1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Hejt, a delikatna skóra zawodnika.

Discussion in 'Forum MMA' started by Masta, Feb 16, 2018.

1. PanMaciej

PanMaciej BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,040
    Zdobyte Lajki:
    2,472
    Punkty:
    140
    A jak ja kiedyś uprawiałem sport zawodowo (tylko, że nie było to mma) i jak skrytykuję Pana zawodnika MMA, to jestem hejterem czy jednak mam moralne prawo się wypowiedzieć w sposób jaki mu się nie spodoba?

2. Huncwot

Huncwot Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,582
    Zdobyte Lajki:
    3,570
    Punkty:
    290
    Ale po co chcesz być nienawistnikiem? Nie bądź, kochaj ludzi, wypowiedz się ładnie, żeby się spodobało.

straszny_raptor likes this.
  3. Mojso

Mojso KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,657
    Zdobyte Lajki:
    3,114
    Punkty:
    1,790
    @Cloud Podał idealny przykład. Był tu taki gość co 1 do szydery, jak z niego szydera była to zapraszał na solówki do Krakowa. Ale to stan umysły, może mu pała nie dyga i tak leczy kompleksy. A co do zawodników, no ludzie każdy gdzieś pracuje. Jak stoisz na kasie w biedronce i ktoś Ci powie, .że PANIE WOLNO PAN KASUJESZ, to przyjdziesz do domu będziesz dramat robił na forum biedronki? Weźcie mi powiedzcie czy którykolwiek z Was robił taki dramat, że go zjechali w robocie? STARY NAKURWIASZ SIE PO MORDACH ZA HAJS KU UCIESZY GAWIEDZI, JESLI IM SIE TO NIE SPODOBA TO ZADEN HEJT! PO PROSTU SIE NIE SPODOBAŁO, SAM SOBIE TO WYBTAŁEŚ GOŚCIU!

TomTom and dizel77 like this.
  4. Plywak

Plywak BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    732
    Zdobyte Lajki:
    425
    Punkty:
    790
    Zawodnicy MMA nie zdają sobie sprawy, że sport zawodowy to rodzaj cyrku, a oni to cyrkowe małpy. Gawiedź płaci, a oni maja skakać ku jej uciesze. Jak gawiedzi przestanie się podobać, to nie będzie płacić za bilety i PPV, i wrócą do napierdalania się w remizach.

5. Masta

Masta UFC
    Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    19,891
    Zdobyte Lajki:
    30,426
    Punkty:
    3,190
    Akurat przykład użytkownika Masu to faktycznie trafiony, bo może się mylę ale też jakieś osiągnięcia/medale w napierdalaniu miał, wiec czy on bardziej user czy znów fajter... :beczka:

6. Cinek007

Cinek007 Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,802
    Zdobyte Lajki:
    2,456
    Punkty:
    2,792
    Miasto:
    Pakutinskasowo
    Brutalnie napisane, ale jakże prawdziwe!

7. MirsadBektic

MirsadBektic WSOF
    Welterweight

Komentarze:
    3,277
    Zdobyte Lajki:
    6,586
    Punkty:
    490
    Na polskim Cohones jad, a co dopiero by się działo na czeskim...

torpedo, QŃ., Przemek and 4 others like this.
  8. Arlovski

Arlovski UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,821
    Zdobyte Lajki:
    19,475
    Punkty:
    1,790
    Masz ale lekko.

9. Gaara

Gaara Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,270
    Zdobyte Lajki:
    24,392
    Punkty:
    1,790
    Człowieku przecież gegard to mistrz hejtu. To było genialne

10. spontan

spontan Legacy FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,946
    Zdobyte Lajki:
    1,096
    Punkty:
    1,190
    Hormony panie .... hormony

