Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

keep-calm-and-trust-no-one-64.png
z biegiem lat czlowiek uswiadamia sobie, ze warto kierowac sie ta zasada w zyciu :wink:
 
Ciekaw kiedy Szwedzi, Niemcy czy Francuzi zrobią pierwszy pogrom? Wezmą domowe narzędzia i pójdą rżnąć beżowych. Przecież na dłuższą metę nie da się siedzieć i na to patrzeć.
Nie wiem czy maja na tyle jaj , dziesiatki lat rzadow i propagandy lewicowej zrobilo z nich pozytecznych idiotow .
 
Ciekaw kiedy Szwedzi, Niemcy czy Francuzi zrobią pierwszy pogrom? Wezmą domowe narzędzia i pójdą rżnąć beżowych. Przecież na dłuższą metę nie da się siedzieć i na to patrzeć. Jeśli rządy tego nie załatwią ekonomią (odbiorą w końcu zasiłki i zmuszą gości do pracy lub wyjazdu) to zamachy przyniosą oczekiwany przez ekstremistów efekt.

Ostatnio była jakaś pokojowa demonstracja sporej ilości ludzi, jak widać tak chcą przepędzić islamistów z kraju. :tysoncoffe:
 
Takim krajom należy się rozpierdol, bomby pod sądami etc. Zacznie do nich docierać, jak będzie za późno. W sumie to już jest za późno, żeby się pozbyć tego scierwa... :ashamed:
 
To jest na szczescie tylko prawacka propaganda. Fake :crazy: Zrodlo to jakis wyjatkowo prawicowy blog szwedzki czy tam estonski ktory lubi wymyslac takie historie. Na wykopie ludzie lubia sie lapac na taka propagande. :lol:
No nie wydaje mi sie
"O komentarz do sprawy gwałtu na 14-latce zwróciliśmy się do uczestniczącej w procesie w Göteborgu 7 kwietnia mecenas Magdaleny Dinevskiej. Czekamy na jej pisemną odpowiedź.
Dysponujemy też kopią akt procesu w sądzie w Göteborgu."
 
To jest na szczescie tylko prawacka propaganda. Fake :crazy: Zrodlo to jakis wyjatkowo prawicowy blog szwedzki czy tam estonski ktory lubi wymyslac takie historie. Na wykopie ludzie lubia sie lapac na taka propagande. :lol:

*spoiler*
Jeśli słyszysz, że coś jest "prawacką propagandą" to najprawdopodobniej jest to fakt... Ewentualnie badania statystyczne.
 
Nie wiem, czy to właściwy dział. Kosmetyczka mojej żony, ciekawe jak to się skończy i co było powodem...

https://ndie.pl/tajemnicza-smierc-mlodej-polki-egipcie/

Do burdelu ją chcieli zagonić na 99% Już ją sterroryzowali psychicznie, zabrali dokumenty i telefon, ale chłopak zadzwonił do opiekuna, żeby dali mu się z nią porozumieć, zaczął gadać o ambasadzie, pomaganiu jej, więc ją araby odjebały że niby samobójstwo, chora psychicznie była, bywa..
 
Do burdelu ją chcieli zagonić na 99% Już ją sterroryzowali psychicznie, zabrali dokumenty i telefon, ale chłopak zadzwonił do opiekuna, żeby dali mu się z nią porozumieć, zaczął gadać o ambasadzie, pomaganiu jej, więc ją araby odjebały że niby samobójstwo, chora psychicznie była, bywa..
Podejrzewam to samo. Ciekawe czy się wyjaśni.
 
Back
Top