Halibut vs reszta świata

Ciekawe...


No serio. Dlatego przenoszę to gówno tutaj gdy ktoś się zesra.
Męczące to jest. Nie wiem kiedy chłopakom się znudzi. Może muszą przestać dostawać lajki za to?
Ja nie umiem nie odpisywać, co mnie wkurwia, wiem, że coś ze mną nie tak pod tym względem, i pomyślałem, że może gdy to będę tutaj przenosił - to przystopuja i im się znudzi gdy atencji nie będą zaspokajać w innych tematach.
 
Męczące to jest. Nie wiem kiedy mi się znudzi. Może muszę zacząć dostawać lajki za to?
Ja nie umiem prawidłowo odpisywać, co wkurwia innych, wiem, że coś ze mną nie tak, i pomyślałem, że może gdy to będę tutaj przenosił - to mi się znudzi gdy atencji nie będę zaspokajać w innych tematach.
 
@ziomeq a Ty co sadzisz o Halibucie?
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB
WSZYSCY KURWA!!!
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB :irish:
A tak na serio to mam go :gdzie: do największych debili tego forum jeszcze mu dużo brakuje (nawet djuk nie jest w tym gronie)
Ogólnie to wydaje mi się że zgrywa inteligenta a to zwykły prywityw
On stwierdził, że jestem gejem i dał mi ignora xd
Jesteś jebanym kłamcą ignora dostałeś za to że za mocno hejtowałeś krula i nie chciało mi się czytać twoich wysrywów
A paznokci nie pomaluję po wygranej krula bo ostatnio miałem wieszać obrazek krula na ścianie no ale rogacz miał farta i to też mogło mieć wpływ

Ha li but CHUJ MU W DZIÓB
 
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB
WSZYSCY KURWA!!!
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB
Ha li but CHUJ MU W DZIÓB :irish:
A tak na serio to mam go :gdzie: do największych debili tego forum jeszcze mu dużo brakuje (nawet djuk nie jest w tym gronie)
Ogólnie to wydaje mi się że zgrywa inteligenta a to zwykły prywityw

Jesteś jebanym kłamcą ignora dostałeś za to że za mocno hejtowałeś krula i nie chciało mi się czytać twoich wysrywów
A paznokci nie pomaluję po wygranej krula bo ostatnio miałem wieszać obrazek krula na ścianie no ale rogacz miał farta i to też mogło mieć wpływ

Ha li but CHUJ MU W DZIÓB


Aaa, racja. Pomyliłeś mi się z Djukiem z tym gejostwem.


Conor Chuj, but mu w dziób !



Ps. Pamiętam te pamiętna dyskusje w której epickie fikołki robiłeś by wyszło, że Connor to Goat
 
Aaa, racja. Pomyliłeś mi się z Djukiem z tym gejostwem.


Conor Chuj, but mu w dziób !



Ps. Pamiętam te pamiętna dyskusje w której epickie fikołki robiłeś by wyszło, że Connor to Goat
Zapomniałem że dla ciebie chuj w dziób to przyjemność sorki
 
A, czyli jesteś jak Djuk, który oskarża wszystkich o gejostwo
Przypomnij sobie jak rozwalałeś tematy pisząc o gejach
Mam prawo coś podejrzewać
Czy ty przypadkiem nie pisałeś że gdybyś siedział w pierdlu to dałbyś dupy jakiemuś więźniowi?
 
Przypomnij sobie jak rozwalałeś tematy pisząc o gejach
Mam prawo coś podejrzewać
Czy ty przypadkiem nie pisałeś że gdybyś siedział w pierdlu to dałbyś dupy jakiemuś więźniowi?

Nie. I w żadnym temacie nie zaczynałem pisać o gejach. To inni zaczęli pisać o tym, że ten a ten zawodnik to gej bo coś tam coś.
 
