III WALNY ZLOT Cohones (KSW 37)

Którą opcje wybierasz, młody Padawanie?

  • Zlot

    Votes: 35 76.1%
  • KSW+Zlot

    Votes: 11 23.9%

  • Total voters
    46
Status
Not open for further replies.
Tylko uprzedzić, że chcemy się rozliczać solo, żeby nie było znowu jazd z rachunkiem.

Ostatnio o to prosilismy i sie nie zgodzili heh..
Jednakze na KSW 33 placilem na wlasny rachunek i wtedy jakos dalo radę, wiec nie wiem o co z tym do konca chodzi.
 
@Masu - może nie ma co w gównie rzeźbić i brać po prostu Lubicz? Poziom +1, jak na legendarnym zlocie KSW 33 (nie byłem :jon:). Po gali sporo ludzi z Areny może dołączyć, taka sala byłaby ok. Tylko uprzedzić, że chcemy się rozliczać solo, żeby nie było znowu jazd z rachunkiem.
Co Ty na to? Ogarnąłbyś temat w tym kierunku?
Z rozliczeniem już nie będzie problemu hehe

Zagadam ale ostatnio obiecałem "kilka" osób więcej.
 
Mi Lubicz pasuje. Zajebiste warunki, dobre burgery. Centrum. Nie mają chyba tylko piwa bezalkoholowego, co spowoduje, że będę o wodzie ;(
 
Ddzisiaj rozmawiałem z Kobietą na temat braku miejsc u @Lisiok w hostelu, zapytała kto tam będzie i wybrała ze zdjęć z poprzedniego zlotu @Masu i @MysticBęben mówiąc: "jak nie ma wolnego hostelu to śpimy u nich!". Teraz moja pytanie, co Wy na to?
 
Ddzisiaj rozmawiałem z Kobietą na temat braku miejsc u @Lisiok w hostelu, zapytała kto tam będzie i wybrała ze zdjęć z poprzedniego zlotu @Masu i @MysticBęben mówiąc: "jak nie ma wolnego hostelu to śpimy u nich!". Teraz moja pytanie, co Wy na to?
Nigdy nie byłem u @MysticBęben ale po tym co widziałem można wnioskować,że u niego śpisz tam gdzie się położysz :mamed:
 
@MysticBęben, ja rozumiem, że to jest Cohones i panuje tu specyficzny klimat, ale w dzień gali mam urodziny i nawet w ciemno przyyjedziemy do Krakowa. To jest nawet więcej niż priorytet ze względu, na to że przy ostatnim zlocie zrobiłem "z mordy dupe".
 
Myślę, że musisz poważnie porozmawiać ze swoją kobietą ;-)
Jak będę próbował się wykręcić to na trningu nie będzie luźnych sparingów. Front-prosry-skrócenie dystansu-sierp na wątrobę i spanie pod łóżkiem. Jak byś się zachował na moim miejscu?
 
@MysticBęben, ja rozumiem, że to jest Cohones i panuje tu specyficzny klimat, ale w dzień gali mam urodziny i nawet w ciemno przyyjedziemy do Krakowa. To jest nawet więcej niż priorytet ze względu, na to że przy ostatnim zlocie zrobiłem "z mordy dupe".
Tak serio, to ja mieszkam 30km od Krakowa i paradoksalnie logistycznie wygodniejszy był dla mnie zlot w Wawie ;)

@MysticBęben Tobie obiecałem rozmowę na tematy olimpijskie i muszę się wywiązać z obietnicy. Chociaż Internet, ale swoje zasady mam. Na pewno się zobaczymy!!!
Pogadamy na pewno :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top