Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

No i mamy wybuchy w metrze w Petersburgu. Na dwóch stacjach plus jeden materiał na kolejnej stacji zabezpieczony. TVN24 daje live'a jakby co.

edit: teraz mówią, że wybuch był między stacjami, jeden, a materiał zabezpieczony to druga z bomb.
 
No i mamy wybuchy w metrze w Petersburgu. Na dwóch stacjach plus jeden materiał na kolejnej stacji zabezpieczony. TVN24 daje live'a jakby co.

edit: teraz mówią, że wybuch był między stacjami, jeden, a materiał zabezpieczony to druga z bomb.
Kij wie czy to nie prowo Putlera zeby odwrocic uwage od protestow spolecznych i przykrecic jeszcze wiecej sruby spoleczenstwu .
 
Jasne, w tym momencie nie, do czasu wojny niewiernych z Allahem. Po czyjej stronie większość wtedy stanie? Co będzie dla nich priorytetem, wola ALLAHA czy twój niewierny żywot? Nawet muzułmańskie dziewczynki cieszą się w szkole z zamachów.

@Gaara żeby zmienić dobrego człowieka w mordercę, wystarczy wmówić mu, że morderstwo jest dobrem. Wystarczy pokora wobec woli ALLAHA, a dobry BÓG doda swemu słabemu słudze sił do sprostania zadaniu pod nazwą "odcięcie tobie łba". Zresztą wierzyć komuś, kto uważa kłamstwo wobec nas za dobre jest conajmniej naiwne.

Wystarczy zła religia, żeby dobrzy ludzie czynili zło. Dopóki koran i islam nie zostaną zniszczone, dopóty będzie dochodziło do potwornych czynów w związku z tym.
czyli tatarzy w razie wojny tez nam beda ucinac lby? moje ziomki to by spierdalaly jak najdalej, im nie w glowach takie rzeczy
 
czyli tatarzy w razie wojny tez nam beda ucinac lby? moje ziomki to by spierdalaly jak najdalej, im nie w glowach takie rzeczy
Niestety, trzeba się liczyć z możliwością powrotu do ALLAHA (czyli radykalizacji). Mówiło się, że Turcja się cywilizuje a teraz mamy masowy powrót do obrzydliwości tej plugawej religii. Nie wiem, czy słyszałeś jaki los ostatnio próbowano legalnie zgotować tam dziewczynkom. Co, jak i dlaczego staje się jasne dopiero, gdy zrozumie się, w co wierzą muzułmanie.
 
Niestety, trzeba się liczyć z możliwością powrotu do ALLAHA (czyli radykalizacji). Mówiło się, że Turcja się cywilizuje a teraz mamy masowy powrót do obrzydliwości tej plugawej religii. Nie wiem, czy słyszałeś jaki los ostatnio próbowano legalnie zgotować tam dziewczynkom. Co, jak i dlaczego staje się jasne dopiero, gdy zrozumie się, w co wierzą muzułmanie.
ja osobiscie nigdy nie wierzylem w normalnosc turasow, poznalem kilku i wiekszosc jest skurwiala, chociaz mam jednego znajomego, zajebisty koles (ale on sie uwaza za niemca i nie przyznaje sie do bycia turasem). kurdowie sa spoko
 
ja znam. normalnie nazywaja sie muzulmanami, a to czy jakis radykal o nich powie, ze nimi nie sa, maja to w dupie. normalne chlopaki

Jak smiesz nazywac Mameda Chalidova radykalem?

A tak serio to ciekawe czy sluzby maja na oku Czeczena i jego milion kuzynow....
 
Tak dla przypomnienia- za porzucenie wiary islam jest kara śmierci. Więc albo "dobrzy koledzy Muzułmanie" mieliby równie przerabane albo nawet gorzej. A wystarczy stanąć po stronie wiary i jesteś brat.
 
obstawiamy kto stoi za atakiem na autobus BVB?
Jak to kto nikt... W szwabach nie takie akcje zamiatali pod dywan. Pamiętacie jeden z pierwszych ataków takim dużym kinie/centrum handlowym. Sprawa ucichła ,paraliż mediów i skutecznie poblokowali wszelkie informacje sprawa nie ujrzała światła dziennego.
Ile robili i robią dezinformacji i fałszywych tropów jak ta Polska ciężarówka wjechała w jarmark noworoczny.
Za chwilę wymyślą jakąś bajeczkę hipotezę że to pseudokibice (najlepiej Polscy) podłożyli ładunek.
Zobaczcie co wczoraj pisały szwabskie tuby propagandowe typu Interia O2 itd na pierwszym miejscu ośmieszanie Pisiorów a zamach gdzieś w tłumie.
 
