Joe Rogan i Fighter and The Kid

Eddie potrafi być na prawdę śmieszny i fajnie mówi o sportach walki ogólnie nie tylko bjj.

Jednak nie zmienia to faktu, że jest kretynem :lol: Kurwa jaki on jest głupi.
 
Jak sie zaczelo znowu pierdololo o plaskiej ziemi to poszedlem spac i nie wiem czy odpale do konca ten odcinek. Eddie niech sobie wierzy w co chce, lubie typa tak czy siak. Nierozumiem tylko Rogana, ktory zaczyna te jazdy o plaskich ziemiach i innych glupotach i probuje go za wszelka cene przekonac do swoich racji, ktore oczywiscie zawsze uwaza za prawde objawiona bo on tak mysli to tak musi byc. (tu akurat mial racje, pisze ogolnie bo Joe ma jakas taka denerwujaca maniere totalnej slusznosci tego w co on wierzy) Znowu zepsuli jeden z lepszych podcastow JRE. Przeciez tego nie da sie sluchac
 
Jak sie zaczelo znowu pierdololo o plaskiej ziemi to poszedlem spac i nie wiem czy odpale do konca ten odcinek. Eddie niech sobie wierzy w co chce, lubie typa tak czy siak. Nierozumiem tylko Rogana, ktory zaczyna te jazdy o plaskich ziemiach i innych glupotach i probuje go za wszelka cene przekonac do swoich racji, ktore oczywiscie zawsze uwaza za prawde objawiona bo on tak mysli to tak musi byc. (tu akurat mial racje, pisze ogolnie bo Joe ma jakas taka denerwujaca maniere totalnej slusznosci tego w co on wierzy) Znowu zepsuli jeden z lepszych podcastow JRE. Przeciez tego nie da sie sluchac
Joe faktycznie jest przemądrzały często ale potrafi przyznać sie do błędu po jakimś czasie i przeprosić. Pamiętny podcast ze Stevem Crowderem. :lol:

Najgorzej jest jak ktoś zaczyna krytykować coś co on bardzo lubi. Gośc nie potrafi tego znieść i na siłe próbuje przekonać. Czyli na przykład zielsko albo polowanie na zwierzęta. :lol:
 
Joe faktycznie jest przemądrzały często ale potrafi przyznać sie do błędu po jakimś czasie i przeprosić. Pamiętny podcast ze Stevem Crowderem. :lol:

Najgorzej jest jak ktoś zaczyna krytykować coś co on bardzo lubi. Gośc nie potrafi tego znieść i na siłe próbuje przekonać. Czyli na przykład zielsko albo polowanie na zwierzęta. :lol:
no z Crowderem to sie popisal :lol: alkohol pewnie troche mu w tym pomogl :wink: do tego Crowder mial racje, nie jestem przeciwnikiem marihuany bylem kiedys hardcorowym palaczem, teraz jakos z biegiem lat uzywam bardzo rzadko ale jestem swiadomy, ze MJ ma rowniez swoje minusy i to, ze ktos ich nie odczuwa nie znaczy, ze ktos inny nie bedzie. Troche dziwne, ze taki rozkminiacz jak Rogan nie jest/nie byl tego swiadomy. Chlop czesto zupelnie zamyka sie na sensowne argumenty drugiej strony jesli wlasnie poruszane sa tematy, w ktore jest bardzo zaangazowany.
 
Eddie potrafi być na prawdę śmieszny i fajnie mówi o sportach walki ogólnie nie tylko bjj.

Jednak nie zmienia to faktu, że jest kretynem :lol: Kurwa jaki on jest głupi.
Mnie rozjebal jak zaczal sie dopytywac dlaczego Niemcy zamiast gazowac Zydow po prostu do nich nie strzelali :boystop:
Totalny ignorant...
 
ostatnio zaniedbalem troche JRE przez brak czasu ale posluchalem sobie jak Joe byl gosciem u J.Diaza.

W sumie moglby w koncu Rogan zaprosic Joeya do siebie, dawno nie byl ( tylko jako co-host z miesiac temu)

mnie te wszystkie teorie pierdololo spiskowe męczą i nie lubię tych tematów. Wiadomo, ze w historii dzialy się rzeczy które jakby ktoś Ci powiedzial przedtem jak się ujawniły to tez by się to wrzucilo do kategorii "teorie spiskowe" ale na chuj się ciągle tym zajmować jak nic z tym nie zdziałasz a duze prawdopobienstwo jest, ze nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia
 
ostatnio zaniedbalem troche JRE przez brak czasu ale posluchalem sobie jak Joe byl gosciem u J.Diaza.

W sumie moglby w koncu Rogan zaprosic Joeya do siebie, dawno nie byl ( tylko jako co-host z miesiac temu)

mnie te wszystkie teorie pierdololo spiskowe męczą i nie lubię tych tematów. Wiadomo, ze w historii dzialy się rzeczy które jakby ktoś Ci powiedzial przedtem jak się ujawniły to tez by się to wrzucilo do kategorii "teorie spiskowe" ale na chuj się ciągle tym zajmować jak nic z tym nie zdziałasz a duze prawdopobienstwo jest, ze nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia
Trudno ominąć te tematy jak Eddie Bravo ciągle do nich wraca przy każdej możliwej okazji.
 


Polecam, dobry podcast.


