Joe Rogan i Fighter and The Kid

Ciekaw jestem co trener conora bedzie gadal, bo wydaje sie calkiem rozsadnym gosciem. Moze byc kolejny rekordowy odcinek.
Też jestem ciekaw, Conor słabo wyglądał. Nie kontrolował dystansu tak jak byśmy się po nim spodziewali, no i wiadomo kondycja nie dała rady.
 
Niech mi ktoś mądrzejszy wytłumaczy, po co ten Lockhart tam? Nie zrozumie mnie źle, lubię typa słuchać, ale tu mieliśmy najbardziej kasową walkę w historii z masą wydarzeń i których można gadać pięć godzin, a tu mamy wywód o diecie - i to nawet nie o diecie CMG, a Kavanagh siedzi jak mumia.
 
Niech mi ktoś mądrzejszy wytłumaczy, po co ten Lockhart tam? Nie zrozumie mnie źle, lubię typa słuchać, ale tu mieliśmy najbardziej kasową walkę w historii z masą wydarzeń i których można gadać pięć godzin, a tu mamy wywód o diecie - i to nawet nie o diecie CMG, a Kavanagh siedzi jak mumia.
Rogan coś próbował wyjaśnić, niestety zabrało to połowę podcastu.
 
Niech mi ktoś mądrzejszy wytłumaczy, po co ten Lockhart tam? Nie zrozumie mnie źle, lubię typa słuchać, ale tu mieliśmy najbardziej kasową walkę w historii z masą wydarzeń i których można gadać pięć godzin, a tu mamy wywód o diecie - i to nawet nie o diecie CMG, a Kavanagh siedzi jak mumia.
Ja mam wrażenie, że podcast Joe jest juz tak duży, że ludzie na siłe chcą sie tam wbić dla fejmu. :confused:
 
  • Like
Reactions: JB_
Ja mam wrażenie, że podcast Joe jest juz tak duży, że ludzie na siłe chcą sie tam wbić dla fejmu. :confused:
Rogan lubi zbierać informacje od dietetyków i coś dla siebie zabrać. Nie wiem czy widziałeś podcast z TJ/Duanem tam się ciągle wypytywał o przygotowania i nawet chciał odwiedzić miejsce, gdzie trenują.
 
Ja mam wrażenie, że podcast Joe jest juz tak duży, że ludzie na siłe chcą sie tam wbić dla fejmu. :confused:
To na pewno, przecież nawet Yocko nabrał rozpędu dopiero po JRE. I w sumie nie ma w tym niczego złego, skoro ktoś ogarnięty może trafić do większego grona odbiorców. Tylko do chuja wafla po co ten Lockhart był dziś? Nie mogli się ustawić w innym terminie i zrobić 3h o dietetyce bo widać, że rozmowa się kleiła, a dziś pogadać o największej walce w kategorii lekkiej, skoro gościem był jeden z najlepszych trenerów w branży?
 
37678285_1016788001824686_5017664731180171264_n.jpg
 

jeden z lepszych odcinkow JRE, ever. Fury to super gosciu. Bardzo lubie, te taka szczerosc, ktora cechuje mieszkancow UK i Irlandii. (no przynajmniej ja tam pomieszkujac jakis czas z nia sie czesto spotykalem) Trzymam kciuki za niego w walce z Wilderem.
 
Last edited by a moderator:
jeden z gorszych bo kurwa za krótki !! :lol:
A dla mnie właśnie idealny. Jak widzę te dwu i pół-godzinne odcinki, to aż mnie zżera, bo nie mam zwykle czasu ich oglądać bez poświęcenie czegoś innego. A tak spoko.
 
A dla mnie właśnie idealny. Jak widzę te dwu i pół-godzinne odcinki, to aż mnie zżera, bo nie mam zwykle czasu ich oglądać bez poświęcenie czegoś innego. A tak spoko.
Ja prawie nigdy nie oglądam. Słucham tylko na słuchawakch jak ide, jadę, biegam, sprzątam cokolwiek :lol:
 
Back
Top