Joe Rogan i Fighter and The Kid

56ryu5fBT9WN8aLvyiewv5uvhLfnTcM3oiBXQoQqpBk.png

https://www.twitch.tv/videos/316580753
@Dzihados Destiny udostępnił nagranie swojego tripu, 10.5 grama grzybów które sprawiły że totalnie odleciał na 6 godzin.
czemu w tym temacie ? kto to jest ?
 
co za syf. Joe wizytuje inne uniwersa, ale jak widać nie kazdy ma tak fajnie.
On specjalnie wziął za dużą dawkę na start, żeby dostać po mordzie. Był tak pewny siebie że mu nic się nie stanie, a potem dostał taki wpierdol że głowa mała.
 
On specjalnie wziął za dużą dawkę na start, żeby dostać po mordzie. Był tak pewny siebie że mu nic się nie stanie, a potem dostał taki wpierdol że głowa mała.
no drapiąc jednym śrubokrętem po działającej płycie głównej może się uda szkód nie zrobić, ale jak juz drapiesz kilkoma to skry lecą.
 
czemu w tym temacie ? kto to jest ?
Popularny streamer - Destiny, dużo debatuje na żywo i od jakiegoś czasu próbuje dostać się do Rogana. 3 miesiące temu wpadł na pomysł żeby nagrać na żywo jak bierze 3x dawkę grzybów (nie pamiętam nazwy).
 
Popularny streamer - Destiny, dużo debatuje na żywo i od jakiegoś czasu próbuje dostać się do Rogana. 3 miesiące temu wpadł na pomysł żeby nagrać na żywo jak bierze 3x dawkę grzybów (nie pamiętam nazwy).
ziomuś nie mam pojęcia po co to tu wrzucasz :lol:
 
Rogan już nawet w roli "speca" od mma się pogrąża. Poziom wyjebania i ignorancji, przeważnie na sprawy bieżące, jest u niego kolosalny. On na prawdę myślał, że Diaz i Porier będą walczyć w 165 funtach...
Razi po oczach jego brak obeznania z tym co bieżące w MMA.
 
Ten odcinek z Brendanem jest taki daremny. Jedyne czego się z niego dowiedzialed to to, że Gegard ma wielkiego, grubego donga. I chyba lepiej mi było, kiedy tego nie wiedziałem.
 
Last edited:
Ma tyle rzeczy na głowie, że się nie dziwie.Prędzej czy później i tak się dowie :fjedzia:Nie można miec dużej podjary z mma jak na poczatku.

Koleś pracuje jako komentator w organizacji rzekomo wartej 7 miliardów dolarów. Wypadałoby posiadać taką wiedzę, bo inaczej pachnie to niekompetencją.
 
Ten odcinek z Brendanem jest taki daremny. Jedyne czego się z niego dowiedzialed to to, że Gegard ma wielkiego, grubego donga. I chyba lepiej mi było, kiedy tego nie wiedziałem.

Joe: Oh shit its better we talk about MMA finally,
Shaub: :Yeah we better should start talking about fights Joe...
(5 sekund później)
Shaub: How excited you are about your next Netflix special...

:korwinlaugh:
 
  • Like
Reactions: JB_
Joe: Oh shit its better we talk about MMA finally,
Shaub: :Yeah we better should start talking about fights Joe...
(5 sekund później)
Shaub: How excited you are about your next Netflix special...

:korwinlaugh:
No to mnie rozjebało też. Albo na końcu jak "rozkminiali" rozpiski grudniowe: - kto tam jeszcze jest, ten z tym walczy, zajebiście, kto jeszcze, aa ten i ten, będzie dobra walka. Dogłębna analiza.:eddieconspiracy:
 
Jeśli któryś z was naprawdę myśli, że jak Schaub i Rogan robią razem podcast, to będą rozmawiać o walkach itd. to sorry, ale chyba ich nie znacie, albo myślicie, że się zmienili. Szokujące te wasze komentarze :D
 
Ten odcinek z Brendanem jest taki daremny. Jedyne czego się z niego dowiedzialed to to, że Gegard ma wielkiego, grubego donga. I chyba lepiej mi było, kiedy tego nie wiedziałem.
Ty to chyba słuchasz tego po to żeby później narzekać. Przecież wiadomo, że tam właśnie będą takie rzeczy. To jest bardziej rozrywkowy podcast a nie analizy pojedynków. :lol:
 
Back
Top