III WALNY ZLOT Cohones (KSW 37)

Którą opcje wybierasz, młody Padawanie?

  • Zlot

    Votes: 35 76.1%
  • KSW+Zlot

    Votes: 11 23.9%

  • Total voters
    46
Status
Not open for further replies.
Nigdy na osiemnastkach nie biłem pasem w dupsko. Zawsze w nery, zawsze sprzączką.
Na osiemnastce dostałem coś innego. Bicie tylko na pierwszym wyjeździe i po pierwszych punktach w lidze. W lidze majtki w kolanach a głowa na kolanach przerażonej gwiazdeczki, którą na mecz zaprosiłem. Nadal mam PTSD
 
Przetłumacz z krasnoludzkiego na polski.
Miałem chrzest zaraz po meczu-klęczysz na ziemi, głowę kładziesz na kolanach swojej dziewczyny (to była pierwsza randka) a 40 rugbystów napierdala cie po dupie "klapsami" Dla lepszego efektu dolna garderoba została sciagnieta i dziewczyna mogła obserwować jak moje jajka kurczą się po każdym ciosie.

PTSD-Wikipedia
 
Miałem chrzest zaraz po meczu-klęczysz na ziemi, głowę kładziesz na kolanach swojej dziewczyny (to była pierwsza randka) a 40 rugbystów napierdala cie po dupie "klapsami" Dla lepszego efektu dolna garderoba została sciagnieta i dziewczyna mogła obserwować jak moje jajka kurczą się po każdym ciosie.


PTSD-Wikipedia


W Juvenii Grałeś ?
 
Mnie nie będzie ale chyba czas na rezerwacje. @MysticBęben rozmawiałeś ze znajomym?

@CohonesFajtKlub myślę, że trzeba ogarnąć jednorodne stroje galowe, co? Jedna z propozycji

Borat._155473.jpg
 
W Domówce nie ma tv na dole, planują po nowym roku zrobić tam telewizyjną salę.
Na Kaziku chyba tylko Stara Zajezdnia i Garden Le Scandale spełniają założenia, ale tam nikogo nie znam.
Ok, na początek zadzwonię do managerki Lubicza. Zobaczymy czy was pamięta i czy będą chcieli nam dać dużą salę. Potem zacznę szukać ideału. Szkoda, że Rooster już nie istnieje
 
@Masu - może nie ma co w gównie rzeźbić i brać po prostu Lubicz? Poziom +1, jak na legendarnym zlocie KSW 33 (nie byłem :jon:). Po gali sporo ludzi z Areny może dołączyć, taka sala byłaby ok. Tylko uprzedzić, że chcemy się rozliczać solo, żeby nie było znowu jazd z rachunkiem.
Co Ty na to? Ogarnąłbyś temat w tym kierunku?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top