Joe Rogan i Fighter and The Kid

Mam podobnie. :)



Mega odcinek TFATK.


Popieram!! Mi się mega podoba Big Brown Breakdown, mam nadzieję, że konwencja się nie znudzi. Swoją drogą to chciałbym aby jakiś fighter się na serio otworzył u Brendana i powiedział co sądzi u Danie :D.
 
Huh?
Ja wczoraj przesłuchałem pierwsze 45m i miałem wrażenie, że ona nie może dojsć (do głosu oczywiście), bo głównie Joey opowiada swoje przygody. 90% do 10%.
 
Huh?
Ja wczoraj przesłuchałem pierwsze 45m i miałem wrażenie, że ona nie może dojsć (do głosu oczywiście), bo głównie Joey opowiada swoje przygody. 90% do 10%.
Podcasty u Diaza z reguły wyglądają tak, że pierwsza połowa to głównie on, taki ma styl prowadzenia tej audycji. Weź to może pierwsze przesłuchaj do końca a jak sie nie podoba to wylacz w piździet. Joey nie jest dla każdego. Trzeba być troche patologicznym zeby tego sluchac :lol:
 
Last edited:
Podcasty u Diaza z reguły wyglądają tak, że pierwsza połowa to głównie on, taki ma styl prowadzenia tej audycji. Weź to może pierwsze przesłuchaj do końca a jak sie nie podoba to wylacz w piździet. Joey nie jest dla każdego. Trzeba być troche patologicznym zeby tego sluchac :lol:

To samo tyczy się podcastów Bobb'iego Lee. To o czym czasem mówia w Tiger Belly to nie mogę uwierzyć :)
 
TY to dałeś rade całe przesłuchać ? Musisz być wyjątkowo cierpliwym człowiekiem.

Rogan musi zluzować z gościami którzy zajmują się polityką. Za dużo tego.
ja akurat wbilem sie na live'a jak gostek mamrotal cos, ze nie ma czegos takiego jak plec i rasa. Wytrzymalem pare minut, nie wracajac juz nigdy do tego odcinka :wink:
 
ja akurat wbilem sie na live'a jak gostek mamrotal cos, ze nie ma czegos takiego jak plec i rasa. Wytrzymalem pare minut, nie wracajac juz nigdy do tego odcinka :wink:
Ja niedawno się dowiedziałem, że jestem zwierzęciem bo tak teraz naukowcy przyjmują. Zwał jak zwał, chuj im w dupę.
 
TY to dałeś rade całe przesłuchać ? Musisz być wyjątkowo cierpliwym człowiekiem.

Rogan musi zluzować z gościami którzy zajmują się polityką. Za dużo tego.

Dałem :) W sumie lubie jak jest kontrowersyjnie, ale faktycznie typ ma mega mniemanie o sobie i do tego jest strasznie irytujący :). Dawno żaden podcast JRE nie mial takiego hate'u.

Ciekwy jest też ostatni podcast Diaz'a z Carlos'em Mecia, to z nim był słynny beef Joe na scenie w jednym clubów. W szokku byłem że Joey go zaprosił.

Jak coś to tutaj:
 
Dałem :) W sumie lubie jak jest kontrowersyjnie, ale faktycznie typ ma mega mniemanie o sobie i do tego jest strasznie irytujący :). Dawno żaden podcast JRE nie mial takiego hate'u.

Ciekwy jest też ostatni podcast Diaz'a z Carlos'em Mecia, to z nim był słynny beef Joe na scenie w jednym clubów. W szokku byłem że Joey go zaprosił.

Jak coś to tutaj:

jaki beef ?
 
jaki beef ?
Carlos Mencia podobno kradł dowcipy innym komikom, ale wszyscy bali się o tym mówić, bo miał jakąś dobrą pozycję w światku (chyba deal w telewizji, ale nie jestem pewien). Ludzie się bali, że im skończy karierę, jak zaczną go oskarżać o kradzież. Aż w końcu Joe Rogan zapowiedział go na jakimś stand upie "Carlos Menstealia", czy jakoś tak, a potem się skonfrontowali na scenie. I to chyba zabiło karierę Carlosa.

EDIT:
Nagranie z konfrontacji:


Opis ze strony JR:
http://joerogan.net/blog/carlos-mencia-is-a-weak-minded-joke-thief

Ze strony CM nie ma, więc trudno się odnieść.
 
Back
Top