia. Dzieje naszej planety uslane sa gigantycznymi katastrofami, ktore zmiataly z jej powierzchni, doslownie wszystko. Zalozmy, ze teraz uderza w nasza planete gigantyczny meteoryt, niszczac ogol zycia oprocz jakis tam bakterii. To ta nowa cywilizacja, zakladajac, ze ewolucja poszlaby w tym samym kierunku, nie mialaby, bladego pojecia o naszym istnieniu. Mysle, ze tak samo moze byc w przypadku nas. O niektorych rzeczach dziejacych sie na naszej planecie nie mozemy, po prostu pamietac a wiele zapomnielismy. Nie jest powiedziane, ze nasza cywilizacja jest ta najbardziej rozwinieta, ktora zamieszkiwala planete Ziemia. Odsylam do ksiazek i wywiadow z Grahamem Hancockiem, ktory w wielu przypadkach przeczy tzw mainstreamowej nauce i ma na to solidne dowody.
531slady-palcow-bogow.jpg

14715908977700362.jpg.jpg

polecam rowniez, w moich oczach jeden z najlepszych podcastow JRE, ktore ogladalem
 
Back
Top