1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Hejt, a delikatna skóra zawodnika.

Discussion in 'Forum MMA' started by Masta, Feb 16, 2018.

1. Assocati

Assocati EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,821
    Zdobyte Lajki:
    1,878
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Rzeszów
    Myślisz, że zawodnicy emmema oraz środowsko emmema zna chociaż na tyle podstawy angielskiego, żeby coś zrozumieć ?
    Niestety większość z nich to na prawdę totalne tumany, oczywiście nie mówię, że wszyscy.

2. torpedo

torpedo Bellator
    Bantamweight

Komentarze:
    3,938
    Zdobyte Lajki:
    7,113
    Punkty:
    1,790
    Niech się wypowie @Karol Bedorf jak to wszystko wygląda ze strony zawodnika/ zawodników.

Cohones najbardziej dostaje po dupie nie dlatego, że jest tu największy hejt, tylko dlatego że ta grupa osób jest namierzalna (w zasięgu).
    Na kogo by mieli się wkurwiać zawodnicy? Na youtube, czy onetach są całkowicie nieuchwytni.

MirsadBektic likes this.
  3. lemmy

lemmy Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,165
    Zdobyte Lajki:
    4,459
    Punkty:
    1,190
    Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, niewiele widziałeś i niewiele wiesz, to zawsze możesz pogadać o hejterach. To taki wygodny temat, na którym się wszyscy znają, zawodnikom bardzo pasuje ten temat.

ironical man, spa and dizel77 like this.
  4. torpedo

torpedo Bellator
    Bantamweight

Komentarze:
    3,938
    Zdobyte Lajki:
    7,113
    Punkty:
    1,790
    No co Ty. Oczywiście,że znajdą się i tacy i łatwo takich poznasz, ale multum zawodników to ogarnięte życiowo i intelektualnie osoby.
    Nie ma co szyfladkować.

Tak poza tematem, to
    jedyną grupą którą w miarę można szufladkować to górnicy. Na moje oko 80% niedojebane spierdoliny 20% normalni (czym młodsze pokolenie, tym większa szansa że normalny).

5. Scurvol

Scurvol Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,299
    Zdobyte Lajki:
    7,240
    Punkty:
    140
    do tego opinie ludzi cos tam orientujacych sie w kwestii to zupelnie inna sprawa niz komentarze niedzielnych fanow z niklym rozeznaniem w temacie. Jak ja czytam komentarze na FB to rENce opadajo :lol:

6. rash

rash EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,783
    Zdobyte Lajki:
    4,485
    Punkty:
    490
    To jest największy paradoks nie tylko światka mma, ale też całego obecnego świata. Wszyscy, wszędzie powołują się na piękny slogan "cenię sobie szczerość", "nienawidzę kłamstwa", "lepsza najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo", a rzeczywistość brutalnie to weryfikuje.
    Czy żona pytająca męża jak wygląda w nowej sukience będzie bardziej cieszyła się z odpowiedzi "ładnie, dobrze leży", czy "wiesz co kochanie, sukienka fajna ale załóż coś innego bo widać, że ostatnio przytyłaś i nie wygląda to ładnie, w ogóle to chyba powinnaś zrzucić ze dwa, trzy kilogramy, żeby ją zakładać." Mało tego czasem koledze coś powiesz szczerze, to niby spoko ale widać, że wolał tego nie słyszeć. Tak jest skonstruowany świat, że ludzie lubią się oszukiwać i słyszeć słodycz. Ile razy słyszałem, że "ty to jak coś dojebiesz..." jak komuś powiedziałem coś wprost, bez upiększania w ładne słówka, żeby zmiękczyć przekaz.

Inna sprawa, że zgodzę się z tym co pisze @Suchar , sam tak ostatnio miałem, że jak wpadł prezes na wdział i krytykował, i wyśmiewał moje metody organizacji w pewnych aspektach, to po 10 minutach normalnej rozmowy sam chciałem go zaprosić na sparingi :)

Mineralny, FusionMMA, Nilg and 7 others like this.
  7. Scurvol

Scurvol Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,299
    Zdobyte Lajki:
    7,240
    Punkty:
    140
    nie masz pewnosci czy to byla szczerosc czy kierowaly nim jakies inne pobudki np zona mu nie dala :wink:
    Ja to z wiekiem zaczalem sobie cenic te wlasnie najgorsza prawde i jak mam pewnosc, ze osoba, ktora mi ja przedstawia naprawde tak mysli zawsze ja docenie, mimo tego, ze niezawsze jest mila. Czlowieka niejako formuja sytuacje i zdarzenia, ktorych doswiadczal w przeszlosci. Ja swego czasu tez otoczony bylem samymi tzw Yes-men'ami i przyszedl, w koncu czas bolesnego zderzenia z ta wlasnie "najprawdziwsza prawda" takze lepiej wg mnie znac ja od poczatku niz zyc uluda. Oczywiscie, na koniec dodam, ze sa wyjatki bo zaraz jakis smieszek znajdzie skrajna sytuacje przeczaca mojej tezie :wink:

Gaara likes this.
  8. Masta

Masta UFC
    Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    19,680
    Zdobyte Lajki:
    29,894
    Punkty:
    2,790
    Nie koliega, nie chodziło o posta, ale dziękuję za czujność, a temat nie jest o dramach forumowych;)

9. Comber

Comber UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,941
    Zdobyte Lajki:
    15,144
    Punkty:
    1,790

Koniec z pisaniem gorzkiej prawdy.