11. Karol Bedorf

Karol Bedorf Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    25
    Zdobyte Lajki:
    425
    Punkty:
    140
    Witam wszystkich. Wygląda na to, że fani chcą poznać moje zdanie na temat hejtu... No mam z tym pewien problem - mianowicie nie wiem jak się do tego wszystkiego odnieść, bo nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego jak hejt. Nie biorę pod uwagę złośliwych komentarzy użytkownika @Baasteek bo już jakiś czas temu zorientowałem się, że jest to wyłącznie próba zabłyśnięcia w towarzystwie. Kolego, nie błyszczysz wcale. Poszukaj lepiej jakiegoś innego sposobu.
    W każdym razie, kiedy słucham wypowiedzi moich kolegów jestem trochę zaskoczony, bo sam borykam się z czymś zupełnie innym, a konkretnie z nadmiernym zainteresowaniem i ekscytacją fanów, fanek. Zdjęcia, autografy, przeszkadzanie mi kiedy jem obiad na mieście, wszystkie te kobiety, które wlepiają we mnie wzrok, nawet gdy ich facet jest obok - bardzo to niezręczne. Czy mógłbym wysłać twojego faceta na Marsa używając wyłącznie lewej nogi? Tak. Ale nie oznacza to, że masz zachowywać się tak, żeby na samą myśl o mnie jego poziom testosteronu i pewność siebie spadały do zera. Nie jestem też przekonany czy tapetowanie całego pokoju dziecięcego moim wizerunkiem jest najlepszym pomysłem. Dajcie dzieciakom trochę podrosnąć, niech same decydują. Albo te wszystkie listy, które dostaję. Kiedy ludzie piszą wiadomości na fejsie, to jeszcze potrafią zachować zdrowy rozsądek, bo jednak jest tam ich twarz, nazwisko. Ale listy to już zupełnie inna bajka. Pomijam już fakt, że 80% z nich to same opisy naprawdę dziwnych fantazji na mój temat, już po pierwszych słowach nie chce mi się tego czytać. Ale ostatnio jeden gość napisał mi szczegółową, pięciostronnicową analizę walki "Karol Bedorf vs Stipe Miocic i Jon Jones". Kto robi takie rzeczy? Oczywiście, jak w przypadku psychofana, walka zakończyła się moim zwycięstwem przez KO w 1 rundzie. Szczerze? Wątpię... Chociaż... Nie no, raczej nie. Kolejny przykład, zresztą od tego samego człowieka : "Lista największych klasyków filmowych, które powinny zostać nakręcone jeszcze raz, żeby główną rolę mógł zagrać Karol Bedorf". Absrud. Dopiero zaczynam swoją przygodę z aktorstwem i na pewno nigdy nie będę gotowy, żeby zagrać Vito Corleone. "Don Juan de Marco"? Może, kiedyś, na pewno muszę się jeszcze wiele nauczyć. A "Renegata" nie liczę, to nawet nie jest film.
    W każdym razie jest tego mnóstwo, zarówno w życiu codziennym jak i w internecie. Mam też na myśli Was, drodzy forumowicze, zwłaszcza Ciebie @Hefaner. Ja wiem, że się umawialiśmy, ale czasem już tak przeginasz pałę, że to wygląda jak jakiś trolling, ogarnij się trochę.
    Podsumowując : panowie (i @duubertowa) więcej hejtu, mniej słodzenia i będzie dobrze :)
    Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!

Dispel, Siedem, allladino and 38 others like this.
  12. PanMaciej

PanMaciej BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,040
    Zdobyte Lajki:
    2,472
    Punkty:
    140
    Panie Karolu ja tylko chciałem napisać, że zawsze pana ceniłem jako aktora. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli!

13. torpedo

torpedo Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,596
    Zdobyte Lajki:
    8,793
    Punkty:
    1,790
    Zakładam, że wiem kto napisał ten list Karol vs. Miocic: @Hefaner wyjebałeś 5 stronnicową analizę do Karola?
    Ty chory pojebie :awesome:

P.S. Żartuję oczywiście. Wiem że to nie Ty.
    Ty byś to zrobił w tabelce :wink:

Karol Bedorf, gk33, Drzewo and 14 others like this.
  14. Hefaner

Hefaner Armia Karola Bedorfa

Komentarze:
    3,900
    Zdobyte Lajki:
    12,630
    Punkty:
    290
    :deniro: BARDZO dobre.

Drzewo, Hightower and torpedo like this.
  15. Pyrrus89

Pyrrus89 EFC Africa
    Welterweight

Komentarze:
    2,862
    Zdobyte Lajki:
    3,802
    Punkty:
    1,190
    Hefaner świetny gość, ale z tego co pamiętam zaczynał karierę na Cohones jako dość tajemniczy troll z niepokojącym avatarem (tak, widziałem i lubię ten film). Gdy ktoś zapytał kim jest ta postać, ten z powagą stwierdził, że to jego ojciec. :D To forum obfituje w barwne osobowości. Nie wiem dlaczego to zapamiętałem... :P

16. respect

respect UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,648
    Zdobyte Lajki:
    24,494
    Punkty:
    1,190
    Karol Bedorf śmierdzi

17. Hefaner

Komentarze:
    3,900
    Zdobyte Lajki:
    12,630
    Punkty:
    290
    No, tak było... Zawsze jestem pod wrażeniem, kiedy ktoś pamięta takie szczegóły :penn:
    Warick_Davis.jpg

18. mewson

mewson ONE FC
    Featherweight

Komentarze:
    2,342
    Zdobyte Lajki:
    2,138
    Punkty:
    1,790
    Gorzej, z tego co pamiętam to napisał, że to jego zmarły ojciec, który odszedł po chorobie i że chcesz go zapamiętać.
    Dobrze pamiętam Ty chory pojebie? :mjsmile:
    :mjsmile:

Ten temat... Ja bym tam się nie bał powiedzieć w twarz zawodnikowi, z którym nie sympatyzuje, co o nim myślę. Szef się jakoś nie boi mnie zjebać, mimo że zabiłbym go lepą na czoło. Jak mi się podoba, to ja kurwa będę krytykował, bo płacę za jebany bilet/ppv, to jestem kurwa szefem, c'nie? Z resztą nie hejtuje na tyle, żeby np. Rurzal chciał mi napluć w twarz.
    Chyba:redford:

19. Hefaner

Komentarze:
    3,900
    Zdobyte Lajki:
    12,630
    Punkty:
    290
    No kurwa mać, jeszcze lepsza pamięć! Tak, napisałem że chcę go pamiętać takiego uśmiechniętego jak na tym zdjęciu, bo potem miał chemioterapię i wypadły mu zęby. Ubawiłem się :beczka:

20. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,433
    Zdobyte Lajki:
    17,678
    Punkty:
    4,790
    Ten temat jest bardzo dobry.

Karol Bedorf, Drzewo, mewson and 4 others like this.

Share This Page