Joe Rogan i Fighter and The Kid

Chael raczej do nich nie pasuje...inny typ humoru, nie przeklina itd.

Bardzo tez lubie Schauba, uwazam, ze jest dosyc ogarnietym typem i w sumie częsciej się z nim zgadzam niz z Roganem o kwestie około mma a jak czytam komentarze to ludzie go hejtują i mają za głupka. Nie kumam.
 
Chael raczej do nich nie pasuje...inny typ humoru, nie przeklina itd.

Bardzo tez lubie Schauba, uwazam, ze jest dosyc ogarnietym typem i w sumie częsciej się z nim zgadzam niz z Roganem o kwestie około mma a jak czytam komentarze to ludzie go hejtują i mają za głupka. Nie kumam.

Również szanuje Schauba i nie ogarniam czemu wszyscy wylewają na niego tyle hejtu. Gość wie o czym mówi, a to że ludzie się czepiają o to, że często się nie zgadza z Roganem w różnych kwestiach jest głupie, bo po to się zaprasza gości do podcastu żeby z nimi dyskutować i wymieniać poglądy. Polecam również osobny podcast Brendana "Big Brown Breakdown". Miałem okazje już trochę posłuchać i uważam, że wychodzi bardzo dobrze.

Uncle Joey nigdy nie przestanie zaskakiwać i śmieszyć. Również jestem za tym, żeby Diaz na stałe był w Fight Companion, szczególnie że Callen zaczyna mnie irytować. Ostatnio podpadł mi tym, że chciał zrobić z Eddiego debila kiedy ten mówił o Pizza Gate.
 
Również szanuje Schauba i nie ogarniam czemu wszyscy wylewają na niego tyle hejtu. Gość wie o czym mówi, a to że ludzie się czepiają o to, że często się nie zgadza z Roganem w różnych kwestiach jest głupie, bo po to się zaprasza gości do podcastu żeby z nimi dyskutować i wymieniać poglądy. Polecam również osobny podcast Brendana "Big Brown Breakdown". Miałem okazje już trochę posłuchać i uważam, że wychodzi bardzo dobrze.

Uncle Joey nigdy nie przestanie zaskakiwać i śmieszyć. Również jestem za tym, żeby Diaz na stałe był w Fight Companion, szczególnie że Callen zaczyna mnie irytować. Ostatnio podpadł mi tym, że chciał zrobić z Eddiego debila kiedy ten mówił o Pizza Gate.

laszka jest z schauba bo czasami coś gada, Rogan mu przerwie, powie coś innego a schaub: 100% agree :D takze szybka zmiana o 180 swojego zdania, ale co do reszty to zgadzam sie, można go posłuchać szczególnie jak nie ma callena bo przy nim chyba głupieje po prostu...
 
hahah :)

w życiu może z 4 razy paliłem zielsko ale po tych podcastach gdyby u nas bylo na legalu to chyba oglądajac te podcasty zacząłbym regularnie palić :lol:
 
Chael raczej do nich nie pasuje...inny typ humoru, nie przeklina itd.

Bardzo tez lubie Schauba, uwazam, ze jest dosyc ogarnietym typem i w sumie częsciej się z nim zgadzam niz z Roganem o kwestie około mma a jak czytam komentarze to ludzie go hejtują i mają za głupka. Nie kumam.
Również szanuje Schauba i nie ogarniam czemu wszyscy wylewają na niego tyle hejtu. Gość wie o czym mówi, a to że ludzie się czepiają o to, że często się nie zgadza z Roganem w różnych kwestiach jest głupie, bo po to się zaprasza gości do podcastu żeby z nimi dyskutować i wymieniać poglądy. Polecam również osobny podcast Brendana "Big Brown Breakdown". Miałem okazje już trochę posłuchać i uważam, że wychodzi bardzo dobrze.

Uncle Joey nigdy nie przestanie zaskakiwać i śmieszyć. Również jestem za tym, żeby Diaz na stałe był w Fight Companion, szczególnie że Callen zaczyna mnie irytować. Ostatnio podpadł mi tym, że chciał zrobić z Eddiego debila kiedy ten mówił o Pizza Gate.
Był kiedyś cały kanał na jutubie ale został zdjęty. Było tam sporo filmików z różnymi głupimi tekstami Schauba. Za jeden w szczególności mu się dostało bo kiedyś chwalił sie jak znęcał sie nad kolesiem ze swojego pokoju na studiach czy gdzieś tam i nie widział w tym nic złego. I uważa sie za "anti bully".

On miał trochę kiepskich momentów ale bardziej u siebie w podcaście a nie u Rogana.

https://shitbrendanschaubsays.wordpress.com/
 
Polecam podcast, w chuj smaczków dotyczących PRIDE i innych cudów. Świetne.

Callena przestałem słuchać, bo zawsze mam nadzieję na fun-content, a kończy się smutami politycznymi, społecznymi i innym shitem.
Ja tam się nie zgadzam, że jest zamulanie. Jest dosyć śmiesznie i ciekawie. Zawsze słucham z Callenem. Lubię chłopa w chuj.

Z tej ich świętej czwórki to on według mnie jest najmądrzejszy.
 
Ja tam się nie zgadzam, że jest zamulanie. Jest dosyć śmiesznie i ciekawie. Zawsze słucham z Callenem. Lubię chłopa w chuj.

Z tej ich świętej czwórki to on według mnie jest najmądrzejszy.
Może mam przesyt, TFATK z nim, FC też z nim, ale takie osobne... Nie mój typ człowieka. Ja jestem pro-Schaub, utożsamiam się, też głupi arogancik. :mamed:
 
ja za to zacząłem bardziej śledzić Diaza...kurwa co za typ. Nie dość, ze fantastyczny komik to jeszcze jak opowiada te swoje historie, mistrz świata. Jak obejrzałem jeden z jego występów to miałem po 15 min miałem mega mindfuck. Gość potrafi opowiadać tak, ze prawie łzy lecą ze wzruszenia a za minute śmiejesz się w głos.

 
ja za to zacząłem bardziej śledzić Diaza...kurwa co za typ. Nie dość, ze fantastyczny komik to jeszcze jak opowiada te swoje historie, mistrz świata. Jak obejrzałem jeden z jego występów to miałem po 15 min miałem mega mindfuck. Gość potrafi opowiadać tak, ze prawie łzy lecą ze wzruszenia a za minute śmiejesz się w głos.


Story telling u Joey'ego to coś przepięknego. :)
 
15940483_10154979393807300_2877144102832781539_n.jpg
 
Back
Top