10. MirsadBektic

MirsadBektic EFC Africa
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,998
    Zdobyte Lajki:
    5,985
    Punkty:
    490
  11. Huncwot

Huncwot Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,582
    Zdobyte Lajki:
    3,563
    Punkty:
    290

jut, allladino, Jakub Bijan and 9 others like this.
  12. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,439
    Zdobyte Lajki:
    19,479
    Punkty:
    1,790
    Łooo Panie, toś odkopał kawał historii. W sumie pasuje do tego tematu. Kamil Waluś założył temat na forum i w tym samym dniu miał jeszcze meltdown ze względu na reakcję społeczności: http://cohones.mmarocks.pl/threads/obóz-sparingowy-z-alistairem-overeemem.7244/

"co wy robicie? jedziecie po mnie jakbym kur... zabił wam matkę, zwróciłem się o pomoc, grzecznie i kulturalnie jak nikt nie może to ok ale na chu....... te debilne komentarze???"

jut and MirsadBektic like this.
  13. Masta

Masta UFC
    Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    19,680
    Zdobyte Lajki:
    29,894
    Punkty:
    2,790
    A tak sie profesjonalnie dissuje hejterów

jut, QŃ., DickNiaz and 5 others like this.
  14. Orlos

Orlos ONE FC
    Featherweight

Komentarze:
    2,318
    Zdobyte Lajki:
    2,079
    Punkty:
    1,790
    Do tej całej dyskusji dodałbym jedno od siebie. Często pada znane nam hasło ,,jebani czipsożercy z kanapy". Takie jest założenie zawodników, że wypowiadają się o nich ludzie kompletnie bez pojęcia o sztukach walki albo o wysiłku jaki trzeba włożyć w trening. Tymczasem myślę, że może nie zdecydowana ale jednak większość osób wypowiadających się coś treningów kiedyś liznęła, jak nie sw to chociażby dla sylwetki.

Edit: Trzeba dodać, że niektórym zawodnikom brakuje dystansu do siebie.

A w odniesieniu do całego forum zrozumienia jego klimatu, emotek i tego ,że często posty są dla beki a nie żeby komuś dojebać, przykład

http://cohones.mmarocks.pl/threads/...-ksw-i-nadchodzącej-walce.42701/#post-1939474

15. tinc

tinc KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    5,992
    Zdobyte Lajki:
    10,684
    Punkty:
    490
    Miasto:
    acapulco
    Home Page:
    proponuje zalozyc kacik baja hejtera

16. Pyrrus89

Pyrrus89 EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,799
    Zdobyte Lajki:
    3,697
    Punkty:
    1,190
    Zobaczcie sobie na wpisy pod tą niefortunną wypowiedzią naszej biathlonistki, to zrozumiecie co to jest prawdziwy hejt.

Jakub Bijan and Arlovski like this.
  17. Hefaner

Hefaner Armia Karola Bedorfa

Komentarze:
    3,548
    Zdobyte Lajki:
    10,888
    Punkty:
    290
    A propos Gegarda to zdecydowanie moim numerem 1 jest ten klasyk, wszyscy pewnie znają, ale zawsze warto przypomnieć. W sumie jedyne co mu typ napisał, to że w UFC idzie mu znacznie gorzej niż poza UFC, to by było na tyle. A ten mu z czymś takim, też zdrowo przyjebany jest, sam Różal by się takiej odpowiedzi nie powstydził...
    Nawet crt14 by się nie powstydził! :beczka:

wefewfewf.png

Mineralny, DickNiaz, Pryzmiak and 5 others like this.
  18. dssport

dssport KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,007
    Zdobyte Lajki:
    3,167
    Punkty:
    1,790
    Jak dla mnie biora do siebie krytyke/hejt tak samo jak wiekszosc ludzi. Po prostu sportowcow latwiej krytykowac i ich odpowiedz odbija sie wiekszym echem niz zwyklego czlowieka. Bardziej mnie bawi, ze prawie kazdy sportowiec mysli, ze robi cos waznego i uwaza sie za lepsza osoba od innych.

straszny_raptor and Mes_ like this.
  19. Przemek

Przemek UFC
    Featherweight

Komentarze:
    8,426
    Zdobyte Lajki:
    4,851
    Punkty:
    1,890
    To podobno brat gegarda pisal

dizel77 likes this.
  20. bombel147

bombel147 Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,975
    Zdobyte Lajki:
    3,317
    Punkty:
    140
    Śmieszne jest jak zawodnicy twierdzą, że kibic nie może się wypowiadać na temat jego walki bo nie jest profesjonalnym sportowcem więc chuja się zna. Przy takiej postawie która prezentują niektórzy fajterzy nikt nigdy nie miał by prawa do wypowiedzi na temat inny niż wykonywany zawód. Przykładem jak radzić sobie z internetowymi trollami jest piosenkarz James Blunt. Kiedyś miał takie riposty, że codziennością dla mnie było czytanie jego tweetów. A nie ma co porównywać naszych zawodników mma których kojarzy garstka ludzi do gościa który odniósł jakiś tam sukces globalnie. Niektórzy zawodnicy mma to uosobienie samca alfa : wszystko wie najlepiej, nigdy się nie myli, jeśli zmienia decyzję to chuj ci do tego a w ogóle to na sparingu byś dostał wpierdol. W ogóle to ciekawe, że nigdy nasi zawodnicy nie wyzywają hejterów np na dyktando, zawsze grożą tylko wpierdolem.

mewson and Hefaner like this.

Share This Page