Joe Rogan i Fighter and The Kid


W pierwszych minutach jest o Lemie i Solaris, zapowiada się dobry podcast.


------------------------
December 5, 2018
Yves Edwards
Retired mixed martial artist, commentator for PFL

David Goggins
Retired Navy SEAL, ultra-marathon runner

December 10, 2018
Deontay Wilder
Professional boxer, WBC Heavyweight Champion

December 20, 2018
Bill Burr
Stand-up comedian

Troszeczke przerazajace :) Nie AI, "ktore nadejdze wczesniej czy pozniej", ale to ze tacy kolesie - z calym szacunkiem - tworza jej podstawy. Jego poglady sa nie tylko wyrazne, ale powiedziałbym z limesa, "aktywista" to moze byc za malo :)

Przerazil mnie rozmarzonym zdaniem o ludzkim ZOO, ktorego doglądałoby General A.I.. Przerazil mnie naiwnoscia dotycznaca sluzb - "on nie ma nic do ukrycia". Nie o to przeciez chodzi o w ogole, nawet dla szaraczka, nie mowiac juz o kims kto pracuje nad technologia mogącą wynieść ludzi ku gwiazdom, lub obrócic ich w pył.

@Tar-Ellendil jak twoje wrazenia?
 
Troszeczke przerazajace :) Nie AI, "ktore nadejdze wczesniej czy pozniej", ale to ze tacy kolesie - z calym szacunkiem - tworza jej podstawy. Jego poglady sa nie tylko wyrazne, ale powiedziałbym z limesa, "aktywista" to moze byc za malo :)

Przerazil mnie rozmarzonym zdaniem o ludzkim ZOO, ktorego doglądałoby General A.I.. Przerazil mnie naiwnoscia dotycznaca sluzb - "on nie ma nic do ukrycia". Nie o to przeciez chodzi o w ogole, nawet dla szaraczka, nie mowiac juz o kims kto pracuje nad technologia mogącą wynieść ludzi ku gwiazdom, lub obrócic ich w pył.

@Tar-Ellendil jak twoje wrazenia?
Koleś ma hopsa na punkcie robotów, i jest święcie przekonany że będą jak dobre aniołki dla ludzkości. Z drugiej strony jestem ciekaw czy jego optymizm związany z tak szybkim rozwojem AI jest na czymś konkretnym oparty.

Słyszałeś imiona jego dzieci?
Zarathustra Amadeus, Zebulon Ulysses, and Scheherazade Okilani Nastasya

:brainoverload:
 
Koleś ma hopsa na punkcie robotów, i jest święcie przekonany że będą jak dobre aniołki dla ludzkości. Z drugiej strony jestem ciekaw czy jego optymizm związany z tak szybkim rozwojem AI jest na czymś konkretnym oparty.
No wyraznie powiedzial, ze my jestesmy na takim etapie ze specjalnie nie zabijamy owadow, czasem cos tam zginie, ale generalnie nie robimy tego dla fanu, i gatunki nie sa zagrozone.

Toz to optymizm :)
 
No wyraznie powiedzial, ze my jestesmy na takim etapie ze specjalnie nie zabijamy owadow, czasem cos tam zginie, ale generalnie nie robimy tego dla fanu, i gatunki nie sa zagrozone.

Toz to optymizm :)
45A70A7500000578-5014787-image-a-71_1508902814530.jpg


Jestem przekonany, że zdradzał żonę z Sophią. Roboty przecież trzeba kochać i szanować.
 
JBP nie ma własnego wątku a własnie słucham :)
@Karateka@ @Tar-Ellendil - tez o global warming.
Być może to powinno być nawet w Polityce bo wychodzi na to, ze ten Lomborg ma bardzo praktyczny projekt. Nie zebym propsowal, bo za malo wiem, ale brzmi ciekawie.
 
Jest w internecie jeszcze jedna... hm, może nie społeczność, może to za dużo powiedziane, ale jeszcze jedna poza Cohones grupa ludzi, do której podchodzę z ogromną sympatią. Ludzie komentujący filmy Chaela Sonnena na youtubie. Ja pierdolę, przysięgam że takiego złota w komentarzach nie ma na żadnym innym kanale. Co najlepsze, sam Chael wychodzi temu naprzeciw i co jakiś czas tytułuje filmy w taki sposób, żeby puścić oczko do swoich widzów.
Jedyny kanał na youtubie, który oglądam absolutnie od dechy do dechy. Polecam z całego serca.
najlepsze są z "Tony Ferguson the type of guy... " :rofl: wszystkie komentarze pod zagranicznymi podcastami, filmikami i całą ekipą związaną z Joe Roganem zawsze są mocno powiązane.

Jak Ci się podobał podcast z Bispingiem to mozesz też posłuchać jak był u Theo Vona. Jest tam kawałek o walce Conor vs Khabib bo to było już pare miesięcy temu ale ogólnie mega tez był. :lol:

dzisiaj mnie to zniszczyło :lol::lol::lol:

 
najlepsze są z "Tony Ferguson the type of guy... "

O kurwa, właśnie miałem pisać o tych komentarzach, ale nie widziałem gdzie. Rozjebały mnie srogo. Np. że Tony jest typem gościa, który w pustym autobusie siada zaraz obok ciebie. Albo, że jest typem goscia, który robi walkę z cieniem na pogrzebie :D
 
Back
Top