b84bad345cc6a568318be8a0a22dff89.jpg
 
te bomby to jeden wielki niewypal, jesli to byli islamisci to tylko pogratulowac takich bezuzytecznych zolnierzy allaha
 
te bomby to jeden wielki niewypal, jesli to byli islamisci to tylko pogratulowac takich bezuzytecznych zolnierzy allaha

ja widze postep, sa zalazki jakiegos planu, pomyslunku. Samo zbudowanie bomby przez kozojebcow to juz kroki milowe....Tak jakby muslimy odkryly nagle, ze maja mozg.

Interesujace jest dzialanie niemieckiego rzadu. Jak zwykle oprocz malo prawdopodobnego watku, jakoby ataku dokonaly muslimy, pojawil sie mocny dowod, ze za atakiem stoi ugrupowanie antyfaszystowskie...hmmm
 
Interesujace jest dzialanie niemieckiego rzadu. Jak zwykle oprocz malo prawdopodobnego watku, jakoby ataku dokonaly muslimy, pojawil sie mocny dowod, ze za atakiem stoi ugrupowanie antyfaszystowskie...hmmm
Szwaby sieją dezinformację! Tak jak pisałem wcześniej zawsze tak robią. Mylą tropy, tworzą fałszywe dowody, zobaczcie na pozostałe incydenty , gdzie coś nie było czarno na białym to robią wałek. Gdyby mieli punkt zaczepienia to wrobili by Polskiego kierowcę TIRa w ten wjazd w ludzi na jarmarku.
 
tutaj opinie dzwoniacych z Niemiec Polakow na temat poczynan tamtejszych "wolnych" mediow
czas 4:15, 24:10, 31:00, 43:05 pod plaszczykiem tolerancji i innych teczowych bredni grana jest totalna kontrola wszystkich mediow przez panstwo a gawiedz zalewana jest sprzyjajaca mu propaganda. Sytuacja podobna do naszych mediow za czasow tzw komuny. Tylko ludzie poprzez rozne PR-owe sztuczki zdaja sie nie zauwazac co jest grane w tym ich "wolnym" panstwie a moze wlasnie sie budza?
 
Ciekaw kiedy Szwedzi, Niemcy czy Francuzi zrobią pierwszy pogrom? Wezmą domowe narzędzia i pójdą rżnąć beżowych. Przecież na dłuższą metę nie da się siedzieć i na to patrzeć. Jeśli rządy tego nie załatwią ekonomią (odbiorą w końcu zasiłki i zmuszą gości do pracy lub wyjazdu) to zamachy przyniosą oczekiwany przez ekstremistów efekt.
 
Ciekaw kiedy Szwedzi, Niemcy czy Francuzi zrobią pierwszy pogrom? Wezmą domowe narzędzia i pójdą rżnąć beżowych. Przecież na dłuższą metę nie da się siedzieć i na to patrzeć. Jeśli rządy tego nie załatwią ekonomią (odbiorą w końcu zasiłki i zmuszą gości do pracy lub wyjazdu) to zamachy przyniosą oczekiwany przez ekstremistów efekt.
Ja odnosze wrazenie, ze o to w tym wszystkich chodzi. W imie zasady stworz problem a pozniej zaproponuj jego rozwiazanie. Ciekawe co ma byc tym rozwiazaniem?
 
Ja odnosze wrazenie, ze o to w tym wszystkich chodzi. W imie zasady stworz problem a pozniej zaproponuj jego rozwiazanie. Ciekawe co ma byc tym rozwiazaniem?

Pełna inwigilacja i kontrola środków wszystkich ludzi, żeby można było żyć bezpiecznie w wielokulturowym społeczeństwie przyszłości.
 
Pełna inwigilacja i kontrola środków wszystkich ludzi, żeby można było żyć bezpiecznie w wielokulturowym społeczeństwie przyszłości.
calkiem mozliwe
chuj go wie znalezli 2 wiadomosci od isis i jedna od antify, jednym slowem czeski film
mysle, ze nie ma co sie sugerowac tym co twierdza media. Wymyslic to mozna wszystko
 
Back
Top