Nie. I w żadnym temacie nie zaczynałem pisać o gejach. To inni zaczęli pisać o tym, że ten a ten zawodnik to gej bo coś tam coś.
To nic nie zmienia
Wiem że było coś takiego ale nie będę tego szukał a ty nie zasługujesz na moją uwagę
Ignor dalej aktualny :kis:
 
mapuna-puna.jpg

No ale ja jestem pojebany i lubię takie abominacje
 
Teraz wszystkie filmiki i opowieści w necie z najebaną swołoczą ukraińska robiąca wszędzie rozpierdol, jeżdżących autami za 500 tys i żyjącymi z 500+ będą złymi Ukraińcami w Polsce dziekujacymi za pomoc. "w stu procentach prawdziwe" Wszystkie. 100% prawdy. Nikt tego nie podda pod wątpliwość bo zaraz będzie "antypolską kurwą" albo jeszcze gorzej: ukrofilem, ukroobciagaczem:tysoncoffe:

Sorki, prosiło się samo :p
 
też o tym myślałem
Ale @ziomeq a nie lubi całe forum praktycznie więc jest w czym wybierać
@ziomeq to jest taki ananas tego forum, że nawet jak wszędzie widzę RUDY KRUL to mam bekę w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
A za destrukcję tego kreatyna djóka i doprowadzenie do jego bana mój dożywotni szacunek :conorsalute:

Ps.
uwolnić Odyńca kurwaaaaaa!:robbie:
 
Sorki, prosiło się samo :p
Spoko, nie mam problemu :)

Ciekawe, nawet nie zauważyłem, że to w tym temacie odpisałeś a do tego patrzę rano a tu cały post napisany ale nie wcisnąłem "napisz" :beczka:



ta "antypolska kurwa" to było celowe, bo kiedy Korwin zaczął mówić, że ta cała akcja na Wyspie Wężów to fejk, to tak był tu nazywany przez jednego użytkownika (dosłownie).
Więc użyłem takiego zabiegu (i będę go używał) żeby pokazać, że każdy kto ŚMIE wyrazić zdanie odrębne od mediów lub poddać coś w wątpliwość od razu jest zjeżdżany do zera.
Ze srovidem było to samo. Zresztą, chyba nie muszę tłumaczyć, przecież "zawsze się trochę gwałci", nie? :beczka:
 
Spoko, nie mam problemu :)

Ciekawe, nawet nie zauważyłem, że to w tym temacie odpisałeś a do tego patrzę rano a tu cały post napisany ale nie wcisnąłem "napisz" :beczka:



ta "antypolska kurwa" to było celowe, bo kiedy Korwin zaczął mówić, że ta cała akcja na Wyspie Wężów to fejk, to tak był tu nazywany przez jednego użytkownika (dosłownie).
Więc użyłem takiego zabiegu (i będę go używał) żeby pokazać, że każdy kto ŚMIE wyrazić zdanie odrębne od mediów lub poddać coś w wątpliwość od razu jest zjeżdżany do zera.
Ze srovidem było to samo. Zresztą, chyba nie muszę tłumaczyć, przecież "zawsze się trochę gwałci", nie? :beczka:


Ale ja wiem o co ci chodziło :)
I się z tym zgadzam, że jest masa ludzi z taką mentalnością.
 
Spoko, nie mam problemu :)

Ciekawe, nawet nie zauważyłem, że to w tym temacie odpisałeś a do tego patrzę rano a tu cały post napisany ale nie wcisnąłem "napisz" :beczka:



ta "antypolska kurwa" to było celowe, bo kiedy Korwin zaczął mówić, że ta cała akcja na Wyspie Wężów to fejk, to tak był tu nazywany przez jednego użytkownika (dosłownie).
Więc użyłem takiego zabiegu (i będę go używał) żeby pokazać, że każdy kto ŚMIE wyrazić zdanie odrębne od mediów lub poddać coś w wątpliwość od razu jest zjeżdżany do zera.
Ze srovidem było to samo. Zresztą, chyba nie muszę tłumaczyć, przecież "zawsze się trochę gwałci", nie? :beczka:
Sędzina Andrzej :wow:
 
Back
Top