Dobry, jak mozna oczekwiac po teoretyku fizycznym i Joe Roganie, chociaz po tylu gościach z tej dziedziny (zalozmy, ze ze szkoly nie pamieta, telewizji nie oglada, a jego znajomi nigdy w zyciu nie poruszyli tego tematu, więc odwołajmy się tylko do jego gości) powinien wiedzieć, że każdy "niesie swoj zegar", kilka innych pierdół też jakby nie pamięta, mimo że niedawno był u niego Neil Degrasse Tyson i podobne kwestie poruszali.
No i Krauss się wyśmiewa z religii, najbardziej z jej zelotów, a sam takowym jest (nie mogę inaczej nazwać "wiary" w Basic Income, transfery finansow za pomoca panstwa, klapki polityczne), myli zaawansowane algorytmy ze sztuczną inteligencją (choc to wynikalo chyba z uproszczen, bo w innych momentach zdaje sie czuc roznice).

Generalnie jednak polecam.
 
ostatnio zaniedbalem troche JRE przez brak czasu ale posluchalem sobie jak Joe byl gosciem u J.Diaza.

W sumie moglby w koncu Rogan zaprosic Joeya do siebie, dawno nie byl ( tylko jako co-host z miesiac temu)

mnie te wszystkie teorie pierdololo spiskowe męczą i nie lubię tych tematów. Wiadomo, ze w historii dzialy się rzeczy które jakby ktoś Ci powiedzial przedtem jak się ujawniły to tez by się to wrzucilo do kategorii "teorie spiskowe" ale na chuj się ciągle tym zajmować jak nic z tym nie zdziałasz a duze prawdopobienstwo jest, ze nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia
Mam znajomego w pracy, ktory pare tygodni temu zaczal mnie przekonywac, ze do Ziemii zbliza sie jakas planeta (?), o ktorej wiadomo od lat 80-tych, ale rzady ukrywaja informacje i ze najdalej za 10 lat jebnie i nie bedzie niczego. Po paru dniach powiedzialem mu zeby dal znac jak juz bedzie naprawde blisko i na razie zbastowal...
 
Mam znajomego w pracy, ktory pare tygodni temu zaczal mnie przekonywac, ze do Ziemii zbliza sie jakas planeta (?), o ktorej wiadomo od lat 80-tych, ale rzady ukrywaja informacje i ze najdalej za 10 lat jebnie i nie bedzie niczego. Po paru dniach powiedzialem mu zeby dal znac jak juz bedzie naprawde blisko i na razie zbastowal...
Ej ale z Nibiru to Ty sobie nie zartuj.
Anunnaki przyleca i znowu bedziemy dla nich zloto kopac..
 
Mam znajomego w pracy, ktory pare tygodni temu zaczal mnie przekonywac, ze do Ziemii zbliza sie jakas planeta (?), o ktorej wiadomo od lat 80-tych, ale rzady ukrywaja informacje i ze najdalej za 10 lat jebnie i nie bedzie niczego. Po paru dniach powiedzialem mu zeby dal znac jak juz bedzie naprawde blisko i na razie zbastowal...
Chyba wiem o co mu chodzi, usłyszał to gdzieś pewnie i nawet nie ma pojęcia o czym mówi. Zapoznaj go z Eddiem Bravo o ile już go nie ogląda, na pewno mu się spodoba.
 
Ten znajomy pokazywal mi zdjecia tej planety X, ktore zrobil ze swojego ogrodka. I w ogole zapewnial, ze na calym swiecie jest to obserwowalne. Ja patrzylem i nie widzialem :shy:
tumblr_mrxe8bXjLH1sgr493o1_500.gif

Twój znajomy dokonał największego odkrycia od czasów Kopernika.
 
dużo ocen na nie. także nawet nie słucham bo pewnie jakaś tragedia :lol:

ostatnio Rogan ma ciężki okres. :lol: słucham ostatnio Joey Diaza i jest zajebiście :lol:
Kobieta jako gość to przeważnie tak to wygląda, pewnie im chodziło o jej poglądy polityczne. Ja słuchałem w tle i dla samego Joe było warto.
 
dużo ocen na nie. także nawet nie słucham bo pewnie jakaś tragedia :lol:

ostatnio Rogan ma ciężki okres. :lol: słucham ostatnio Joey Diaza i jest zajebiście :lol:
dobry odcinek, Abby w przeciwienstwie do wiekszosci jej krajan jest swiadoma wszystkich okrucienstw wojennych popelnianych przez jej kraj.(Joe z reszta rowniez) Ukazuje tez prawdziwe oblicze najbardziej faszystowskiego, nacjonalistycznego i rasistowskiego kraju, naszych czasow, co sie zowie Izrael. Zydzi jak zwykle robia z siebie ofiary a sa jednymi z wiekszych katow wspolczesnego swiata i to nie ogranicza sie do samego ich rzadu bo wyprane umysly ma tam wiekszosc spoleczenstwa, ktora w moim odczuciu wogole nie rozni sie od tego niemieckiego z lat 30 ubieglego wieku. Taki troche paradoks. Jak sie slyszy takie rzeczy to zaczyna sie rozumiec tych Arabow. Nie sugeruj sie tym rykiem w komentarzach, prawda boli.
 
dużo ocen na nie. także nawet nie słucham bo pewnie jakaś tragedia :lol:

ostatnio Rogan ma ciężki okres. :lol: słucham ostatnio Joey Diaza i jest zajebiście :lol:

Są gorsze i lepsze podcasty, ale faktycznie Abby zawsze mnie nudzi jak się pojawia. Był czas, że słuchałem Diaza non stop, mega lubię jak są u niego goście, ale luźne gadki z Lee są często nudnawe.
 
Są gorsze i lepsze podcasty, ale faktycznie Abby zawsze mnie nudzi jak się pojawia. Był czas, że słuchałem Diaza non stop, mega lubię jak są u niego goście, ale luźne gadki z Lee są często nudnawe.
nie no ja tylko słucham z gościami. Lee to straszna parówa nie dałbym rady go długo słuchać:lol:
 
Back
Top