III WALNY ZLOT Cohones (KSW 37)

Którą opcje wybierasz, młody Padawanie?

  • Zlot

    Votes: 35 76.1%
  • KSW+Zlot

    Votes: 11 23.9%

  • Total voters
    46
Status
Not open for further replies.
Haha :D Spokojnie mordeczki, trzymam się twardo i stabilnie. Śmieszne powiedzonko, które ostatnio słyszałem. A widziałem, że Michiemu ostatnio trochę w tym temacie jechaliście

Co se studiujesz ?
 
Powoli trzeba zacząć uzgadniać gdzie pijemy. Czy mam tym razem uprzeć się na tanie piwo?

Telewizory czy projektor?

Dobrze byłoby znaleźć coś bez kamer. Będę potrzebował intymnej atmosfery
 
Powoli trzeba zacząć uzgadniać gdzie pijemy. Czy mam tym razem uprzeć się na tanie piwo?

Telewizory czy projektor?

Dobrze byłoby znaleźć coś bez kamer. Będę potrzebował intymnej atmosfery
dla mnie wszystko obojętnie, wiadomo, żeby piwo nie kosztowało 20zł
 
Przy założeniu, że przyjedzie z 40 osób to pasowałoby coś wiekszego. Proponuje błonia :mamed:
Jeśli tylko kuria zdąży je zrekultywować po ŚDM :śmiech:


Myślę poważnie o Kazimierzu. Czas wam w końcu pokazać, gdzie naprawdę bawią się krakusy. I na Kaziku nie ma monitoringu :happy dance:
 
Jeśli tylko kuria zdąży je zrekultywować po ŚDM :śmiech:


Myślę poważnie o Kazimierzu. Czas wam w końcu pokazać, gdzie naprawdę bawią się krakusy. I na Kaziku nie ma monitoringu :happy dance:
Mógłbym przez znajomka pogadać w "Domówce". Ale to ponoć cracovii knajpa @Masu ;)
 
Mógłbym przez znajomka pogadać w "Domówce". Ale to ponoć cracovii knajpa @Masu ;)


W dupie to mam. Chyba częściej teraz zbijam piątki na mieście z JG ;) Ale Domówka ma jedną poważną wadę-dolna sala nie ma TV. A całej knajpy chyba nie zajmiemy. A spróbuj
 
W dupie to mam. Chyba częściej teraz zbijam piątki na mieście z JG ;) Ale Domówka ma jedną poważną wadę-dolna sala nie ma TV. A całej knajpy chyba nie zajmiemy. A spróbuj
Spoko. Pogadam może nawet w tym tygodniu.
Jeszcze rozkminiam inne knajpy, ale jest baaardzo poza obiegiem i nie wiem, gdzie są sale z tv i miejsce na 40 ludzi.
 
Taki opis mi nic nie mówi, ale to obgadamy w fight clubie. KMWTW PDK PDW itd

Gdzieś pewnie mam fotkie. Nie widziałem chłopa z 10 lat-obstawiam że spierdolił z kraju bo już wtedy zdarzało mu się spawać za granicą. Np Zderzacz Hadronów :O
 
Gdzieś pewnie mam fotkie. Nie widziałem chłopa z 10 lat-obstawiam że spierdolił z kraju bo już wtedy zdarzało mu się spawać za granicą. Np Zderzacz Hadronów :O

Z ryja pewnie będę kojarzyć.
 
Siema.

To stary browar odpada??

Wcinam się, ale z Krakowa jestem i kurwa na Zlocie Cohonsów w moim mieście muszę być.:evil:
 
Siema.

To stary browar odpada??

Wcinam się, ale z Krakowa jestem i kurwa na Zlocie Cohonsów w moim mieście muszę być.:evil:
Nie wcinasz-ludzie z Krakowa mają obowiązek integracji. Wieczorem wrzucę w hyde parku temat o Fight Clubie
 
Ja będę na zlocie, zastanawiałem się nad galą, ale niczym się zastanowiłem to mi miejsca spierdoliły :mamed: i życie samo zdecydowało, że lecim na zlot(w sumie to wolę cohones i Cracow Favelas niż ksw(celowo z małej :mamed:)
 
Wiemy,wiemy dlatego nie psuj nam niespodzianki.Aha,prezent wjedzie po północy więc musisz zostać trochę dłużej niż zawsze.
Ograniczam sie do pięciu kufli. Czeka mnie ciekawy dzień wtedy. A dzień wcześniej pewnie trzeba będzie udać Andrzejki
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top