Joe Rogan i Fighter and The Kid

cooo ? 2 podcasty jeden po drugim zrobil ?'

Mi się Joe nie nudzi, probowalem sluchac innych podcastów ale jakos mi nie pasi. Niby lubię słuchać Coco, Schauba i nawet ostatnio Callena ale jak oni prowadzą te swoje podcasty to jest jakoś dziwnie. Lubię jak Joe prowadzi dyskusje.

jeszcze musze sprawdzic podcast Ariego
 
cooo ? 2 podcasty jeden po drugim zrobil ?'

Mi się Joe nie nudzi, probowalem sluchac innych podcastów ale jakos mi nie pasi. Niby lubię słuchać Coco, Schauba i nawet ostatnio Callena ale jak oni prowadzą te swoje podcasty to jest jakoś dziwnie. Lubię jak Joe prowadzi dyskusje.

jeszcze musze sprawdzic podcast Ariego

Ja mam problem z nadrabianiem samego JRE więc na dużo więcej nie mam czasu, ale Big Brown Breakdown o samym nadchodzącym MMA staram się obejrzeć.
 


Ciąg dalszy podcastu JRE z Alexem Jonesem. "Joe Rogan smokes joints that are 500 dollars" :lol: @yonigga to chyba nie możliwe co. Zajebiście koleś podsumował materiał w komentarzu : "Alex Jones makes Pot paranoid" haha
 
Last edited:
Całkiem dobre są te Big Brown Breakdown. Tak jak nie trawiłem za bardzo Schauba w duecie z Callenem tak jedynki typowo pod MMA fajnie mu wychodzą.
 
Sasso jest prze chujem, wg mnie jest jednym z najzabawniejszych typow chodzacych po tej smutnej jak pizda planecie :wink:


ponizej, kurwa klasyk :lol:, widzialem tyle razy i zawsze mnie to bawi

 
17098501_1689332187760526_2903595069132148733_n.jpg
 
Mega podcast, zabawny, polecam. :) Luźny gość z południa, haha.
w tym podcascie Rogan wspomnial, ze swego czasu bedac na LSD Joey Diaz znalazl swoja matke martwa. Ja prdl to musial byc niezly film, MASAKRA. Kto walil kwasy ten pewnie sie domysla.
 
w tym podcascie Rogan wspomnial, ze swego czasu bedac na LSD Joey Diaz znalazl swoja matke martwa. Ja prdl to musial byc niezly film, MASAKRA. Kto walil kwasy ten pewnie sie domysla.

w sensie mial przywidzenie ? bo z tego co ja wiem to jego matka wracała w środku nocy ze swojego baru, Joey leżał w łóżku a ona mu opowiadała co tam w robocie się działo. No i pewnego dnia znowu przyszla, wlaczyla radio, zaczela sprzatać ale po pewnym czasie nic się nie odzywala i znalazł ją martwą.
 
w sensie mial przywidzenie ? bo z tego co ja wiem to jego matka wracała w środku nocy ze swojego baru, Joey leżał w łóżku a ona mu opowiadała co tam w robocie się działo. No i pewnego dnia znowu przyszla, wlaczyla radio, zaczela sprzatać ale po pewnym czasie nic się nie odzywala i znalazł ją martwą.
w sensie, ze Joey byl po zazyciu LSD, z tego co mowil Rogan.
 
Back
Top